"Imagine" şarkısını amatör olarak seslendirmeyi denedim. Sizce nasıl olmuş?

Imagine şarkısını amatör olarak seslendirmeyi denedim. Başta biraz titreme var boğazımdaki rahatsızlıkdan dolayı çok dikkat etmezseniz hızlı geçer. :D Keyifli dinlemeler diliyorum.

Imagine all the people
Hayal et bütün insanların

living life in peace...
hayatı barış içinde yaşadığını

Şu günler de pek de anlamlı değil mi? Her neyse buyurun bu link:
KAYITA GİTMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
"Imagine" şarkısını amatör olarak seslendirmeyi denedim. Sizce nasıl olmuş?#Imagine
#JohnLennon
#Fatihamatörkayıt

2|0
169

En İyi Kız Görüşü

• Meşhur olcen sen gör bak.😀Sonra bende senii tv de görcem dicemki aaa bu bizim KS nin şeker çocuğu değilmi yav... Ben dediydim diyecem😀Gör bak. Gerçektenn güzel.. Altta çıkan kayıtlarda dikkatimi çekti onlarıda dinlicem birazdan.:))

0|3
    1|1

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 8

• Tam küvete intihar edilecek cinsten okumuşsun. Bununla güzel intihar eder insan.. :D
    4.bp.blogspot.com/.../...2014-08-15%2B12.03.11.png

Yanlış anlama, güzel söylemişsin. :)

0|1
    0|0
  • Güzel kanka söylemiştim zaten :D

0|1
    0|0
  • Gene harika olmuş. Bunu nerede sesleniyorsun? Sahnede mi? Ses yankı yapıyor da. :D

1|1
    0|0
    • Smule karaoke yapma programı. Orada otamatik yankı yapıyor ek olarak yanlız kulaklıgin mikrofonu yuzunden benim ses fazla oldu biraz uyumsuz karaokeyle o sıkıntı oldu. Tesekkur ederim knk 😂

• Sevdiğim şarkısıdır John Lennon'un.

0|1
    0|0
  • Çok başarılı olmuş. kendini geliştir bence

0|1
    0|0
  • Ağzına sağlık :). Hedefin bu ise umarım başarıcan :).

0|1
    0|0
  • bu ne lan Türkçe şarkı yok muydu

0|0
    0|0
  • Gayet güzel olmuş kardeşim. Gözlerini kapatarak en içten bir şekilde söylersen geleceğin parlak görünüyor. Bol şans yolun açık olsun.
    10 numara. İki üç defa dinledim.

0|1
    0|0
    • Çok teşekkür ederim duygu noksanlığı hissettim biraz söyledikten sonra bende yorumun için çok sağol 😊

• Rica ederim, sesin, tonlama ve aksan da sorun yok. İyi bir yerlere geleceğine adım gibi eminim. Sadece tek tavsiyem sessiz bir ortam, temiz bir zihin ve gözler kapalı olduğunda ses çok daha farklı oluyor. Çünkü gözler kapandığında diğer organlar daha verimli çalışıyor, duymak, konuşmak, düşünmek gibi :) iyi akşamlar.

• Tavsiyeni kesinlikle unutmayacağim iyi akşamlar 😊

Yükleniyor... ;