Memur olup da besyo ya da hukuk okumak isteyen arkadaşlar.

valla sırf içimde kalmasın diye şartları zorlayıp bir şekilde birini okumak istiyorum. keşke dememek için. benimle aynı düşüncede olan arkadaşlarla fikir alışverişinde bulunalım.

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• Ben sayısal öğrencisiyim ama bu sene eşit ağırlık çalışmamış biri için epeyce iyi bir TM sonucu yaptım istediğim devlet okullarındaki hukuklar geliyordu (Galatasaray hukuk hariç.) ama sayısal tercih yaptım ve hep içimde ukte kalacakmış gibi geliyor.bu yüzden zamanım ve enerjim olursa okulumu bitirdikten sonra hukuk okumayı çok isterim.

Bana hep daha kültürlü gelmişlerdir ve Emine Ülker Tarhan'a bayılıyorum.

0|0
    0|0
    • kesinlikle. ben 4 yıldır çalışıyorum 23 yaşındayım, gerekirse 3 yıl bile hazırlanırım 4-5-6.. nolucak ki. bunu kendim için yapmalıyım diye düşünüyorum.

• Bence de içimizde tuttuğumuz keşkelerle öleceğimize en azında çabaladım diyebilmeliyiz.

Bu arada tek tavsiyem edebiyatı falan salla otur matematik çalış TM'ciler hep matematikten kaybeder bu yüzden edebiyat sınavına giren sayısalcılar ciddi anlamda ön plana çıkar.

• tavsiyeni dikkate alırım. tsk.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• ah be kardeşim bizde üni okuyoruz bir şekilde bir iş bulma peşindeyız okul bıttgınde işsiz kalma tehlikesne karşı bir şekilde memur olmaya calşcaz olursamda emın ol okumak ıstemem unı falan :D

0|0
    0|0
  • Memurum ama değil hukuk günlük gazete bile okuyasım yok, bizim işyerindekiler nasıl okuyor hayret ediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;