Türkiye'de yaşamayı seviyor musunuz?

Türkiye'de yaşamayı seviyor musunuz?

A)evet(neden?)

B)hayır(neden?)

• Evet
    A seç
  • Hayır
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
510

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• sevmiyorum: çünkü hiçbnir alanda adalet yok. ekonomikj adalaet sosyal adalet eğitim adaleti hiçbiri yok.

seviyorum: çünkü cennet vatandayım. her yeri bir başka güzel.

0|0
    0|0
  • istanbulda yaşıyorum ..

burayı sevmeyeni bende sevmiyorum .

0|0
    0|0
  • türkiyeminin her noktası her toprağı güzel karış karış kurban olurum benim toprağım benim ülkem nasıl başka bir yeri düşünebilrki insan atalarımın kanıyla sulanmış bu toprağa hayır demek kansızlıktır...

0|0
    0|0
  • evet

bir çok neden var..

komiğiz, rahatız, sosyaliz, paylaşırız, tutkuluyuz ... daha çok sayılacak neden var..

mutlu olmak için illa para gerekir diye bir şey de yok..

0|0
    0|0
  • Türkiye'de yaşamayı seviyorum ...

0|0
    0|0
  • Başka ülkede misafir gibi yaşamak daha mantıklı.

0|0
    0|0
  • pis deyil ama men Azerbaycan daha gozel

0|0
    0|0
  • hayır.bizim ülke kurulsa da gitsek :(

0|0
    1|1
  • Evt seviyorum çünkü ben ingilizce bilmioyorum başka ülkede napcam öğreniptemi gidicem onla uğraşcama gider arkilerle pes atarız :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu soruyu cevaplamak için önce acaba Türkiye ve insanlar bizi seviyor mu sorusunu cevaplamak lazım..Yaşadıklarım ve gözlemlediklerim kadarıyla yüksek vergiler, tabular ,toplum baskısı,saçma kanunlar ve kuralları ile Türkiye'nin bizim hayatımızı kolaylaştırmaktan çok zorlaştırmaya çalıştığını görüyorum..Buradaki insanlar ise kendilerinden olmayanı,kendi gibi düşünmeyenleri hor gören, doğu mentalitesinde,çoğu kendini geliştirmekten aciz,kültürsüz,saygısız,özenti ama kendilerini en mükemmel ve dünyanın merkezi olarak gören bir toplum..

Doğal güzellikleri desen her ülkenin kendine has güzellikleri var..Burası bulunmaz hint kumaşı değil..

Burada yaşamayı sevmek için bir nedenim yok..Sadece şimdilik mecbur olduğum için yaşıyorum..

Sevdiğim tek yanı Türk mutfağı..Onu da evimde yapabiliyorum zaten..

0|0
    0|0
  • keşke türkiyede yaşasaydım

0|0
    0|0
  • idare ediyoruz .

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum .

0|0
    0|0
  • Hayır! :( :(