Bu kitaplardan okuduğunuz varsa önerir misiniz?

Okuyup cok begendiginiz varsa lütfen uyuzluk yapmadan söyler misiniz :))Bu kitaplardan okuduğunuz varsa Önerir misiniz??Bu kitaplardan okuduğunuz varsa Önerir misiniz??Bu kitaplardan okuduğunuz varsa Önerir misiniz??Bu kitaplardan okuduğunuz varsa Önerir misiniz??Bu kitaplardan okuduğunuz varsa Önerir misiniz??

1|0
2827

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• Her kimin kitaplığıysa berbat seçimler.
    Bir tane bile "şunu oku" diyebileceğim bişey yok aralarında.

1|0
    1|0
  • Melekler ve Şeytanlar
    Su
    İstanbul Hatırası
    Şu Çılgın Türkler
    Masumiyet Müzesi
    İstanbul
    Serenad

Dışında tüm Ahmet Ümit ve Ahmet Altan kitaplarını boş geçme

0|0
    0|0
  • İlk raftaki kitaplardan okunabilecek tek kitap Ahmet Altan'ın kitabı. Henüz okumadım ama okumayı düşünüyorum.

İkinci raftaki kitaplardan Serenad'ı okudum. Güzel bir kitaptı. Hem aşk hem de tarih kitabı diyebilirim.

Üçüncü raftaki Masumiyet Müzesi ile İskender adlı kitapları okudum. İskender hoş bir kitaptı ama çerezlik diyebileceğim türdendi. Masumiyet Müzesi'ne gelirsek okuduğum ve aşkı anlatan en iyi kitaptı.

En alttaki rafta da okuduğum veya okumak istediğim bir kitap yok. Ahmet Ümit okunur ama.

Keyifli okumalar şimdiden:)

0|0
    0|0
  • Ölmek kolaydır sevmekten. İçinde ne ararsan var. Yok yok anlayacağın. Şavaş, siyaset, aşk, nefret, hüzün, aile, duygu... Belkide beni bir konuya bağlı olmadığı için sürüklemiş ve çok kısa sürmüştü kitabı bitirmem.

0|0
    0|0
    • Hangi kitabın yanında tam göremedim?

• Aldım şu an elimde teşekkür ederim tekrardan :) umarım beğenirim

• O kadar hızlı olabileceğine inanmamıştım. Ne mutlu. Keyifli okumalar dilerim

• şu çılgın türkleri okumuştum sadece o kitaplar içinden ama türk tarihi okumayı seviyorsan fransız bir türkolog jaen paul raux türk tarihiyle ilgili dünya cok ilginç şeyler buldu artık eski bildiklerimizin hepsinin yanlış oldugunu öğrendik desek yeridir onun kitabını okursan güncel bilgilere ulaşman mümkün olur. ama bilgi seviyesi biraz ağırdır onun o konuda uyarıyım

0|0
    0|0
  • masumiyet müzesini gördüm orda güzel kitaptır. 1950lerin türkiyesinden günümüze güzel bir raman tavsiye ederim sonra il fotoğrafta adalet ağaolu var ölmeye yatmak o da güzel tavsiye ederim son olarak belki ahmet altan ölmek kolaydır sevmekten ama ondan daha iyi kitaplar var

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • cumhriyet şu çılgın türkler cumhuriyet

0|0
    0|0
  • Ahmet Ümit - İstanbul Hatırası, Ayşe Kulin - Veda, Dan Brown - Melekler ve Şeytanlar

0|0
    0|0
  • fahrenheit 451 ... yeraltından notlar (Fyodor Dostoyevski) .. bunlar eğlenceliyid

0|0
    0|0
  • Serenad ve İstanbul Hatırası kitaplarını bu kitaplar arasında tek geçerim.

0|0
    0|0
  • Orhan Pamuk, Masumiyet Müzesi. Beş defa okudum.

0|0
    0|0
  • çöp çöp çöp

0|0
    0|0
  • Melekler şeytanlar Hanımefendi

0|0
    0|0
  • KAHPERENGİ güzeldir

1|0
    0|0
  • şu çılgın türkler efsane bir kitaptır

0|0
    0|0
  • okumadık yazıklar olsun bize

0|0
    0|0
  • Su çılgın Türkleri okumuştum

0|0
    0|0
  • Divan Edebiyatı mesela.

0|0
    0|0
  • İçlerinden okuduğum yok ama kitap okumayı severim. Tebrik ederim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 28

• Buket Uzuner ve Adalet Ağaoğlunun kitapları güzeldir ve ne kadar kendisini sevmesem de Orhan Pamuk'un Masumiyet Müzesi kitabını sevmiştim...

0|0
    0|0
  • İstanbulHatırası

0|0
    0|0
  • Masumiyet Müzesi ile başla derim 📚😍

0|0
    0|0
  • serenad zulfu lıvanelı ve annemın onerısı su cılgın turkler

0|0
    0|0
  • Orhan Pamuk "Masumiyyet Müzesi" ve "Kocan kadar konuş" 2-si de okudum çok çok beğendim. özellikle kocan kadar konuş çok akıcı 2 güne bitirdim. diğerlerinde bazılarını görmedim ama çoğu tanıdık gelmedi

0|0
    0|0
    • galiba Dan Brow`un da kitapları var. onun 3 kitapını okudum. Ⅶü de harikaydı insana hiç duymadıkları bilgileri vermiş oluyor. İyi okumalar

• Fatih murat arsal şahane gelin ve sonra yemin kitabını oku👌👌👌 kahperengi serenad masumiyet müzesi sis ve gece kocan kadar konus

0|0
    0|0
  • Ayse kulin umit gordum sanki. Super ya aglarsin cok duygusal

0|1
    0|0
  • kayıp osman aysu okuduguna değmez cerez bir kitap
    mihriban serisini tavsiye ederim mükemmele yakındır
    kahperengi de okumalısın film tadında hoş bir kitap

0|0
    0|0
  • kitaplarinin hepsinin ismini göremedim
    ayse kulin orhan pamuk okuyup da sevmediklerim
    dan brown, ahmet umit in kitaplari superdir
    ve ilk olarak SERENADi okumalisin. favori kitabim

0|0
    0|0
  • Ayşe kulin ve nora roberts ha bir de Orhan pamuk üçünün birer kitabını gördüm o kitapları okumadım ama başka kitaplarını okudum

0|0
    0|0
  • Kahpe rengi kitabını okudum güzeldi

1|0
    0|0
  • İstanbul hatırası evde var ama okumadım 😀

0|0
    0|0
  • Kayıp.
    Kahperengi.

0|0
    0|0
  • Ayşe Kulin kitapları çok güzel

0|0
    0|0
  • İnci Aral şarkını söylediğin zaman aslında kitap güzeldi anlatımı ama konusu çok kötüydü etik olmayan okumasanda olur diyeceğim bir kitap

0|0
    0|0
  • ahmet ümit İstanbul hatırası

0|0
    0|0
    • Beğendin mi nasıldı:)

• beğendim ahmet ümit anlatımıyla polisiye bir roman güzeldi istanbulu pek bilmiyorum ben eğer biliyorsan daha fazla haz alacağın kesin.

• Görebildiklerimden: Masumiyet müzesi ve Eroinle dans... ikisini de tavsiye ederim :) ... tabi Orhan Pamuğun anlatım tarzını sevmek lazım

0|0
    0|0
  • Masumiyet müzesi bir de melekler ve Şeytanlar ı okudum. Masumiyet müzesi berbat

0|0
    0|0
  • Şu çılgın Türkleri mutlaka okumalısın tabi ki. Ahmet Ümit kitaplarını da öneririm geneli cinayet anlatır tarihle birlikte

0|0
    0|0
  • Şu çılgın türkler

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    8
Yükleniyor... ;