Dans ederek genç kalmak mümkün mü?

Dans etmek sporların en keyiflisidir. Kasları uzatır, kemikleri güçlendirir ve dokuyu sıkılaştırır. Beliniz hareket ettikçe, çevresindeki yağlar eriyip gider.
Dans etmek nasıl bir şeydir? Neşe, iletişim, kendini ifade, yaşamla barışma, kendinle barışma, müzikle ve doğayla bütünleşme, birlik ve daha neler neler... Dans muhteşem de bir spordur ayrıca. Siz alabildiğine eğlenirken, yağlar, kaloriler eriyip gider. Dans etmek bizi mutlu eder. Mutluluk hormonu endorfin vücudumuzda dalga dalga yükselir. Ve kendimizi harika hissederiz..

Zihin, ruh ve beden dansta yeniden uyum içinde buluşmaya başlar. Sanki parçalarımız bir araya gelip tamamlanır. Estetik, sanat ve müziği de göz önüne alınca, dans önemli bir terapi, önemli bir vitamin, eşsiz bir anti aging iksiridir..

Dans etmeyi sever misiniz?
#Meczup

3|4
6181

En İyi Erkek Görüşü

• Dans ederim oryantel oynarım arada sırada

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 80

• Çok severim :)

1|1
    0|0
  • Fitness. Dans sosyal amaçla yapabilirsin

1|0
    0|0
  • Bence mümkündür. Dans etmek gerçekten güzel bir spor. Düzenli olursa tabi.
    Ama sevmiyorum :(

0|0
    0|0
  • Dans ederek bir nevi kardiyo yapmış olursun yağ oranımız normalin altına inmeye başladığı zaman daha genç görünürüz bu da definisyonla mümkündür sadece

0|0
    0|0
  • Öyle tango felan bilmem ama onunla baş başa dans edeceğim günü iple çekiyorum.

0|2
    0|0
  • Çok severim.. Eskiden haftada 4 gün spora giderdim şimdi haftada 4 dansa gidip haftada 1 de spora gidiyorum.. Çok keyifli çok eğlenceli oluyor. 😍😇👍🎉🎊🎉🎊

0|0
    0|0
  • Mümkün ve gayet güzel bir aktivite. Royal Family World of Dance de harika performans sergilemişti izlemeni öneririm.

0|0
    0|0
  • dans ederken gözlerindeki ışığa kapılıp gittiğimde artık o an zamanın varolmadığını düşünecek olursak aşkın bakışlarında sonsuza kadar dans edebiliriz :)

0|0
    0|0
  • Dans ciddi bir uğraş beslenme ve uyku düzeni istiyor hem çalış hem dans ,, sarkma ve yağlama yapabilir bırakılınca

0|0
    0|0
  • Severim bilmiyorum dans etmeyi

0|0
    0|0
  • Spor ve iyi beslenme ile mümkün.

0|0
    0|0
  • ben mumkun olan bır kadın tanıyorum

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum. Yaşlanmak ölüm gibi kaçınılmaz Son.

0|0
    0|0
  • Herşey bitti dans kaldı :D

0|0
    0|0
  • Değildir

0|0
    0|0
  • eglenceli ama cokda genc ve vucudu sekilde tutma gibi bir buyuk etkisi yok. tabiki kalori yakim kası sıkılaştır ama hic bir zaman kombat spor veya hight impcat exercise yerini tutamaz..

0|0
    0|0
  • Yürümek bile spor olduğu için dans etmekte güzel bence

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • İyice B×kunu çıkardılar

0|0
    0|0
  • koydugu gife bak teeeeeallam

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    60

Kızlar Ne Diyor 61

• Dans edipte kimse yaşlanmazdı ozaman. Arkadaşlar bedeni ve zihni diri tutmanın yolları olabilir ama kendimizi kandırmayalim yer çekimi ve hayat kailesi diye bisey varken bu şartlar altında yaşlanacağız ve "her canlı birgün ölümü tadacaktır" nokta. 😊

1|0
    0|0
  • Dans edecek imkan yok kuzu ya :-) spor yapıyorum biraz işte :-)

0|0
    0|0
  • Hip hop ile mümkün

0|0
    0|0
  • -Değil
    -Severim
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Evet. Dans ederim ve hala ediyorum. Salsa, bachata, chacha... Hem kilo verdiriyor, hem esnetiyor hem daha iyi hissettiriyor.

0|0
    0|0
  • Geleneksel dansları öğrenmedim cocukken öğrenmek istemedim. Simdi de istesem de oynayamiyorum. ama modern dansa her zaman bir ilgim oldu. İlerde bir gün ders alip öğrenmeyi çok isterim

1|0
    0|0
  • Cok severim 3 senedir filan birakmak durumunda kaldim ama tekrardan basliyacagim gunler gelecek 😊

1|0
    0|0
  • Evet severim. Kesinlikle doğru. Genç kalmasını yardımcı oluyor. Ben hip hop belle dans ve biraz halk oyunlar yaptım, inanılmaz zevkli ayrıca çocuklar icin sosyal becerileri artırıyor

0|0
    0|0
  • Mümkün.
    Pozitif enerji doluyorsun, hareket ediyorsun falan. Daha ne olsun.

1|0
    0|0
  • Dans olmasa da her gün düzenli spor da olur

0|0
    0|0
  • Kesinlikle.

1|0
    0|0
  • Hayır eninde sonunda yaşlanilcak

0|0
    0|0
  • Ah ah keşke 10 yıllık tecrubemi birakmadan devam etseydim 😔 kesin mümkün bence dans kendini en iyi ifade etme biçimidir sanat dallarının icinde çünkü tam anlamıyla kendini katıyosun

0|0
    0|0
  • Valla bildiğin deşarj olma yöntemi

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • Severim

1|0
    0|0
  • Evde tekken vazgecılmezım :D ortama cıkmam ama

1|0
    0|0
  • çok güzel. şu k-pop danslarına hastayım

0|0
    0|0
  • Bnece mümkün neşeli insan seviyo dansı bende çok severim ah bide kafa dengi arkadaş bulsam bu konuda

0|0
    0|0
  • Evet, dans etmeyi severim ama dans ederek, genç kalmanın mümkün olduğunu pek sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    41
Yükleniyor... ;