Sözelciler bir baksiiinnn:)

Kardesimin bir odevi var ben sayisal bolum okudugum icin anlamiyorum cozumu burda ariyayim dedim:) kitaap okuyacak ve o kitappta edebi sosyal siyasi ve kulturel yerlerin altini cizecek peki bu siraladiklarima ornek verebilir misiniz kulturel diyince hangi yeri cizicek falan filaan :D yardimm

Güncellemeler:
Kulturel diye ornek verdim. Edebi sosyal siyasi kulturel olarak ornek veriniz:))
Guncelleme icin ozur diliyorum kitabin adi araba sevdasi

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• Soru metnini gönderme imkanınız var mı ?

1|0
    0|0
    • Soru degil araba sevdasi adli kitabi okuyacak:)

• Anladım şimdi yardımcı olunması gereken konu tam olarak ne biraz bahseder misiniz ?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• turistik yerlerin, turistlerin ilgisini çekebileceğini düşündüğü şeylerin altını çizsin işte :)

1|0
    0|0
  • biraz açıklarsan yardımcı olabilirim :)

1|0
    0|0
  • recaizade mahmut ekremn kitabı.

osmanlıda modernleşme ve batı etkisinde kalan halkın yaptığı sorusuzca harcama ve israfı anlatıyor.

link

bu da link

0|0
    0|0
  • açılın ben sözelciyim :D:D :P

1|0
    0|0
  • kültürü olusturacak değerleri anlatan yerleri çizcen be panpa :)

1|0
    0|0
  • kitabın adı ne?

0|0
    0|0
  • araba sevdası mı okudum o kitabı hatta tahlilini bile yapmıştım vakti zamanında :)

0|0
    0|0
  • öncelıkle okuyacağı kitabı ıyı seçmeli

siyasi tarafına bakarsın anlatılan bır olaydaki ılerı görüşlü olan cümleyı seçebılır

kültürel dersen olaydaki yaşam tarzından tut olayın geçtığı yer mekanın tarıhı veya gelenek görek olan cümleyi seçsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kültürel derken okuduğu kitap ne ismini söylersen sevinirim fakat şöyle , mesela işte yöresel evleri var ahşap evler şöyle dizayn edilmiş gibisinden bunlar kültürel oluyor işte :)

1|0
    0|0
    • Araba sevdasi adli kitap

• ıyy intibah falan 11. sınıf galiba kardeşin... hiç sevmezdim o konuları :) mekan olarak tanıtıyorsa kültürel ; siyasi dediği de işte siyasetten bahsediyorsa :D

• Kültürel dedigimzle egitimle alakali olan seyler egítím durumu felan sosyal durum ise toplumun nasil olduğu edebi ile genellille kitap dergi filan onla alakali siyasi durum ise partiler filan sözelxi degilim ama bildiklerim bunlar

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;