En sevdiğin bilim kurgu kitabı hangisiydi?

Bilim kurgu olmazsa olmazlar arasındadır benim için...
Filmleri kadar kitapları da hoşuma gidiyor ve benimle hemfikir olan pek çok insan olduğuna inanıyorum.
Okuyanlar için soruyorum: En sevdiğin bilim kurgu kitabı hangisiydi?En eskisinden en yenisine kadar bilim kurgu kitapları okuyucuların zihinlerinde çakan şimşekler için neredeyse bir paratoner gibi.
Doğal olarak iyi bir anlatımla her satır okuyucunun gözlerinden beynine akıyor ve birer film sahnesi en etkileyici şekilde ortaya çıkıyor.
Peki, sizin bilim kurgu kitapları ile aranız nasıl ve en sevdiğiniz bilim kurgu kitabı hangisiydi?

0|0
225

En İyi Kız Görüşü

• Bilim kurgu mmm çok eskiden adam fawer ‘a ait olasılıksız ve empati adlı kitapları okumuştum. Şimdi bazıları bilim kurgu değil diyebilir ama kesinlikle bilim kurgudan öteye geçmeyecek kitaplar. Güzeldi evet yazarın anlatma biçimi, teşbihleri gayet güzeldi. Zihninde canlanıyordu her şey.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tam aradığım konu; şuraya bir yorum bırakıp zaman zaman takip ediyorum soruyu, teşekkürler merak ettiğim şeyi sorduğun için ^_^

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 21

Erkekler Ne Diyor 4

• yukseklerin tanrilari.

0|1
    0|0
  • Enginlik serisi güzeldir china mieville kitapları iyidir john scalzi abi de iyidir.

0|1
    0|0
  • leviathan

0|1
    0|0
  • Ben kitap olarak değilde film olarak izlerim bilim kurguyu

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;