Televizyonsuz yaşamayı mı yoksa müziksiz yaşamayı mı tercih ederdin?

Müzik ruhun gıdası derler ama televizyonu da hafife almamak lazım bazı kişiler için eğitici belgeseller bazıları için güzel ve etkileyici aşk filmi bazı anneler için çocukların mola zamanı (çizgi film ) daha bir çok örnek verilebilir. En iyisi Allah ikisini de başımızdan eksik etmesin 😊 Bence müzik sizce?

0|0
2928

En İyi Erkek Görüşü

• uzun zamandır televizyon izlemiyorum.. (maçlar dışında)
    ama müziksiz olmaz..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• Müzik olmadan bir gün bile duramıyorum. Ama sadece kendi arşivim olmalı. Müzik bir uyuşturucu benim için. :)

1|0
    0|0
  • 2si olmadan da yaşıyorum zaten sıkıntı yok
    arada bir müzik iyi geliyor ama olmasa da olur
    https://www.youtube.com/watch?v=nujOYaT_bFE

0|0
    0|0
  • Televizyonsuz yaşamayı tercih ederdim. Ama müziksiz asla. Müzik hayatımın önemli bir parçası.

1|0
    0|0
  • Tv olmadan yasiyorum sayilir. Evdeki sus esyasi tv.

1|0
    0|0
  • müzik dinleyince melankolik oluyorum. TV'ye bakınca da arabeske bağlıyorum. İkisi de olmasa olur

1|0
    0|0
  • Tv siz yaşıyorum zaten. Neyi karşısına koyarsan koy müziksiz yaşayamam

1|0
    0|0
  • Haberleri, belgeselleri, filmleri, dizileri internetten de izleye bilirsin

1|0
    0|0
  • Televizyon tabiki, televizyonun tek işe yarar yanı haberler yıl olmuş 2017 haber için televizyona ihtiyaç yok

0|0
    0|0
  • Müziksiz yaşamaktansa televizyonsuz yaşamayı yeğlerim saten televizyon açtığım yok 1 ayda belki 3,5 saat izliyorumdur oda denk gelirse

0|0
    0|0
  • Müzik dinlemek gibisi yok. Televizyonu çok aramıyorum.

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    17

Kızlar Ne Diyor 28

• İki seçenek arasında kalsam müziksiz yaşamayı tercih ederdim

1|0
    0|0
  • bir kaç yıldır tv izlemiyorum sadece müzik için açıyorum o kadar açacaksam... müziksiz asla duramam tv bir ömür izlemesem dert değil...

1|0
    0|0
  • Tv olmadan yaşıyorum gayet müziksiz olmaz ama

1|0
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum bu arada son cümleyi yanlış yazmışım bende bu soruya televizyonsuz cevabını veriyorum. Müziksiz asla olmaz sabah enerjim en başta 😊

• Muzik gunah deniliyo

1|0
    0|0
    • Televizyonu duymuştum da müzik olmamıştı neden peki? Rica etsem kısaca açıklar mısın?

• Bakış açısı bir yandan doğru ama genelleme yanlış olur diye düşünüyorum ama tabii bu kişisel fikriniz saygı duymak gerekir.

• Tabiki sarkidan sarkiya degisir ama muzik gercekten seni anlamiyla bir duyguya itebilir/ yogunlastirabilir mutsuzluga isyana surukleyebilir. :)

• televizyondan müzik açarım

0|0
    0|0
  • Televizyonsuz yaşamayı tercih ederdim.

1|0
    0|1
  • Televizyonsuz yaşıyorum zaten

1|0
    0|0
  • Televizyonsuz yaşıyorum zaten

1|0
    0|0
  • Televizyonsuz yaşamayı tercih ederim.

1|0
    0|0
  • İkisi de önemsiz.