Sizin çevrenizde de okuduğunuz kitapları eleştiren insanlar var mı?

Herkesin zevki farklıdır sonuçta. Eski kitapları okuyorsak ya da bir başkasının ilgi alanına girmeyecek türlerde yazılmış kitapları okuyorsak kime ne?

Dipnot: Fotoğraf çok hoşmuş.
Sizin çevrenizde de okuduğunuz kitapları eleştiren insanlar var mı?#MünzeviBayan

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• VAllahi hayatım boyunca o seviyede bir insan görmedim. Şöyle aklı başında birini bulup bir kitap üzerinden sohbet etmeyi ne çok isterdim. Ama yok. Olduğunu iddia eden biri çıkarsa da muhtemelen inanmam. Bir kere bizim memlekette eleştri kelimesinin gerçek manasını bilen yok. Eski neslin eleştriyle pek işi olmamış. Yeni nesile gelince o garibanlarda eleştriyi yemekteyiz programından ögrendiler. Yeni nesle göre eleştirmek demek konuyla ilgili bir hata bulup bol bol karalamak yerden yere vurmak hatta itin gtüne sokup çıkarmak olarak algıladılar. Özünde eleştiri ehil bir kişi tarafından konunun elekten geçirilmesi iyisinin ve kötüsünün bir birinden ayrıştırılması demektir. Bir konuyu eleştireceksen o konuda uzman olacaksın. Dahası kötüsünü söylediğin gibi iyisini de ortaya koyacaksın. Sen söyle, bunu yapabilecek birinin bu memlekette çıkacağına inanıyor musun?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bana yok şunu oku yok bunu oku diyenler genellikle elinde hiç kitap görmediğim insanlar. Oyüzden ciddiye alamıyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Birçok ziyaret ettiğim evde karşılaştığım durum; çocuk kitap okuduğunda roman, tarih, bilim fark etmeksizin "Okul bitti hala ne dersi bu? !" yargısı.
    Onun dışında bu yargının bir üst seviyesi 2015 de popüler olan ama affedersiniz merdiven altı edebiyatı ile kitap çıkartanları okuyanlar eleştiriliyordu. Ve eleştirenlerin biride bendim.
    Onun daha üstün Okuduğum bazı kitapların provokatör bir yapıda yazılı idi. En son "Hiçlikten Az" kitabını bir arkadaşım okumaya karar vermişti. Onun hemen oltaya düşeceğini sandığım için bir kitabın kendisini manipüle edeceğini söyledim.
    Onun dışında açıkça bir eleştiride bulunmadım. Beni de eleştiren olmadı.

0|0
    0|0
  • olsada umurumda olmaz yaptığım kimseyi ilgilendirmez 🌪

0|0
    0|0
  • Okudugum kitabi elestiren cok fazla insan oldu..
    Cok asiri felsefe kitaplari okuyordum.. :/
    Bir zamanlar ama sonra biraktim yani :/

0|0
    0|0
  • Kitabı ulu orta yerde okumam
    Kimsede bişi diyemez

0|0
    0|0
  • çevremde benim okuduğum kitabı eleştiren insanlara henüz şahit olmadım münzevi bayan. hem herkesin kendi keyfi bilir herkes , istediği tür de kitabı okuyabilir.

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Hayir

#sallem

0|0
    0|0
  • Niye olsun ki

0|0
    0|0
  • Vardı

0|0
    0|0
  • Evet :( babam

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Var sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • Umrumda olmaz, ben böyle seviyorum der geçerim

0|0
    0|0
  • çevremde kitap okuyan mı var sanki eleştiricekler

0|0
    0|0
  • Evet resim çok hoş

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • Okuduğum kitabi birisinin eleştirmesi için önce okuması lazım genelde okumamış oluyorlsr

0|0
    0|0
  • Benim bedenim Benim tercihim :)))

0|0
    0|0
  • Elestirel anlamda degil fikir alisverisi anlaminda tartisiriz kitaplari bir kac arkadasimla.

0|0
    0|0
  • O her yerde var

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 31

• maalesef karışanlar oluyor
    -o kitabı nasıl okuyorsun
    - o kitabın hiç faydası olmaz
    - o kitap çok saçma vs

0|0
    0|0
  • Böyle insanlar çok yakından tanıdıklarım değilde bir iki defa görüştüklerim oluyor özellikle bu sıralar okuduklarım insanlara tuhaf geliyor.

0|0
    0|0
  • Olmaz mı inadına okuyorum

0|1
    0|0
  • bir yazarın eleştirdiğini görmüştüm. insanların eşit olmadığını aptal insanlarda olduğunu bu aptalların da kitap yazdığını bunların okuyanların da yazarı gibi aptal olduğunu falan söylüyordu. töbe töbe:D

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Yooo

0|0
    0|0
  • Allah belalarını versin. Gizli gizli okuyorum. İki kitabım kaplı

0|0
    0|0
  • Yok okuduğum kitapları kimse eleştiremez hassas olduğumu biliyorlar ve sözlerimi içimde tutmadığımı da...

0|0
    0|0
  • Evet her seferinde neden hep bu kadar acıklı şeyler okuyosun diyolar

0|0
    0|0
  • Nööö ben takılmam zaten onlara. Klasik okumak zorunlu değil.

1|0
    0|0
  • Hayir yok

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • Var da dikkate almıyorum

0|0
    0|0
  • Hayır yok. Ne okuduğuma bakmıyorlar genelde.

0|0
    0|0
  • Eleştirmem ama o kitabın ona bir şey katmayacağını şunu şunu şunu okumasını söylerim

0|0
    0|0
  • Okuma alışkanlığım yok ki

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Hayir yoj

0|0
    0|0
  • Hayır