Gitardan anlayanlar yardım edin!

meraba gitar öğrenmek istiyorum ilk adımı attım ve gitar aldım kursa gitmek istemiyorum açıklamalı bana akorları gösterecek bir site var mı?

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• link Burada temel akaorlar var. Bunları seri bir şekilde basabilirsen şarkı da çalarsın Başlarda olmayacak parmak uçları acıyacak. Yapamıyorum deyip gitarı bir köşeye atacaksın. Ancak zamanla alışınca elinden biıakamayacaksın. Bu akorları daha basmadan elin şekillenecek akordan akora geçerken.

0|0
    0|0
    • Bu arada f deki birler bare demiş yorumculardan biri. Bare demek o perdedeki tüm tellere basılacak demektir. En zorlancağın akorlar bareli akorlardır. Onları düzgün basamayabilirsin başlarda, sakın üzülme. Zamanla olacak. Barede işaret parmağınla, hangi perde gösteriliyorsa o perdedki tüm telleri kapatacaksın.

• inşallah gorcvez bakalım:D

• İyi haberlerini bekliyorum. :))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• BİRAZ emek biraz yetenek biraz sabır birazda öğrenme isteği varsa içinde öğrenirsin kursa gitmeden ama bunlar içinde olucak yoksa aldığın gitar öylece durup gider:)))))

0|0
    0|0
    • bunu beğendım:D

• sağol ne demek, ama dediğim gibi yaptığın işe saygı göster yaptığından zevk al en önemlisi kararlı ol vazgeçme şimdiden başarılar:)

• aynen bana da.

0|0
    0|0
  • mygitar com da akor,tab herşeyi bulabilirsin. Bende 7-8 sene önce oradan öğrenmiştim. Kursu seni hızlandırır ve teknik bilgi verir.Sen kendini geliştirmelisin. Bora Uslusoy un kitabını öneririm.

0|0
    0|0
  • Kitap vermişlerdir yanında ordan başla...

0|0
    0|0
  • kurs en iyisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İnternet eğitim siteleriyle dolu.Eğitim videoları da bol bol mevcut fakat sabırlı olmalısın hemen bir parça çalmak isteyebilirsin belki ama bir süre sonra ufak bir parça çalmaya çalışmalısın. https://www.youtube.com/watch?v=E9vUtARt9R8 Öner Yavuz un derslerini öneriyorum takip edebilirsin.

0|0
    0|0
  • Öğrenmek istesem şimdi öğrenirdim.Ama beni cezbetmiyor.

0|0
    0|0
  • bende öğrenemedim hala

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;