Bir kitabı ortalama kaç günde bitirirsiniz?

Kitabın kalınlığını falan önemsemeyin çünkü kitap sürükleyici olduğunda okundukça okunuyor. Bunu göz önüne alınca, ortalama olarak bir kitabı kaç günde bitiriyorsunuz?
Bir kitabı ortalama kaç günde bitirirsiniz?#MünzeviBayan

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Çok beklediğim bir kitapsa ve eğer o hafta uygun bir vardiyada bulunuyorsam en geç bir hafta içinde bitiririm. Ancak, okudukça uykumu getiren bir şeyse aylar sürebiliyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sürükleyici bir kitabı 2-3 gün içersinde bitiririm bazen daha kısa sürede bitirdiğimde olur ama sıkıcı bir kitapsa daha geç sürede.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• En fazla 2 gün sürer.

0|0
    0|0
  • en fazla iki gün..

0|0
    0|0
  • Eskiden elime aldığım kitabı birkaç günde bitirmeye çalışmak gibi boş bir amacım vardı. Ben buna yürümeye çalışmadan uçmak diyorum :) Haliyle çok fazla yenilen bir yemekten tiksinmek gibi bende kitap okumaktan sıkılıyor ve büyük umutlarla başladığım kitabı bir türlü bitiremiyordum. Sonra farkettim ki bir kitabı hızlı ve çabuk bitirmek mesele değilmiş. Önemli olan kitap okuma alışkanlığı kazanmak için 10 sayfada olsa düzenli okumakmış. Bu vakitten sonra günde en az 20 sayfa kitap okokuyacağıma dair kendime söz verdim. Bu ay 3. Kitabımı okuyorum :)

0|0
    0|0
  • Kalinligi onemli :) 1000 den fazla sayfasi olan bir kitabi 1 gunde bitiremem sanirim ama asagisi civari 1 gun

0|0
    0|0
  • 1 günde bitiririm kız ayool

0|0
    0|1
  • bir kitap var aheste aheste okuyorum
    Hergün bir cümle
    Seneye biter heralde

0|0
    0|0
  • Kitap kalınsa gereçkten dibiyle vurduğunda birisinin akfası acıyorsa itirmem emanet diye kavgada fırlatırım ama o akdar kalın değilse 200-400 sayfa arası ise 2 gün

0|0
    0|0
  • Bazen 20 sayfa okurum bazen 100 sayfayı geçer bir gündeki sayım. Belli olmuyor

0|0
    0|0
  • 5 günde çok rahat

0|0
    0|0
  • Sürükleyici kitabi tek seferde okumuslugum var.. :/

0|0
    0|0
  • 1 yıl

0|0
    0|0
  • 3 gün sürer genelde.

0|0
    0|0
  • Kitabın sayfasına ve sahiden sürükleyici olmasına göre durum değişir münzevi bayan.

0|0
    0|0
  • Eskiden ayrac kullanmazdim. Elime alinca biterdi

0|0
    0|0
  • 31 günde dfdfdfffdffd

0|0
    1|0
  • Kitaba göre değişir

0|0
    0|0
  • Akıcıgılına Gore değişir Ahmet batmanin bir kitabı vardı gece iş vardı işi bırakıp kitabı bitirmistim kitap o kadarki sürükleyiciydi

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun bir haftada bitiririm...

0|0
    0|0
  • 1 hafta

0|0
    0|0
  • 1 hafta

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 42

• Sürükleyici bir kitap ise ve sonunu gerçekten merak ediyorsam sayfa adedinin önemi yok sabahlarım ama gene de o kitap bir şekilde biter. Bazen de kitabın konusu hiç sarmaz okumak için eline bile almak istemezsin o zaman süre uzar. Bazen yarıda bırakıp okumadığım bile olmuştur.

0|0
    0|0
  • Ben okumaya başladığım bir kitabı, kaç sayfa olursa olsun bitirmeden bırakmıyorum yani genelde gün değil de birkaç saate bitirmiş oluyorum. Bazen sürükleyici olmayanları da ya da pek sevmediğim kitapları diyeyim onları da en fazla 1 güne bitirmiş oluyorum.

0|0
    0|0
  • Eski alışkanlığımı kaybettim, 1 haftayı buluyor.

0|0
    0|0
  • İster 800 sayfalık kitap olsun, gerçekten çekici ve sürükleyici bir hikayesi varsa en fazla 2-3 günde bitiririm.

0|0
    0|0
  • Anlatımına bağlı ama akıcıysa 1 günde bitiririm takıntım vardır zaten kitap bitmeden uyuyamam bile 😊

0|0
    0|0
  • 2-3 Hafta :)

0|0
    0|0
  • 3-5 gün

0|0
    0|0
  • Kitabı n kalınlığıyla değil ağırlığıyla ilgili, normalde bir kitabı ortalama 3 günde bitirirken bazı kitapları 1 günden bazılarını 1 haftada bitirebiliyorum

0|0
    0|0
  • Sarmasına bağlı. Mesela "Elli Ton" üçlemesini 3 günde okumuştum. Kurt Seyt ve Shura, Kurt Seyt ve Murka'yı da 2.5 günde okumuştum

0|0
    0|0
  • Eğer çok begenirsem 500 sayfalik bir kitabı 1 günde bitiririm lakin çok sürükleyici değilse 2 veya 3 gün sürer. Kitap okumayi severim ve kitap yetişmiyor bana😀

0|0
    0|0
  • Sayfa 550-600 gibi bir şeydi onu 3 günde bitirdim. Bitanesi 330 gibi bir şeydi 2 haftadır yarı da duruyor. Sanırım kitaba bağlı.
    Ama genelde 4-5 günde bitiriyorum.

0|0
    0|0
  • 1 haftada bitiririm bilerek az okuyorum ki çabuk bitmesin diye.

0|0
    0|0
  • Kafama göre.

0|0
    0|0
  • Kitap vardır 80 sayfa okumak istemezsin aylar alır. Kitap vardır 500 sayfadir 3 gün demeden biter. Kitap okumak bambaska bisey

0|0
    0|0
  • bir gecede bitirdigim de oldu. bir ayda bitiremedigim de

0|0
    0|0
  • Iki üç gün yetiyor

0|0
    0|0
  • İçeriğine bağlı. Akıcıysa 1-2 gün de bitiririm, değilse 1 hafta-10 gün.

0|0
    0|0
  • 1 hafta

0|0
    0|0
  • 2 gün

0|0
    0|0
  • Eğer çok akıcıysa hiç bırakmam bir günde bitiririm hatta bitirmek için hiç uyumam ama akıcı değilse günde belirli bir sayfa sayısı belirlerim o kadar okurum

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    22
Yükleniyor... ;