Kütüphaneye gittiniz mi? En son ne zaman, hangi kitap için gittiniz ve aradığınızı buldunuz mu?

Ben en son yaklaşık 2 yıl önce yüksek lisans tezimi yazmak için gitmiştim, aradığım kitapları bulamadım ve o kızgınlıkla bir daha hiç gitmedim :)

Siz sever misiniz kütuphaneye gitmeyi ve orada kitap okumak hoşunuza gider mi?

Kitaplar en yakın dostlarımızdır.. iyi okumalar☺☺Kütuphaneye gittiniz mi? En son ne zaman, hangi kitap için gittiniz ve aradığınızı buldunuz mu??

1|3
2828

En İyi Erkek Görüşü

• Kütüphane ortamı severim..
    Üniversitedeyken DGS haxırlanmak için erkenden giderdim..
    1-2 saat konu çalışır, ordan tarihi bir kitap seçer okurdum.. Sonra tekrar derse devam ederdim.. Müthiş bişey..

Karışan görüşen yok..
    Ses yapan yok..
    Böyle kitapların içinde kaybolurdum..

#Vesselam

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir yıl önce bitirme tezim için İstanbul üniversitesi tıp fakültesine gitmiştim sağolsun ordaki abi çok yardımcı oldu başka kütüphaneye gitmeme gerek kalmadı

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• Bir dönem küçük bir kütüphaneden sorumlu olmuştum. Çok fatdası ılmultu bana, Peyami Sefa'yı orada daha iyi tanıdım ve bşrçok yazarı ama özellşkle bir kütüpjaneye gitmedim.
    İşe yürüme gidip, gelirim, yürürken kitap okuyamadığım için, e kitapla dinlerim. Radyo müzik dinlemekten çok daha iyi🙂

1|0
    0|0
  • Ben en son 3-4 ay önce gitmiştim. Şehir kütüphanesinde üyeliğim var zaten. Sürekli kitap alırım. Bu aralar İngilizceyle uğraşınca kitap okumayla pek uğraşamıyorum.

1|0
    0|0
    • Eve götürmeye izin veriyolar mı?

• Üyeleri çok fazla, en büyük ve en zengin kütuphanesi o yüzden eve verniyolar. Diğerlerinde galiba iyi tanımadan izin yok😒😒kitap çalanlar çok oluyomuş

• Hımm, şerefsiz mi yok, çalarlar.

• Teeee 2000 bilmem kaçtı

1|0
    0|0
  • ne zaman gittim hatırlamıyorum üniversite zamanıydı kesin. ama onun dışında kitaplarım vardır okurum düzenli bir şekilde.

1|0
    0|0
  • Üniversitede iken. 2 seneden çok oldu

1|0
    0|0
  • En son ilk okula giderken gittim

1|0
    0|0
  • Bugün ders çalışmak için gittim

1|0
    0|0
  • İşim düşmüyor uzun zamandır

1|0
    0|0
  • kütüphaneye üyeyim lan ben en son 3 ay önce gittim çünqüm tadilata girdi kütüphanemisss xd

1|0
    0|0
  • 2 hafta once goz gezdirmek icin gittim..

1|0
    0|0
  • Kokusu ne güzeldir...

1|0
    0|0
  • Bak güzelim ne yaparsan yap cehalet mikrop gibidir , mikrobu karşı koyacak bir ilacın yoksa yayılır... siz okuyan entelektüel beyinler cehalete karşı savaş için okuyorsunuz.. ama bu çaba boşuna.. sen hiç Br şekilde topluma bir değer.. cahilliği önleyici bir şey gelistirmiyorsan seni yaratan bu sistemde kendinizi poh pohlamaktan başka hiç bir işe yaramiyorsunuz... saygılar

1|0
    2|2
  • En son sherlock holmes serisini okudum dizisini izledikten sonra sonunu merak ettiğimden dayanamadım :)

1|0
    0|0
  • 😅😛 en son üniv zamanı gittim kitap gibi kızlar var dediler bir gidip bakıyım dediydim

1|0
    1|0
  • Gittim

1|0
    0|0
  • iyi deyilim beyaw sen nasılsın

1|0
    0|0
  • 1 hafta once gittim tolstoyun kitabini aldim

1|0
    0|0
  • Okumak güzel şey be. Kütüphanelerin yeri hala ayrı ama

1|0
    0|0
  • En son lise de gittim ödev hazirladim:)

1|0
    0|0
  • Sene 1989 du hey gidi günler...

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 27

• Yaklaşık üç ay önce gittim. komşumuzun işi çıkmış çocuğunu bana bıraktı, 8 yaşında ve kütüphaneye gitmediğini öğrenince onun kütüphaneye üye olması için gittik😄🎈
    (Gerçi biraz sert mizaçli görevli teyzeden korktuk ama neyse ☹☹)

2|0
    0|0
  • Devamli giderim ders calismaya kitap almaya merkezi bir yerde oldugu icin devamli bakarim istedigim kaynaklarada ulasabiliyorum

1|0
    0|0
  • Haziranın başında gitmiştim en son.

1|0
    0|0
  • rahatsız edici kız avcılarından sonra üni yıllarında en sevdiğim yer olan kütüphaneden bile soğutmuşlardı, gitmeyeli uzun zaman oldu.

2|0
    0|0
  • En son o ilden çıkmadan önce aldığım kitapları teslim ettim. Eylül başıydı. Kütüphaneyi başarılı bulmadım ama klasik edebiyat raflardan özellikle türk olan okumadigim kitap çok.
    Küçükken orada yaşıyordum. Okulda Proje verilirdi.

1|0
    0|0
  • Bir kac ay önce gitmistim, neye baktigimi hatirlamiyorum.

1|0
    0|0
  • lisedeyken çok giderdim özlüyorum o günleri kitapların arasında olmanın verdiği mutluluk çok farklı bazı insanlarla boş vakit geçirmekten daha çok keyif veriyor

1|0
    0|0
  • Kitapçıya gittim fi ci pi serisi aldım

1|0
    0|0
  • Bir hafta olmustur.

1|0
    0|0
  • 10 gün önce gittim😊

1|0
    0|0
  • Çoğu zaman kendi kitaplarımı okumak için gidiyorum elimde bir kitabımla sonra elimde on kitapla falan geri dönüyorum ben

1|0
    0|0
  • Gece ordaydim

1|0
    0|0
  • Kitap için gitmedim ders çalışmaya gittim Nalet olası finaller neyseki mezunum

1|0
    0|0
  • bugün ders çalışmaya gittim kütüphane derken etüt odası

1|0
    0|0
  • Genelde hep ders calismak icin gidiyorum ben

1|0
    0|0
  • Arada sırada ders çalışmak için gidiyorum, seviyorum kütüphane ortamını.

1|0
    0|0
  • Bugün gittim daha

1|0
    0|0
  • kütüphaneye ilkokul 1 den beri aynı kütüphaneye giderim tarzım kitaplar nerde çok da iyi bilirim :D

1|0
    0|0
  • Gecen sene hazirlikta gittim 2 ay devamli her gün ama bu sene tekrar basliyacagim istedigim bölümü yapamadim

1|0
    0|0
  • Bir sene önce ders çalışmak için gittim tekrar gidecem

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    7
Yükleniyor... ;