Facebookta onay olmadan kişi takip edilebilir mi

Arkadaslar erkek arkadasim facebookta bir kadını takip ediyor abone olma gibi..Kadın çirkin pavyon karısı tipli bişey.bugun fotografı begenmis aradım bagirdim cagirdim ben yapmadım takip etmedim tanımıyorum bile diyor.bilgisayar basinda bile olmadigina yemin ediyor.baktim kadinin 350 civarı takipcisi var.virus gibi birsey olabilir mi sizce dogru mu soyluyor.haberi olmadan oyle bisey olabilir mi

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• hata ,kazara olabilir.bende bilmeden birini takip et butonuna basmışım.fark edinde hemen geri aldım.

1|0
    0|0
    • Kazara takip edilebilir de fotografini da begenmis

• Tipi olamaz onun tipi benim :D

• heyt beee..işte cevap bu.

kendine güveniyorsun yani.mesele kalmamıştır ozaman.keyfine bak :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• olabilir gecenlerde bende akrabamımı istemeyerek yanlışlıkla takip e basmışım hanımdan bir sürü fırça yedim

0|0
    0|0
  • takipçi kasma hilesi olabilirde 350 takipçi virüslede olmaz çok az. sevgilin yalan söylüyor bence

0|0
    0|0
    • :(

• Facebookta oyle otomatik takipci kasma ve fotograf begenilme olayi var mi iste onu merak ediyorum

• takipçi kasma var evet otomatik takip edip beğendiriyor tabi sadece o hileye üye olanlar beğeniyor birbirininkini senin sevgilin hile kullanmıyorsa yalancı

• Eskiden arkadaslardir, kadin sevgilini silmistir, takip kalmistir oyle.

0|0
    0|0
    • Kadin sevgilimi silcek gibi degil erkek takipcisi dolu iş ariyo gibi kendine zaten.

Kızlar Ne Diyor 1

• abone kastıysa erkek arkadasın ıstem dısı begenıo bazılarının fotolarını. ama kasmadıysa falan bılerek begenmıstır yakalanınca yalan solemıstır

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;