Okuduğunuz kitaplardan hangilerini tavsiye edersiniz ?

10 günlük boş bir vaktim olacak. Becerebilirsem 3 kitap okumak istiyorum. Psikoloji konulu hariç kitap önerilerinizi bekliyorum. Okumaya başladığınız andan itibaren elinizden bırakmak istemediğiniz tür kitapların isimlerini bekliyorum. Teşekkürler

link

0|0
110

En İyi Kız Görüşü

• Aslında Zehr-i Katil var hoş bir kitap. Pek psikolojik değil ama düşündürmüyor da değil. Eminim beğeneceksindir.

Tehlikeli İlişkiler

Limon Yapraklarının Kokusu

Duyguların Rengi; bu kalın bir kitaptır, ırkçılığın en güzel anlatıldığı kitaplardan biri, sıkıcı değildir akıcıdır lakin filmini izlemeni tavsiye ederim,beğeneceksin.

İyi okumalar :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• ben de okumak istiyorum..bulursan tavsiye edersen sevinirim:) Nar ağacı güzelmiş..biri o benim için..

0|0
    0|0
  • polisiye/gerilim seversen kara büyü tavsiye ederim bitirene kadar elimden düşürmemistim. Olasılıksız adam fawer, Musso çünkü seni seviyorum onlar da güzel

0|0
    0|0
  • canan tan romanları iyidir.

0|0
    0|0
  • A. Şerif İzgören-Şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır

Banu Avar-Hangi dünya düzeni?

Cengiz Aytmatov-Toprak Ana

0|0
    0|0
  • uzun bir süredir kitap okumuyordum debbie macomber sayesinde kitap kurdu oldum tavsiye ederim ilk kitabından başla küçük mucizeler dükkanı..

0|0
    0|0
  • eroinle dans /

canan tan

son zamanlarda okuduğum en akıcı romandı

0|0
    0|0
  • ayşe kulin veda yı bitirdim dün her sayfasını mehpareyle kemal ne zaman tenhada o-O ..;heyecanla çevirdim

0|0
    0|0
  • Ayşe Şen Zirvedeki yaşamlar .

0|0
    0|0
  • Turan Dursun - Tabu Can Cekisiyor Din Bu 1,2,3,4 ve Aziz Nesin kitaplari... Nah kalkiniriz vs vs...

0|0
    0|0
  • piskoloji istemem demişsin ama niyeyse aklıma ilk bu geldi başkada gelmedi, halbuki çok var; nişetze ağladığında :D ( evet nişetze yazmayı bilmiyorum hem biz okuduğumuz gibi yazan milletiz )

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;