En çok hangisine gülersiniz?

Ben kemal sunal diyorum siz ne diyorsunuz?
  • En çok hangisine gülersiniz ?Cem Yılmaz
    A seç
  • En çok hangisine gülersiniz ?Metin Zeki
    B seç
  • En çok hangisine gülersiniz ?Ata Demirer
    C seç
  • En çok hangisine gülersiniz ?Recep İvedik
    D seç
  • En çok hangisine gülersiniz ?Kemal Sunal
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|1
2955

En İyi Erkek Görüşü

• kemal sunal bir başka ya komik, eğlenceli, duygulu, bazen olgun bazen çocuksu büyük oyuncu gülmesi huzur verirdi yanlış hatırlamıyorsam 90 küsür filmi var hepsini izledim her birinde zirvede başta mekanı cennet olsun

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• Ata Demirer de bana komik gelir bayagi gülerim ama yanı Kemal Sunal gibi bir ustayı bunlarla kıyas etmek bile yanlış ona istisnasız herkes gülüyor gülmeyen yoktur zannımca 💕💕

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 54

• cem yılmaz..

0|0
    1|1
  • Cidden türk sinemalarının atalarından ya da efsanelerinden diye değil, ne zaman izlesem gülüyorum ondan seçtim. Diğerlerini tekrar izlediğimde güldürmüyor. Kemal Sunal'ın mizahı oyunculuğu filan cidden çok üst seviye. Hiçbir türk oyuncuyla karşılaştırılamaz bence.

2|1
    0|0
  • Kemal Sunal, rahmetliyi böyle bir kıyasa, ankete sokmak bile hata

3|3
    0|0
  • bu kişiler arasında tabiki cem yılmaz. kemal sunal'a gülerim diyenleri anlayamıyorum. tamam çocukken filmlerine gülüyorduk falanda artık çocuk değilizki, o filmler çocukların gülebileceği filmler çünkü zeka seviyeleri çok düşük. hababam serilerini ayrı tutuyorum onlar başka...

0|0
    1|1
  • hepsine gülüyorum fakat cem yılmaz tamamen para amaçlı yapıyor o yüzden sıcak bakmıyorum kemal sunal hem güldüren hemde mesajlar verebilen bir sanatçıydı onu seçiyorum

1|0
    0|0
  • Şener Şen ve Huysuz Virjin...

0|0
    0|0
  • E kemal sunal diğerlerinden daha iyi diğerleri çok yapmacık
    Ezgi mola bile hande katipoglu bile ozge borak bile saydigin zatlardan daha basarili

1|0
    0|0
  • Doğallık diyince Kemal Sunal der susarsın. Sonra gülersin :) Ruhu şad olsun.

2|0
    0|0
  • Metin zekinin devekuşu kabaresindeki ince mizaha
    Kemal sunalin sicakligina
    Cem yilmazin tespitli zipirligina
    Yilmaz erdoganin farkli elestirel yapisina gülerim

0|0
    0|0
  • Burda herkes Kemal Sunal der ama Recep ivedik gibi Ahlaksız bir Filim türkiyede 5 milyon izleyiciye kavuşur

0|1
    0|0
  • tabiki kemal sunal şu cem yılmazın nesine gülüyolar anlamıyorum

1|1
    0|0
  • Kemal Sunal efsanedir hele de yanında şener şen varsa doyulmaz tadına

0|0
    0|0
  • recep ivedik kim yaa kemal sunalın karşısında şansı bile yok

1|0
    0|0
  • Cem Yılmaz'ın Stand up gösterileri olmasa, büyük olasılıkla kaybolup giderdi diye düşünüyorum. Cevap olarak E ve A diyorum.

0|0
    0|0
  • Bu kadar güzel insanı Recep İvedik karakteri ile karşılaştırman bence kötü olmuş

1|0
    0|0
  • Kemal Sunal ' Zekı Metın ' Ata Demırer , Önde Gelır Herzaman

0|0
    0|0
  • Cem Yılmaz hariç hepsine gülüyorum tabi en başta Kemal Sunal ve Zeki Alasya Metin Akpınar

0|0
    0|0
  • ben cem e tıklıverdim kemal sunala en sona koymuşsun yoksa ondan daha iyisi olamazdı

0|0
    0|0
  • Siklara Kemal Sunal i koymasaydin metin zeki derdim

0|0
    0|0
  • Farklı farklı iş yapanları kıyaslamak da doğru değil

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 28

Yükleniyor...