Film seçimi yaparken IMDB puanına dikkat eder misiniz, IMDB puanı yüksek bir korku filmi önerebilir misiniz?

Gerim gerim gerilebileceğim bir korku filmi izlemek istiyorum. Film seçimlerinde IMDB puanına dikkat ediyorum beğenilen filmler daha çok ilgimi çekiyor. Önerebileceğiniz bir korku filmi var mıdır?

0|0
58109

En İyi Erkek Görüşü

• hayır bakmıyorum o tarz şeylere..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 1-psycho (8.5)
    2-The Shining (8.4)
    3-saw (7.7)

1|0
    0|0
    • şeytan çarpmasını da öneririm yani ama puanı 7 ye yakın izlemek istersen önerdiklerimi zaten korku filmi sever biri olarak izlemişsindir diye tahmin ediyorum :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 108

• Evet, dikkat ederim. Korku filmlerinde genelde puanlar kıttır. James Wan'dan The Conjuring filmini öneri olarak sunabilirim. IMDB'si de 7,5'dir.

0|0
    0|0
  • Kendini ilk 50'ye atabilen film kalmadı he..

0|0
    0|0
  • Korku filmleri, IMDb top bilmem kaç

www.imdb.com/.../title

0|0
    0|0
  • IMDB puanı ve yorumları dikkate alıyorum ben öncelikle.

1|0
    0|0
  • Turk işi olmasinda her turlu korku film izlenir... bol bol animasyon, aniden cikan yuksek sesler, abartili bir dolby effect... korkudan degil aniden cikan seslere kufur ediyorum sadece evde izlersem zaten gram haz alamiyorum cizgi film gibi geliyor artik.

0|0
    0|0
  • Bugün buna benzer bir konuda aynı yorumu yapmıştım. IMDB puanlarını pek önemsemem, bir film güzelse zaten muhakkak bir yerde ismini duyarsın. Eğer çok fena düzeyde bir korku istemiyorsan, benim çok beğendiğim bir gerilim filmini tavsiye edeceğim. İzlersen pişman olmazsın. Türkçe Adı "Evdeki Düşman", ingilizce adı "Orphan". Sonunda büyük sürpriz var ve gerilimi garanti ediyorum. İyi izlemeler.

0|0
    0|0
  • Film seçerken birçok kriteri bir arada değerlendiririm bir tanesi de tabii ki IMDB de bunlardan biri. Hatta bununla yetinmeyip Rotten Tomatoes puanına da bakarım. Film izlemek 2 saat benim seçmem en az 45 dakika.

1|0
    0|0
  • İMBD ye bakmam yorumlara bakarim oyunculara bakarim bir dr fragmanina bakarim ona gore secerim korku filmi izlemiyorum izleyemiyorum dogrusu türk filmleri zaten sacma yabancilar da pek normal diyemem aslinda boyle zombili filan o tarz filmler lazim bulamiyorum tabi

0|0
    0|0
  • kesinlikle imd puanları ve yorumlara bakarak izlerim..

2|0
    0|0
  • Annabelle 1-2

1|0
    0|0
  • IMDB si kötü ya da iyi fark etmiyor hoşuma gitmesi önemli her insan benimle aynı tarza sahip değildir onlar bir filme 5,2 veriyorsa bu benim izlemeyeceğim anlamına gelmez izlerim :)

0|0
    0|0
  • cdn1.ntv.com.tr/.../,_Gy1puXR-U-ql7sFBRcWcg.jpg

O (it) filmi şu anlık en iyi korku filmi olarak gözüküyor IMDB'de

0|0
    0|0
  • Oyuncularına, yılına, harcanan paraya, mekana, yönetmene ve sonra en son puana ve oylayan sayısına bakarım. Kategori de uyuyorsa izlerim. Sonra izleme esnasında sürekli oyuncuları ve geçmişlerini kontrol ederim.

0|0
    0|0
  • Imdb puanına bakmam beğendiğim tür de bir film ise izlerim.

Korku filmi izlemem bu zamana kadar izlediğim korku filmlerinin hiç biri heyecanlandırmadı bile.

0|0
    0|0
  • Dikkat ederim.

0|0
    0|0
  • imdb puanını kim veriyor bilmiyorum ama çok salakça puanladıkları belli geçen 5.9 olan komedi kate gorisinde yer alan wilson filmini seyrettim komediyi bırak dıram bile değil ne için çekilmiş o puanı kim vermiş bilmiyorum gülecek yeride yoktu hiç

bu arada halka 3ü seyretmediysen seyret bence başarılı film

0|0
    0|0
  • Oyuncu kadrosuna ve yönetmeninin kim olduğuna bakarım sadece

0|0
    0|0
  • Dikkat etmiyorum daha çok oyuncularına dikkat ederim...

0|0
    0|0
  • The conjuring , 1408

1|0
    0|0
  • poan yuksek ise sıkıcı ve sanatsal oluyor. 8 falan iyidir. eger değişik bir kafa istersen hellrizer var

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    88

Kızlar Ne Diyor 57

• Evet ona dikkat ederim

0|0
    0|0
  • Dikkat ederim evet

0|0
    0|0
  • The sixth sense filmi

0|0
    0|0
  • Koleksiyoncu izle derim özellikle ikincisi beğenmiştim.

0|0
    0|0
  • Hıc dıkkat etmıyorum

0|0
    0|0
  • Bakmiyorum

0|0
    0|0
  • önceden ederdim ama şimdi izleyici yorumlarına oyunculara ve yonetmenine daha önem veriyorum

0|0
    0|0
  • hayır etmem :)

0|0
    0|0
  • Bakmıyorum.

0|0
    0|0
  • Korku seansi serisi yuksekti diye biliyorum. Secerken genelde bakarim ama bazen oyle filimlere puan veriyolarki acaba neden doyorum kendi kendime 😊

0|0
    0|0
  • Dikkat ederim tabii. Ama benim önereceklerimi izlemişsindir muhtemelen sen

0|0
    0|0
  • Dikkat ediyorum
    Korku seansi ya da nefesini tutu izliyebilirsin

0|0
    0|0
  • Siren

0|0
    0|0
  • The conjuring, anabelle.. Bildiklerim bunlar fakat baya iyi yani.

0|0
    0|0
  • Splint kadar hiç bir filmi sevemedim

0|0
    0|0
  • ben yabancı korku fılmlerınden korkmuyorum guzel ama korkutmuyo. cınlerle ılgılı fılmlerden korkuyorum ama guzel fılm yapan yok. sımdıye kadar korktugum tek korku fılmı dabbe serısının 4. fılmı dabbe 4 yanı baskada yok

0|0
    0|0
  • Ben seçmem başkasına birakirim

0|0
    0|0
  • 6,5 puandan aşağısını izlemem

0|0
    0|0
  • Hayır dikkat etmem🚬

#patates

#rr

0|0