Aleyna Tilki 🦊 neden bu kadar seviliyor?

Aleyna Tilki 🦊 neden bu kadar seviliyor?

Konser için ayrılan alanın yeterli gelmemesi ve yaşanan izdiham sebebiyle konseri yarım kalan Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından, "Üzülmeyin tekrar kavuşacağız" mesajını yayınladı.Görüşlerinizi paylaşabilir misiniz?

0|0
1216

En İyi Kız Görüşü

• Kız normalden küçük ve hayat dolu bu da onu farklı yapıyo güzel bir ailede büyüdü güzel yetişti her zaman sosyaldi herkezin dilinden konuşabildi küçüklüğünden beri. Ailesinin büyük payı var karakterinde ve bu sevgiyi ilgiyi hakkettiğini düşünüyorum sonuna kadar.

1|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• sesi iyi

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Hiç takip etmedim bilemiyorum.. Tarz olarakta türkü falan sevdiğim için belki, hit olmayanla ya da olamaz gözüyle baktiğim popüler müzik kültürüne çok ilgim yok.

0|0
    0|0
  • Ciplak sesi gercekten güzel, yetenekli kiz
    tabi gereksiz konusmalar ve tavirlari oluyor bazen ama yasina vermek gerekir, daha cok genc
    zamanla oturur hersey

1|0
    0|0
  • sezen aksudan baska kadin tanimam kardesim

0|1
    0|0
  • Hiç sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Sesi güzel tipi de güzel

0|1
    0|0
  • Sevgiyi hak etmeyen insanlar maalesef seviliyor. Ama bir çocuk seni seviyorum derse bir insana o iyidir çocuklar sevgiyi hak eden insanları sever

0|0
    0|0
  • Hic hic hic sevmem aksine antipati duyuyorum bukiza karai

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum sevenlere sormak lazım but bknz: Aleyna tilki konserinde biletleri 9-13 yaş arası ergenler tüketti.

0|0
    0|0
  • Sevmekten ziyade merak ediliyor ve çok genç yaşta bu kadar parlaması kıskanılıyor

0|1
    0|0
  • Ben sevmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Tilkileri seven bir toplum olduğumuzdan :D

0|0
    0|0
  • Bizim ahmak halkımız nedense reklama çok inanıyor ve hemen reklamı yapılan şeyin peşine koşuyor.

1|0
    0|0
    • Ya çok ağır ve geneli ilgilendiren ifadeler kullanıyorsunuz.

• Bence bu kadar yüzeysel konuda bile bu kadar düzey yoksunu eleştiriyi üreten beyin için kesinlikle paradigm shift lazım.

• Çünkü dışarıdaki insan yaşamını görünce ülkedeki pis kafaların yarattığı yaşamı eleştirmek az bile. Dünyanın en pis ülkesi olmakla başa güreşiyoruz.

• Çünkü o bir Aleyna Tilki 😍🍆🌵

0|1
    0|0
  • Icinden geldigi gibi davraniyor. Ergen oldugu icin suanki hareketleri gayet normal. Ileride duzelicektir mutlak.

0|1
    0|0
  • Kız güzel olduğu için

0|1
    0|0
  • Aleyna tilkinin askerleriyiz

0|1
    0|1
    • Şöyle yA hoşgeldin! 7 düvele karşı tek başımayım burada! Bazı iyi insanlar olmasa kıskananlar beni bile yiyecek!

• Aleyna tilkinin takıntılı fanlarıyız hayatta yedirmeyiz hayyt be yallah Arabistan'a

• Müziğini sevmiyorum. karakteri beni ilgilendirmez.

0|1
    0|0
  • Atarlı ergenin teki sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Kisiligini karakterini bilmiyorum, merabam yok sevip sevmeme konusunda kararsizim

0|0
    0|0
  • sevmıyom

0|0
    1|0
  • Sevenlerin hepsi kendi gibi

0|0
    0|0
  • bende sevmiyorum gereksiz bence

0|0
    0|0
  • insanlar mal seviyor çünkü

0|0
    0|0
  • Şirketindeki sağlam elemanlar sağlam şarkı sözü ve beste yapıp aleynaya ezberlettiriyorlar. Eh Allah için sesi de fena değil. Tabi sadece seslendirdiği eserler değil; güzelliği de rol oynuyor. Kızda biraz brazzers havası var. Ben şahsen şarkı söylemektense johny sins amcamızın kucağında inlemesini daha çok yakıştırırdım kendisine.

0|0
    0|0
    • Bu görüşlerin çok iyi başladı ama nedense daha kanunen çocuk sayılan birisi hakkında bu kadar ahlaksız tercihler paylaşmaktan çekinmemeleri neden olan rahatlık nereden geliyor!

• Aleyna’yı sadece eğlenmek için seviyorum, sonuçta bir sanat ile ilgileniyor ve işi bu! Uygulanmayan kanunlar nedeniyle mutlu olanların başvurduğuna şahit olmadım, Aleyna’nın bu durumundan rahatsız olan varsa gider şikayetçi olur!
      Ya da destekleriz ve bir dünya starı olacaksa olur, olmazsa pavyon Star’ı olur!
      Herşey ülke olarak bu kadar genç ve gerçekten yetenekli birine yardımcı olmak için!
      Bulamazsın öyle bir buton yok!

• Aleyna’da benim senin gibi hakları olan bir birey ve o nasıl ki bizim hakkımızda konuşmuyorsa bizim de onun hakkında kötü konuşma hakkımız yok!

• başarılı da ondan .. yetenek sizsinizde çıplak sesle kendini göstermiş bir kız .. diğerleri gibi boş tekeneke değil. hem dolu hem de konuşuyor. yaşı gereği gereksiz şeyler konuşabiliyor ama böyle böyle olgunlaşır insan .. eskilere bakıp daha iyi olmaya çalışacaktır . en önemlisi dünya starı olmak gibi hayali var.. olsa ne olmasa ne ama buna tutunuyor.

1|2
    0|0
Yükleniyor...