Hangi tarz kitaplar okumaktan zevk alıyorsunuz?

Hangi tarz kitaplar okursunuz?

• Bilim Kurgu
    A seç
  • Dünya Klasikleri
    B seç
  • Türü fark etmez. Çok satan listesinde olsun yeter.
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

2|0
3849

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden roman çok okurdum, son yıllarda görüşüm biraz değişti. Şimdi şöyle bir düşüncem var, Eğer bir kitap okuyorsam, zaman denen en değerli sermayemi bunun için harcıyorsam, o kitap bana bir şeyler katmalı. Bir şeyler öğrenmeliyim. Hayatıma artı bir değer katmalı. Bu sebeple son zamanlarda daha çok araştırma/kişisel gelişim/psikoloji/bilim/iş dünyası vb. tarzlarda kitaplar okumaya başladım.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 48

• Romantik dram kitaplar severim kız ayool

0|0
    1|0
  • fantastik ya da bilim kurgu veya gençlik kitapları olan vampirler kurtlar tarzı kitaplar ilgilimi çekmiyor ben daha çok bilgi veren politik-tarih-biyografi gibi türleri severim
    örneğin derin yahudi devleti rotshild ailesi ve para imparatorluğu gibi

0|0
    0|0
  • şu an bir bilim kurgu kitabı yazıyorum. bilim kurgu ilgimi çekmiştir her zaman

1|0
    0|0
  • Kitapları türlerine göre değil daha çok kişisel yaşamımımızdaki gereklilik / zorunluluk / genel eğilim gibi sebeplerle seçeriz. Kitap seçme ve kütüphane oluşturma daha zonra gelir ki böyle insanların kitaplıklarında da pek tür kısıtlaması bulunmaz. Ben edebiyat üzerine yazılmış kurgusal yahut kuramsal kitapları gerek zevkim gerekse de çeşitli zorunluluklar nedeni ile takip ediyorum. Ama iyi bir yazar tarafından yazılmış bir yemek kitabını dahi zevkle okurum, türü filan önemli değil. Kısacası mesele Türkçe'yi başarılı kullanmakta ve içeriğe uygun dil ve yapı / içerik kurgusunda. Sağlıcakla kalınız.

0|0
    0|0
  • Bilim kurgu

1|0
    0|0
  • Bilimkurgu forever

1|0
    0|0
  • Kişisel gelişim ufkumu açan bana bilgi birikim katan kitaplardir. Ilim kitapları da öyle

0|0
    0|0
  • - Tarih
    - Bilim kurgu
    - Roman
    - Biyografi
    - Kişisel gelişim

0|0
    0|0
  • Çok satancılar bir uzaklaşsın , bilim kurgucular gelsin

0|0
    0|0
  • Konusu hoşuma giden her kitabı okurum.

0|0
    0|0
  • vakit yok no time... okuyamıyorum

0|0
    1|0
  • Bilim kitapları (Kurgusuz)

0|0
    0|0
  • dünya klasikleri, bilim kurgu, siyasi, roman ne hoşuma giderse..

0|0
    0|0
  • çok okurdum ama artık dinliyorum kitabı alıp taratıyorum, sonra onları ses dosyası yapıp dinliyorum. Puro, pipo içerken yatarken, yüzerken, yıkanırken.

0|0
    0|0
  • Bilim kurgu keyifli oluyor sıkılmıyorsun

0|0
    0|0
  • Bestsellerlar genelde en içi boş konuya sahip değil mi?

0|0
    0|0
  • Tarih konulu kitaplar ancak edebi tarih değil. Bir de beynin işleyişini ve psikolojisi anlatan kitaplar hoşuma gider.

0|0
    0|0
  • alisilagelmisin disinda , mesela pic fantezi

0|0
    0|0
  • Psikoloji

0|0
    0|0
  • Kitap candir.
    Bilimkurgu fantastik korku ve arastirma turunde okurum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 38

• Çok satanları okumam kolay kolay nadirdir klasiklerin bir çoğunu okudum ama genel olarak bilim kurgu polisiye gerilim tercihimdir ve tarihi bir olay sırasındaki toplumu ele alan kitaplar

1|0
    0|0
  • tarihi ve bilim-kurgu

1|0
    0|0
  • Çok satan olmasına gerek yok. Hoşuma ne giderse okurum. Türü pek farketmiyor.

0|0
    0|0
  • Bu ne kısıtlı anket sorusu ! Bir sürü seçenek var ve sadece üç tercih mi? Polisiye ağırlıklı olmak üzere siyasi &tarihi ve aşk konulu kitaplar candır

0|0
    0|0
  • Dünya glasiklerinden hugoo
    O tren raylarindan az mı zıpladı

0|0
    1|0
  • seçenekler çok kısıtlı. çok fazla tür var kitaplar bunlarla sınırlandırılamaz!

0|0
    1|0
  • polisiye ve psikolojik

0|0
    0|0
  • Mizeh

0|0
    0|0
  • Tarihi roman

0|0
    0|0
  • İkinci el kitapları daha çok seviyorum birinin okuduğu içinde gözyaşı bulanan hatta begendigi yerlerin altını çizmiş. Daha çok hoşuma gider acaba burda benimle aynı hissi yaşamış mı gibisinden.

0|0
    0|0
  • Belli bir tarz yok. Beğendiğim her kitabı okurum.

0|0
    0|0
  • Hrr kitsp

0|0
    0|0
  • Klasik Polisiye Ütopta kısacası her telden

0|0
    0|0
  • Polisiye, fantastik, dünya klasikleri

0|0
    0|0
  • dünya klasikleri , psikolojik romanlar ve kişisel gelişim kitapları

0|0
    0|0
  • Ben bilim kurgu ve olağanüstü varlıklar olan kitapları okuyorum. Şu an okuduğum kitabın adı Şizofren güzel bir kitap.

0|0
    0|0
  • aşk fantastık macera :)

0|0
    0|0
  • Felsefe

0|0
    0|0
  • Genel gecerliliği olan bilimsel ve felsefik , Hayali tarzda ki ya da edebi kitapları sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Dünya klasikleri

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    18
Yükleniyor... ;