Hangi Babanın hayranısınız? Gerçek Baba kim?

Sizce bu mertebe en çok kimin hakkı?

• Müslüm BABA
    A seç
  • Ferdi BABA
    B seç
  • Orhan BABA
    C seç
  • Hakkı BABA
    D seç
  • Ve Aleyna BABA
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
2526

En İyi Kız Görüşü

• Bizim tanıdığımız tek baba var o da Noel Baba değil MÜSLÜM BABA bacadan değil damardan giriyor. 🌺

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sanat dünyasında bu lakap sadece müslüm gürses için kullanılabilir. zaten ilk onun için kullanıldı. müslüm baba, kral ferdi, orhan abi, imparator ibo orjinal lakaplar böyleydi, sonradan herkesi baba yaptılar.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 24

Erkekler Ne Diyor 25

• Orhan gencebay..

0|1
    0|0
  • Ferdi Baba. Çünkü tam beni anlatıyor. Ezilmiş insanların babası. Şarkıları ezilmişlere hitap ediyor. Oya Aydoğani Ferdi Tayfur'un şöhretini anlatıyor: https://www.youtube.com/watch?v=Z8ctVkYEUo0

0|2
    0|0
  • ferdi gercekten bağımlılık yapiyor Müslüm Gürses de cok cok iyi orhan gencebay cengiz kiyaslama yapamam ya hepsini cok seviyorum

0|2
    0|0
  • Müslüm Baba

0|1
    0|1
  • müslüm baba

0|1
    0|0
  • gercek baba muslum baba

0|1
    0|0
  • babaların karşılaştırılması yasaktır babalar kanunu 1. kural baba olmak için reşit olmak lazım babalar kanunu 2. kural

0|0
    0|0
  • Müslüm baba

0|1
    0|0
  • Ferdi varken diğerlerinin sözü bile edilemez en altta zaten aleynayı görünce bir yeri yumruklayasım geldi her taşın ardından bu veledizina çıkıyo.

0|1
    0|0
  • bu babaların hepsinin de sesi güzel. müslüm gürses Allah rahmet eylesin ama bir sempatim yoktu. aleyna ise baba değil ana olur diyeceğim ama henüz çok genç bir kız.

0|0
    0|0
  • aleyna babayı görünce hiç yukarı çıkmadım daha

0|0
    0|0
  • bIRAZ sANATA SAYGIN OLSUN ALEYNANIN NE ISI VAR O LISTENIN ARASINDA O GITSIN ÖNCE KILOT DEGISTRMESINI ÖGRENSIN ERGEN ZILLI.)

0|0
    0|0
    • Saçmalamışsın. Orda ki ironiyi ablamicak kadar zeki. Gitsin külot değiştirsin gibi saçma birşey söylicek kadar ahlak yoksunusun

• Demba ba

0|0
    0|0
  • CENGİZ KURTOĞLU, Cengiz baba.

0|0
    0|0
  • Orhan baba

0|0
    0|0
  • Orhan

0|0
    0|0
  • her türlü FERDİ TAYFUR ! sigara, bira, FERDİ BABA !!

0|1
    0|1
  • Ferdi Babayı Severim Hayranıyım Eğer babaları yarıştırırsan Ferdi tayfurun gülhane konserini izle derim çünkü türkiyede hala rekor konseri ondadır

0|0
    0|0
  • Müslüm babanın şarkıları her zaman dinlenemez, fakat dinleniyorsa gerçekten ihtiyaç vardır demek.

0|0
    0|0
  • benim babam yok :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5
Yükleniyor... ;