Felsefeyi sever misiniz?

Felsefe denilince aklınıza ne geliyor? Seviyor musunuz? Felsefeciler hakkında görüşleriniz falam filam 😂

0|1
618

En İyi Erkek Görüşü

• Felsefe "neden" sorusunu sormaktır,"neden" aramaktır. Felsefe sorgulamaktır, detayına kadar mantıklı bir cevap aramaktır.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• felsefeyi çok severim en sevdiğim felsefeci büyük iskenderdir kanun koymadıkları sürece hepsini severim

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• descartes ne demiş? düşünüyorum öyleyse varım. :-)

0|0
    0|0
  • boş işler.

0|0
    0|0
  • İnsanlarla inatlaşmayı severim

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Sorulara kıymet veririm bu sebeple evet

0|0
    0|0
  • Hindi grliyor. 😀😁😂

0|0
    0|0
  • felsefe grubu öğretmeniyim. severim.

0|0
    0|0
    • Öğretmen olmaya mı adayım akademisyen olacağım diye bir yerlerimi mi yırtıyorum yoksa yönetici olmak için bir şeyler mi yapacağım bende bilmiyorum, bir bilinmezlik içinde başlıyorum felsefe programına 😂

• Kimyagerlik ☺️ ama sevemedim, basit geliyor bana hoşuma gitmiyor. Tatmin edici bir meslek değil benim için, bir şeylerle uğraşmam lazım benim araştırmalar yapmam lazım falan

• doğru yerdesin o zaman :)

• Çok severim Türkiye'dekileri değil ama

0|0
    0|0
  • Hiç lik

0|0
    0|0
  • Felfese insanın yaşantısından çıkardığı derslerdir diye düşünüyorum ben :)

0|0
    0|0
  • Felsefeyi biraz severim orta karar işte

0|0
    0|0
  • Fazla düşünmemek lazım 😃

0|0
    0|0
  • severim
    DiyorumBenツ

0|0
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • Saçmalık bu yıl ygs de içimizden geçmişti aşırı saçma ders sorularıda ayrı saçma felsefenin ak

0|0
    0|0
    • Ygs felsefesi mi zordu 😂😂 ne kolaydı abiciğim, cidden soruyorum bu sene en basit kısım sosyal kısmıydı bence. Sence neydi?

• Yirmi üçünde üniversiteli mi olacağın kanka şimdi 😕 yeni sistem bu seneyi vurmaz ya herhalde, mat çalış biraz 😝

• yok yaw 23 değil doğum yılını rastgele yaptım şubatta senle yaşıt olacam ama üni okumanın yaşı yok bence zaten parasız gidemezdim bu yıl para kasmak için çalışıyom dediğim gibi sistem kalkmış bakanlık açıklama yapmış

• Evet çok severim

0|0
    0|0
  • Güzlede Beyin Yakar 😁😁

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• lisedeki hocam aklıma geliyor
    sokratın savunması geliyor
    küçük prens geliyor
    proje geliyor
    geometri bilmeyen içeri giremez sözü geliyor
    başkaa
    hocamı severim ama gerçekleri daha çok severim

1|0
    0|0
  • Çok seviyorum, sorgulamak neden aramak gerçeklerin pesinden gitmek gayet mantıklı.

1|0
    0|0
  • Freud geliyor

0|0
    0|0
  • Eskiden severdim derse basladiktan sonra sevmedigime karar verdim😐 uzun uzun cumleler falan..

0|0
    0|0
    • Derste felsede de soğutmak eylemini en iyi yapan ülkelerden biri olduğumuza eminim. Haklısın, lise dersleri berbattı 😑

• Sıkıntı yok ben anlamam gereken kısmı anladım yani anlamadığımı yani bu iş biraz karışık 😂

• Sen yine azericeyi anlamiyorsun ben kendi dilim oldugu halde bir halt anlamadim bu nsil cumle arkadasim defterin yarisi doldu😮

• Felfeseyi severim

0|0
    0|0
Yükleniyor...