Hareketli şarkılar karşı cinsi daha çekici kılıyor! Müziğin böyle bir etkisi olduğuna inanıyor musunuz?

Bir deney yapılmış ve deneklere önce müzik dinletip sonra karşı cinsin fotoğrafını göstermişler. Müzik dinleyenler, dinlemeyenlere göre daha fazla "evet bu kişiyle buluşmak isterim" yanıtını vermiş.Hareketli şarkılar karşı cinsi daha çekici kılıyor! Müziğin böyle bir etkisi olduğuna inanıyor musunuz?

0|0
3451

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi aklıma dank etti. Ustalıkla bir resmi yazılanların altına yerleştirilince anladım...

Eskiden de 25-29 yaş arası pempe ve gizli bir üye arada bir böyle sitenin randımanından fazla şeyler sorardı. Şimdi nereden aklıma şimşek çaktıysa, o zamanlar bu sinsi soruların çarkı döndürmeyi sağlayan ve milletin önüne atılan yemler olduğunu düşünmemiştim.

N'aber pentin? Tequilashot? Ya da her kimsen? Orada havalar nasıl? Kazanabiliyor musunuz bari reklamlardan, ha ha. Bir aralar deli Bahar vardı da az dalga geçmezlerdi fotosuyla. Özgür bey oralarda hâlâ karı-kız kaldırabiliyor mu, hiç bilmiyorum. Çok uzak kaldım aranızdan.

Yeni saftirikler de aldınız mı aranıza? Valla bu siteyi çevirmek zor olsa gerek artık. Sorulara ve cevaplara bakıyorum, her yerin içine s*çılmış.

Kim yaptı bunu KS?

Bir de bi' bakıyorum hep aynı dallamalar. Cevaplar da fevkalâde müthiş, ne zaman baksam 8-10 tane evet/hayır arasında mekik dokuyorum. Hayır, iki cümleden çok yazana MUDO çeki mi dağıtmıyorsunuz nasıl işliyor artık buranın kuralları anlamıyorum ki. Farklı bir şey yazanı da zaten Eig seçmişler , garibim cesaretinden dolayı ödüllendirilmiş. Eskiden gül kokulu armağanlar dağıtırdık...

Kim yaptı bunu KS?

Senin büyümeyi hedefleyip samimi ortamlarını öldüren politikaların mı?
    Sitede bir aklı başında insan bırakmayan finans yatırımların mı?

Ben iyiyim Ks. Sorduğun için teşekkür ederim. Ama seni hiç iyi görmüyorum. Kendi çalışanlarını bile soru sormaya mecbur kılacak kadar çok kanıyorsun, senin o muhteşem Bence'lerinin, Sorularının ve önemsiz başlıklarının içeriğini entel insanlar doldurmuyor artık.

Ben çok sıkıldım.

0|0
    0|0
    • Arada bir şuraya uğrayıp da sana kimsenin... olmayan cümleler kurmam ve posta koydğumu sanmam da çok eğlenceli lan. Valla. Öyle böyle değil... Rahatlayıp yatışıyorum resmen.

Ahhh ah. Sen de olmasan kime yazacağım ben kendimi. Taşa duvara da sprey bir süre izin veriyor anasını satayim. Eved.

O değil de, müzik konusunda çok geliştim bir bilsen.. Paylaşacak çok güzel şeylerim var da, işte... yollayacak insan or*spuları yok içimde.

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum. Stresi azaltır, adrenalin hormonu salgılatır, endorfinle dolarsın :D Müziğin türüne göre değişir tabi ama hareketli, enerjik şarkılar için konuşuyorum :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 50

• kendi açımdan öyle düşünmüyorum ben partnerimin hareketlerine dokunuşlarına sözlerine daha çok önem veriyorum

0|0
    0|0
  • insanın dinlediği müzikler psikolojisini doğrudan etkiler. dinlediği müzik ruh halini yansıtır ya da ruh haline direk etki eder. hareketli müziklerin de böyle bir etkisi söz konusu olabilir.

0|1
    0|0
  • Müzik mükemmel bir şey be.
    https://youtu.be/9QvalEyBiC4

0|0
    0|0
  • Şarkı ile olacak iş değil bunlar. Olmazsa olmaz zorlamanin anlamı yok

1|1
    0|0
  • Çünkü müzik insanı mutlu eder mutluluk ise insanı Atılgan ve cesur hale getirir

0|0
    0|0
  • Müziğin ve notaların insan üzerinde büyük etkileri vardır. Bu yüzden dinlediğiniz müziğin kaliteli olmasına özen gösterin:)

0|0
    0|0
  • O yüzden sabah uyanınca ne içirdiniz bana faciası yaşanır
    Gece mekanda ne hatun beee der gündüz farkına varır

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=5tagYL3W1rk

kıza bu şarkıyı yolla vermeye başlıyor :D

0|0
    0|0
  • Doğrudur 😅😊😉😉 bak şuna bayılıyom ben
    https://youtu.be/YfIU6S6vdyY

0|0
    0|0
  • Muzik insanin icindeki duygulari ortaya cikarir mesela sarkiya bagli olarak icimiz kararir huzunleniriz ya da hareketli guzel bir sarkiysa sevme eglenme istegi olusur gibi

0|0
    0|0
  • Mantıklı bana Sürekli aşk acısı çeken tipler itici geliyor

0|0
    0|0
  • Erkeklere uykuda bile bir kadın göstersen tanışmak istemem demez ki. Bence müzikle pek alakası yok, genlerimizle alakalı. :)

0|0
    1|0
  • suskun kişiyi çözmek zor ruh halini bilemiyosun kişilerin hareketli müzik secimi neşeli olduklarından olsa gerek

0|0
    0|0
  • Hayatı boyunca rap görmemiş kadına rap sevdirebiliyorsam onunla sohbet ederken bir rapci ağzı ile konuşup o esnada dream-theater veya prograssive metal dinliyorsam o kadına elbette çekici giderim😎

0|0
    0|0
  • kandirmak bu kadar kolay yani guzell 😃

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum

0|0
    0|0
  • Olabilir 😂

0|0
    0|0
  • Saksafon müzikleri

1|0
    0|0
  • Muzik kulaği olan bir kadının zekasida güzeldir.. ruhunu yansıtır..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

Kızlar Ne Diyor 33

• Inaniyorum zaten sadece insanlara degil bitkilere de boyle testler yapilmisti yaninda heavy metal calinan bitkiler daha hizli büyümüştü o oluyorsa bu kesin dogrudur😃

0|1
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0
  • Süpeeerr bu bilgiyi nasıl kullanışlı hale getirebilirim😂

0|0
    0|0
  • Hareketli müzikler insana enerji veriyor.
    O enerji libidoya da yansıyor ister istemez.
    Karşı cinsi de çekici kildirabiliyor

0|0
    0|0
  • Mesela twerk 😂

0|0
    0|0
  • vala karşı cinsi bilmem ama ben yerimde duramam çılgınca dans ederim :D

0|1
    0|0
  • Ne alaka müzikle cekicilik

0|0
    0|0
  • Denemek lazım😄

0|0
    0|0
  • Bence hayır

0|0
    0|0
  • Ne alakası var diyecektim deney yapılmış yani demek ki var

0|0
    0|0
  • Kanımızı kaynatıyorsa demek: )

0|1
    0|0
  • muzigin gazına geliyodur bazende djndjd

0|0
    0|0
  • Pozitif düsünceler artınca otomatik olarak daha ılımlı yaklasiliyor olabilir

0|1
    0|0
  • Olabilir.

0|0
    0|0
  • Nasıl yanı muzık ile aşka mı gelmısler

0|0
    0|0
  • Hmm olabilir.

#KeuifliPaylasimlar

0|0
    0|0