Yazım kurallarına dikkat eder misiniz yoksa gereksiz mi?

Batuhan Türkçede " ne yapayım " söz grubunun napİm diye yazıldığını söylemeyi unutmuş...Yazım kurallarına dikkat eder misiniz yoksa gereksiz mi ??

Güncellemeler:
Abi çıldırıyorum jsjdjsjd herkes birbirinin yazım hatasını düzeltiyor güya hepiniz dikkat ediyorsunuz...
Ksnin hepsi türkçe öğretmeni zaten 😁😄

2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bneec yzaım kuarllraı hçi öenmil dğeli

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Amaaan napiim :D :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 50

• diyooo.
    dikkat ederim. karşı tarafın edip etmediği ölümcül derecede önemli. etmiyorsa direkt silerim.

2|0
    0|0
  • Ben Türkçe imla kurallarına uygun yazarım. Her mesajımda bu böyledir. En azından kelime düzgünlüğüne ve nokta, virgül'e dikkat ederim.

1|0
    0|0
  • Herkez derim her zaman. Hep herkes derler duzeltirler. Ben duzeltmem boyle iyiyim. Zaten türkçede ygs berbatım :)

1|0
    0|0
  • arada ederim

1|0
    0|0
  • genelde dikkat ederim

2|0
    0|0
  • Dikkat etmem...

1|0
    0|0
  • Çoğu zaman ederim.

2|0
    0|0
  • İşim bu, etmek zorundayım.

1|0
    0|0
  • Mesaj yazarken kullandigin harfler, karakterler bile kisiligini yansitir. Ben cok dikkat ederim harf yutmamaya 😁

Ediyor, gidiyor, yapiyor vb. Kulaga hos geliyor 😉😄

1|0
    0|0
  • Türkçe ye özen gösterip deler , dalar ayrı yazılır , imla kuralları hakkında boş gevezelik yapanları sevmem , samimi gelmiyor

1|0
    0|0
  • Normal de özen gösteririm fakat samimi bir arkadaşımla sohbet ediyor isem fazla takmam.

1|0
    0|0
  • Telefondayken dikkat etmem, bilgisayardayken ederim :D

2|0
    0|0
  • Yalnız Batuhan da yanlış yazmış. Alfabede olması gerekiyor. 😀

1|0
    0|0
  • Ben dikkat etmeye çalışırım ama karşı tarafı devamlı hatalarından dolayı dürtükleyen gıcık amca rolüne de girmem. Dil değerlidir sapık anlamda değil ama.

1|0
    0|0
  • Aşırı takıntılıyımdır

3|0
    0|0
  • Ederim

1|0
    0|0
  • cevap verdiğim kişinin kim olduğuna bağlı

1|0
    0|0
  • Fazla takilmam.

1|0
    0|0
    • Paylasimi okudugumda nasil yardimci olabilirim diye bakarim. Noktalama ya da imlaya harflere takilmam.

• Umrumda değil

1|0
    0|0
  • yazıma dikkat ederim imlaya da dikkat ederim de birine mail atacağım zaman falan dikkat ederim
    burada noktayla virgülle uğraşamam :d

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

Kızlar Ne Diyor 39

Yükleniyor... ;