"Şeytanın cinsiyeti kadındır" diyor yazar. Sizce de öyle mi?

0|4
2345

En İyi Erkek Görüşü

• Cehennemin büyük kısmını kadınlar dolduracak diyenler gibi bu da saçmalık ötesi bir kitap başlığı olmuş

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Cennet ayaklarına döşenen kadin nasıl oluyor da şeytanın cinsiyeti oluyor bu yazar halt etmiş yazmak yazar olmak bu değil ki

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 44

• kesinlikle..

1|0
    0|0
  • Ben bu lafı köyde yaşlı bir kadının ağzından da duymuştum 😐 ama bunu söyleyip yanına birkaç cümle açıklama da yapmıştı 😄
    Kesin bir cinsiyet açıklaması değil tabi 😄
    Kadınların huylarıyla ve bazı davranışlarıyla alakalı benzetmelerle kurmuştu bağlantıyı 😄

Ben bir şey diyemeyeceğim 😄 bilmiyorum 😄 ama kadınlarda harbi var biraz bir şeyler 😄

1|1
    0|0
  • Cins cins adamlar kitap çıkarıyor ya neymiş şeytanın cinsi kadındır demiş. Aklı sıra metafor yapmış lakin kadınlarımızı kötü göstermeye hiç kimse cüret edemez. Sırf başlığı süslü şeytan figürlü bir dişi yapmakla yazarlık olmuyor işte. Kadınlarımıza ayıptır ya dozunu kaçırmamak ve kırmamak lazım. İçeriği iyi olsa da dahi beni hiç ilgilendirmez baştan kaybetti bir kere, ayıptır ya.

1|0
    0|0
  • Aynı zaman da "Şeytan topuklu giyer" der başka bir yazar.

1|2
    0|0
  • Kesinlikle doğru.

1|0
    1|0
  • Hayir seytan vesvese verir kadin vesvese vermez

1|0
    0|1
  • 100 erkek bir araya gelse muhabet eder 2 kız bir araya gelse ya birbirini yolar ya da başka kızı çekiştirir :D

1|1
    1|0
    • Çoğu evet 😊

• eski sevgilim yurtta kalırken telefonunu şarja takmış biri gelmiş poşete su doldurup telefonu içine sokmuş telefon sizlere ömür tamirciye götürdüm o kadar telefon geldi böylesi gelmedi demişti bunu yapan şeytan değilde ney :D :D

• Ahahaa :) vardır öyle huylarimiz

• saçma.. cinsiyetçi bir yazarmış sanırım.. kadınları bu şekilde sıfatlaştırmak doğru değil

2|0
    0|0
  • Çocuğu olana kadar, her kadın şeytandır derler

1|1
    0|0
  • cehennemin kapısında bekleyen zebaniler kadını görünce hemen düğmelerini iliklemiş hoş geldin patron demişler..

1|0
    0|0
  • adem gibi kilden yaratilan fakat erkeklerin cinsel zaaflarini gidermek icin cennetten kacan , gunumuzde seytani erotikligi tarz edinen kizlarin ilk ornek aldıgı varlik lilith dişi şeytan

1|1
    0|0
  • şeytanın cinsiyeti yoktur meleğin olmadığı gibi ama bazı kadınlar varki şeytana bile rahmet okutur şeytanın aklına gelmeyen şeyler onları akıllarına geliyor herkes üzerine alınmasın bazıları dedim

1|2
    0|0
  • Genelleme yapmak saçma olur ama şunu diyebilirim ekonomik açıdan baktık mı yazar iyi bir pazar araştırması yapmış ve sonunda kitaba bu adı vermiş tutulsun diye

1|0
    0|0
  • Şeytanın cinsiyeti yoktur seytan seytandır
    aynı sere fsiz gibi serefsiz heryerde serefsizdir istisnası yok

1|1
    0|0
  • Öyle düşünmesem de... Kadınlarında şeytana taş çıkartacak yönleri olduğunu düşünüyorum 😒

2|1
    0|0
  • Şeytanı bilmem ama Gücünü bilen Kadın Şeytanıda haklar

2|0
    0|0
  • Evet şeytanı uzakta arama demiş atalarımız sjsjskls

1|0
    0|0
  • Tabikide doğru pislikler kadınlar. Kadınlar başımızın tacıdır o ayrı ama iş kurnazlığa gelince öyleler istisnalar var iyi olanlar onlar ayrı.

1|1
    0|0
  • sanırım meleklerde cinsiyet olmaz. ki şeytan da bir melekti.

2|0
    0|0
  • Yoo ben erkeğim

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 22

• Şeytanın cinsiyeti olmaz, bunu kadınlara genellemek kesinlikle yanlış bir algı yaratmak.
    Yazar acaba şeytanın ta kendisi olan erkek tanımamış hiç?
    (Ki bu illa ki sevgili anlamında da değil.)
    Kendi yakınlarımız içinde dahi şeytanı bile kıskandıracak karaktersizler yok mu ki belli bir cinsiyete sığdırmak yerine karaktersizlik demek ne kadar yanlış olur?
    Yazar keşke bunları bir sorgulasaydı...

1|1
    0|0
  • Değil. Saçma bir kitap ismi.

1|0
    0|1
  • Yazarı erkek ve isminden anlaşıldığı üzere Türk. Kadını şeytan görmesine şaşmamalı.

2|1
    0|0
  • Bence erkek

1|0
    0|0
  • inandığım tek bir şey var annem der erkek kadının düşmanı değildir daima "kadın kadının düşmanıdır "

1|1
    0|0
  • Haksız.

1|0
    0|1
  • sirf algi operasyonu ve ilgi cekme cabasi. şeytanin cinsiyeti yoktur

1|0
    0|0
  • Saçmalamış:))

1|1
    0|1
  • kadın kılığına bürünmüş erkek bence.. 😂 😂

1|1
    0|2
  • kadın olsa sık sık depresyona girer işini aksatır Tanrı ya trip atardı dimi

1|0
    0|0
  • doğrudur, inanırım

1|1
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0
  • :) kimisi meleğim der kimisi şeytansın herkes gördüğü gibi ithaf tatlım bilemedim şimdi :)

1|0
    0|0
  • annesine şeytan diyen bir hain evlat

1|0
    0|1
  • yazar orsbucocunun tekı oldugundan oyle demesı doğaldır

1|0
    0|2
  • Ilginc.

1|1
    0|1
  • Hayır