İstanbul'un en çok neresini seviyorsunuz?

Zihinlerde oluşan İstanbul tablosu sizin için neresi? İstanbul'da kendinizi en huzurlu hissettiğiniz, en sevdiğiniz yer neresi?

Hadi bakalım pamuk eller klavyeye, tuşlara 🎈 (Alıntı) sdsadssa
İstanbul'un en çok neresini seviyorsunuz ?

2|3

En İyi Kız Görüşü

• Alıntına beddua ettirme şimcuj 😥 O benim sadece ve sadece benim 😍
    Bu arada İstanbul'un taşı toprağı altın diyorlar ya hani. Gerçekten de öyle 😄 Kopamıyorsun buradan. Biraz uzak kalinca özlüyorum mesela. Tatile gideyim yine özlüyorum. Çünkü İstanbul benim evim olmuş. Kadıköy, Üsküdar, Beykoz, Beyoğlu, Şişli, Beşiktaş ve Sarıyer gibi güzel ilçeleri varken başka bir sehri napayım ben 😄
    Her çeşit insan var. Kalabalığı bile huzur veriyor bana. Kendimi canlı hissediyorum böylelikle 😄
    En çok Şişli'yi seviyorum ama 😄

0|1
    0|0
    • Ben de İstanbul'u sevmeye başladım. Farklı bir havası var. Sokaklarındaki tramvay demirleri, kenarlarda Osmanlı'dan kalan duvarlar hatta boğazda geçip giden gemilerin arkasında bıraktıkları beyaz köpük izi bile huzur veriyor.

Alıntıya beddua edersen o cümle hafızandan da silinir. Sonra sen de sorularında kullanamazsın :D

• Ben de ''Hadi bakalım nasırlı eller klavyeye, tuşlara.'' derim :D

En İyi Erkek Görüşü

• Gorselde gorunen yerleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 40

• İstanbulu sevmiyorum

0|0
    0|0
  • İstanbul un her yeri ayrı güzel. favorimm tabiki Üsküdar. uzaticaksin ayağıni bir güzel , içeceksin çayını , manzara kız kulesi.. ben yine kaptırdım kendimi bir anda :))

0|1
    0|0
  • Ortaköy

0|0
    0|0
  • Cihangir.
    Hiç gitmeden seviyorum.

0|0
    0|0
  • Kiz kulesi

0|0
    0|1
  • istanbuldan diger sehirlere icraatin olmamasi uzuyor beni sanki koca ulkede bir İstanbul var
    diger illerimizde güzel ama istanbulu buyutukleri icin herkes İstanbul guzel der
    ben sahsen sirf bu yuzden sevmiyorum

0|0
    1|0
  • İstanbul u sevmiyorum

0|2
    0|0
  • sahilde geçip oturduğunda bir de gece vakti o verdiği huzur o hicbir yerde bulunmayan kokusu esintisi...
    hicbir şeye değişmem.

0|0
    0|0
  • Taksim, Ortaköy, Beşiktaş.

0|0
    0|0
  • Kadıköy

0|0
    0|0
  • Boğaz Köprüsü

0|0
    0|0
  • pierre loti

0|0
    0|0
  • Sultan Ahmet

0|0
    0|0
  • kadıköy, bağdat caddesi, moda, fenerbahçe, kalamış, küçükyalı sahil, maltepe sahil, beykoz, anadolu hisarı, otağ tepe, şile, ağva, adalar, ortaköy, beşiktaş

0|0
    0|0
  • otogar ya da havalimanı

0|0
    0|0
  • Bagdat caddesi

0|0
    0|0
  • simdi galatada bir meyhanede aklim o zatı sahanede

0|0
    0|0
  • her yeri ayri bir guzel. umraniye, uskudar, kadikoy, besiktas...

0|0
    0|0
  • Beşiktaş sanırım

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    20

Erkekler Ne Diyor 46

• Doğup büyüdüğüm yer olan Fatih İstanbul un en güzel en sevdiğim bölgesi. Eminönü, taksim, karagümrük, topkapı, Aksaray, yürüme mesafesinde. Ayrıca İstanbulun her yerine ulaşım mümkün. Gece canın mı sıkıldı in sahile, eğlenmek mi istiyorsun çık taksime, meraklımısın her karışında tarih var. İnsanları eski, gelenekleri eski harika bir yer.

0|0
    0|0
  • Kadıköy tabi ki bir Rum meyhanesi olacak rakı olacak meze olacak içmek için sebep olacak azıcıkta müzik olacak işte hayat bu bence

0|0
    0|0
  • Istiklal caddesi ve Eminönü favorim. Bazen deniz havası özlemi duyuyorum, takıyorum kulaklığı Eminönüne gelene kadar, deniz kenarı 2-3 dal sigara. Bütün stresim gidiyor.

0|0
    0|0
  • huzurlu hissettigim bir yeri yok acikcasi ama seviyorum İstanbulu kalabaligini iyi kotu çeşitliliğini dağınıklığını vs

0|0
    0|0
  • Doğduğum yer Üsküdar, oraya ayrı hayranlığım var. Ama gezmek için en beğendiğim yer Kadıköy. (Moda, Bağdat cad, Bahariye)

0|0
    0|0
  • Ayasofya, Sultanahmet camilerinin oraları. Küçük çamlıca, Ortaköy, Bebek, Bostancı sahili. Bildiğim gördüğüm yerler buralar. Bilmediğim bir çok güzel yeri de vardır.

0|0
    0|0
  • Sevmediğiniz neresi var ki diye sorsana ;)

0|0
    0|0
  • Adalar, Kadıköy merkez, Eminönü, Sultanahmet, Sirkeci, Tahtakale, taksim, Beşiktaş merkez.. v. s.

0|0
    0|0
  • işkence ve çile dolu bir şehir... nereye baksak gariplik ile dolu...

0|0
    0|0
  • Ücretsiz meme ellemesini

0|0
    0|0
  • sokaklarda kaybolmasını

0|0
    0|0
  • Uskudar salacik , beyoglu nevizasokak , galata kulesi

0|0
    0|0
  • Trafiğini

0|0
    0|0
  • belli bir yer değil , samimi insanların olduğu mahalleler güzel oluyor ama, çok katlı olmayan evler, bayır sokaklar falan

0|0
    0|0
  • Evimi.

0|0
    1|0
  • uskudarda bitane fener var ya hani onun tam dibinde bir ağaç onun da dibinde bir bank var orası en huzurlu olan yer iste

0|0
    0|0
  • beyoğlu, istiklal caddesi

0|0
    0|0
  • hicbiyrini. hayatimi mahvetti

0|0
    0|0
  • ben izmiri seviyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam