Tarkan Tevetoğlu'nun "Yolla" şarkısı mı daha çok dinleniyor yoksa Aleyna Tilki'nin "Sen Olsan Bari" şarkısı mı?

TARKAN TEVETOĞLU
Tarkan Tevetoğlu'nun "Yolla" şarkısı mı daha çok dinleniyor yoksa Aleyna Tilki'nin "Sen Olsan Bari" şarkısı mı?-
Tarkan Tevetoğlunun ''Yolla'' adlı yeni şarkısı, Youtube'da yetmiş dört milyon dokuz yüz dört bin beş yüz kırk üç defa görüntülendi.

-Dört yüz altı bin kişi bu videoyu beğenirken, otuz sekiz bin kişi bu videoyu beğenmedi.

-27 Haziran 2017 tarihinde Youtube'da yayımlandı.

ALEYNA TİLKİ
Tarkan Tevetoğlu'nun "Yolla" şarkısı mı daha çok dinleniyor yoksa Aleyna Tilki'nin "Sen Olsan Bari" şarkısı mı?-
Aleyna Tilki'nin ''Sen Olsan Bari'' adlı yeni şarkısı, Youtube'da seksen iki milyon dört yüz seksen dokuz bin iki yüz kırk dört defa görüntülendi.

-Yedi yüz on dokuz bin kişi bu videoyu beğenirken, iki yüz doksan dört bin kişi bu videoyu beğenmedi.

-
27 Temmuz 2017 tarihinde Youtube'da yayımlandı.

KARŞILAŞTIRMA

-
Aleyna Tilki'nin yeni şarkısı, Tarkan Tevetoğlu'nun yeni şarkısından tam 1 ay sonra Youtube'da yayımlanmasına rağmen yedi milyon beş yüz seksen dört bin yedi yüz bir daha fazla görüntülendi. Ayrıca üç yüz on üç bin daha fazla beğeni aldı.
Tarkan Tevetoğlu'nun "Yolla" şarkısı mı daha çok dinleniyor yoksa Aleyna Tilki'nin "Sen Olsan Bari" şarkısı mı?
  • Aleyna Tilki'nin ''Sen Olsan Bari'' adlı şarkısının daha çok dinlenildiği istatistikler üzerinden teyit edilmiştir.
    A seç
  • Tarkan Tevetoğlu'nun ''Yolla'' adlı şarkısı, Aleyna Tilki'nin ''Sen Olsan Bari'' adlı şarkısından daha fazla ses getirmiştir.
    B seç
  • Bu konu hakkında bir fikrim yok.
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

3|4
7853

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

7752
  • Atlanılan bir nokta var maalesef. Tarkan'ın şarkısı sadece netd üzerinden çıkış yapmadı aynı zamanda Tarkan'ın resmi YouTube kanalından da yayınlandı. Aleyna Tilki'nin şarkısı ise sadece netd üzerinden çıkış yaptı. Yani aslında istatistiksel olarak veriler şu şekilde:

netd, Sen Olsan Bari - 82M
    netd, Yolla - 74M
    Tarkan, Yolla - 22M

Kaliteyi bir kenara bırakıp istatistiksel olarak bakarsan Tarkan'ın halihazırda önde olduğu görülebilir.

3|0
    0|0
  • Harbiden insanların zevki ciddi anlamda bozuk. Yok yok bu zevk meselesi de değil aslında. Yani Tarkan ile şu kızı kıyaslamak için bildiğin apt*l olmak lazım kimse kusura bakmasın. Tarkan en kötü şarkıyı da dese adamın güzel sesi var bir kere.
    Ki şarkıları kötü falan da değil. 90'lı yıllardaki gibi tadı yok şarkılarının evet ama gene de şu kıyasın yapılması saçmalığın daniskası.

Kim ne kadar dinlemiş, beğenmiş umrumda değil. Kıyaslanamazlar bile. Sanki dinleyen herkes beğeniyor da. Kız, ergen nüfusa dua etsin. Kitlesi onlar zaten.

Tarkan'ın albümü çıkar çıkmaz gidip alan binlerce insan var. Yok o ksdar dinlenmiş de bilmem ne. Bu muhabbetler dönüyor da kız kendini bir şey sanıyor ve yetmezmş gibi dünya starı olacağını söylüyor.

4|0
    1|0
    • iste bu ya helal saaa😊

• Ne alaka kimseye kan kustuğum yok. Yanlış bir izlenime kapılmışsın. Ama umursadığım söylenemez.

Olumsuz yorumlara bu derece aşırı şeyler yüklemek de fazlasıyla basit. Nefret, kıskanma falan.

Şu anda çok saçma bir tartışma içindeyim, yorum yapmıyorum daha fazla.

• İyi geceler, Allah rahatlık versin size. :D

• tarkan yılların sanatçısı aleyna tilki ise daha yeni ünlendi dinlenme sayılarını istatiksel olarak bilemiyorum zevkler tartışılmaz hani ben ikisininde başarılı bir şarkıcı olduğunu düşünüyorum kişilik olarak ise tarkan daha görmüş yaşamış biri olarak tabiki bize daha olgun veya karakterli gelebilir bikaç yorumdan bunu çıkardım fakat Alyna tilkide yeni ünlenmış ve henüz yaş itibariyle çokta okgun bir vizyona sahip değil bu yüzden benim düşüncem ikisini kıyaslamak yanlış olur.

0|0
    0|0
  • Aleyna Tilki yine Tarkan gibi Tv lerde Otobus duraklarından birsuru afisle reklam yapmadı. İste Turk halkinin en sevmedigim huyu Taraf tutması Aleyna tilki istatistiksel olarak fark atmasina ragmen Tarkan kazandı diyorsunuz. Yine kız Tarkanın o koca Egosu kadar egolu degil.

0|0
    0|0
  • Burada bile günde 30 kadar Aleyna Tilki sorusu var
    Hem beğenmediklerini söylerler hemde dillerinden düşürmezler

Tilki de 17 yaşına rağmen bize uymasa bile kendince başarılı
    Burada o yaşlarda veya daha büyük olup iki kelime yanyana getiremeyen, cümle kuramayan insanlar var

Tarkan da ilk zamanlarında eleştirildi
    Bundan daha ağır eleştiri aldı

Zamanla kendini geliştirdi
    Bakalım Tilki ne yapacak

0|0
    0|0
  • Tarkan ile Aleyna kiyaslanamaz bile. Feyk tiklama denen şey var bunlari kullaniyorlar simdikiler. Arti Tarkan'in hem kendi kanalinda hem fizzyde hem netdde klibi yayinlandi onlari da bir toplasinlar.
    Tarkan 7 gun konser veriyor biletlerin hepsi tukeniyor, Aleyna daha o asamaya gelmesi için 10 firin ekmek yemesi lazim. Tiklanmayla belirlenmez dinleyici kitlesi.
    Sarkisi guzel bu arada, kötü degil. Fakat kiyaslandigi kisi Tarkan olmamali, Cagatay olur, Feride olur, Sinan olur :))

1|0
    0|0
  • sayılar niye yazıyla yazışmış ya rakam kullansanıza karşim 😂 sayıyı aklımda canlandırıp karşılaştırma yapamadım kdkdks

0|2
    0|0
  • Aleyna yaşından dolayı çok fazla gündemde. insanlar sırf meraktan girip baktı. yaşını doldurduğunda, yaşıyla ilgili eleştiriler bitecek ve yaş reklamı da haliyle ortadan kalkacak-reklamın iyisi kötüsü yok- yalnız aleynanın önü açılmalı, gerçekten hoş bir sesi var..

0|0
    0|0
  • Aleyna tilkinin yulsek dinlenme sebebi you tube nin her firsatta onun klibinin linkini bir yerlerde çıkarması. Yoksa bu sarkinin %10a bile hitap edebildiğini sanmıyorum. O camia böyle işliyor sanırım. Reklam hepsi bu

0|0
    0|0
  • Tarkan'ın yeni albümünü zaten beğenmedim Tarkan'a da yakıştıramadım. aleyna daha çok ilgi görüyor ekten şu da var aleynayi gerek eleştiren gerek parodisini yapan kisacasi aleyna ismi gecen videolar bile binlerce tıklanma alıyor fark ettiyseniz iyi prim yaptilar kizin ustunden :D (aleyna fani degilim bu arada:D)

0|0
    0|1
  • Tarkan'ın belli bir vizyonu, geçmişi var. Bu kızla neredeyse yaşıtım ve açıkça söyleyebilirim ki bizim yaşlarımızda gerçekten ilerlemek istediğimiz yolu çizmek zor. Çabası için takdir edebilirim ama davranış olarak ünlüler dünyasında en iğrendiğim insan şu an. Öğ.

0|1
    0|0
  • Evet aleyna daha fazla dinledi ama tarkan albümün ilk çıktığı gün satış rekoru kırdı yani kimee ihtiyaçları duymadı youtubeden açmaya kime sorsam tarkan albümü almış

1|0
    0|0
  • aleyna daha fazla dinlene bilir ama buda tarkan yani kalkipta 2 sarkisi olan kizla yillarin birikimi olan gönüllerde taht kuran ve her yaş kitlesine hitap eden bir insani aleynayla karşılaştıramazsiniz

1|1
    0|0
  • Tarkan'in eski sarkilarindaki kalite olmasa da, du Tilki denen capsizdan sirf daha fazla izleniyir diye yeripmesi abes.

Recep Ivedik bu ulkede Matrix kadar fazla izlenmistir ne yapalim?

100 milyar kisi de izlese bir zikim opmaz o kizdan

0|0
    0|0
    • Bu kız Demet Akalın'ın büyük hayranı. Demet Akalın'ı beğenip dinleyen bir insan müzikten ne anlayabilir sanki.

Evet izlenme sayısının pek önemi yok zaten Tarkan'ın bazı güzel şarkıları, pek güzel olmayanlarından az izlenmiş mesela. Bu insanın dikkatini çekiyo ama fazla izlenme bir başarı sayılmamalı.

Bazıları da merak ettiğinden izlemiştir bunu. Kız çok gündemde. Fazla izlenmesinde bunun da payı var.

• @_Yağmur Bilerek sisiriyorlar zaten

• demekki neymis. aleynayi abazalar, tarkani muzikseverler dinliyor 😂
    lutfen dislike yapmayin kendi dusuncemdir.
    bu arada bu aleynayi sevmeyen bitek benmiyim ya 😕 sarki degil sadece melodisi guzel hem.

0|0
    0|0
  • Tarkan bir star ya. Parası olan internete video koyan bir çocuk aynı zamanda yalancı tık yaptığı da belli

2|2
    0|0
  • Aleynanin şarkıları ilerde unutulup gidecek. . Ama Tarkan değil. Yıllar önce yaptığı şarkıları hala dinlerim. Beni çocukluğuma götürür hep. :-D

2|0
    0|0
  • aleyna tilkiyi bu ne ya diye meraktan izliyorlar birsürü sitede dalga geçildiğinden meşhur oldu
    Tarkan ise dünya starıdır o adamın videosunda her ülkeden adamın yorumu var aleyna tilki yakınından geçemez

1|0
    0|0
  • Aleyna Tilki'nin yaş çemberi daha geniş. Gençlerin dinlemesiyle birliktei çoluk çocuğa da hitap ediyor. Tarkan kalitesini algılamak belli bir müzik kulağı ister.

0|0
    0|0
  • Tarkan ve Aleyna tilkinin karşılaştırılması çok saçma ! Tarkan gibi bu işe yıllarını vermiş bir adam ve iki günlük kız !

0|0
    0|0
    • Neden saçma olsun? Daha fazla dinleniyor.

Birisi yıllarını veriyor diye daha başarılı olacak diye bir kaide yok (!)

• Aleyna sesi güzel diye dinlenmiyor , şahsen yine ne sacmalamıs acaba diye baktım. Tarkanın albümünü alanlar zaten YouTube den izlemeye gerek duymaz. Ben hem aldım , hemde izliyorum. Albüm halinde değilde tek şarkı olarak paylaşsaydı 200 milyonlara ulaşmıştı

• Çok merak ediyorum Aleyna'yı savunanlar; yıllar sonra Aleyna'nın bi' şarkısını açıp da dinleyecek misiniz? Gelip geçici hevesler için müzik zevkinizden olmayın.

0|1
    0|0
    • Britney Spears'ın hangi şarkısını hatırlıyorsun ki? Ama kadın dünya yıldızı...

• Sen hatırlarsın, ama arkadaşın nutku tutulmuş olamaz mı? :)

• Ona bişey diyemem. Ama demek istediğim şu ki Britney Spears ilk çıktığı günden bu güne gerek dansları gerekse sahne performansıyla hep zirvedeydi. daha sonra ise psikolojik sorunlar ve uyuşturucuyla mücadele. Aleyna ise şu an çok farklı bir yol izliyor. Zaman ne göstericek bilinmez ancak ukalalığın ve şöhretin verdiği rahatlığı gözden düştüğü an bunalım izliyor olacak. Çokça örneği mevcut!

• Tarkan in albumunun Dunya'da ne kadar ses getirdigine bir bakalim o zeman:) Turkiye de muzik adaleti diye bisey yok. reklam i daha cok yapilan ilgi cekiyo.

0|0
    0|0
    • ondan şüpheliyim işte yabancılar aleynayı bilmiyorlar ki kaç kişiye sorduk şarkısı çalındığını zmn

• iste Tarkan gibi dunyaca unlu ve bircok eseri bulunan bir sarkicimizin yasi sayesinde gundeme gelmeyi basaran ve toplam iki sarki soyleyen biriyle kiyaslamak bu yuzden yanlis

• Bence ikiside yeterince kötü.. Aleyna'nın bu kadar dinlenmesi kültür seviyemizi belli ediyor malesef.. Sanata ve sanatçıya değer verilmediği bir kez daha kanıtlanmış oldu..

1|0
    0|0
  • Aleyna tilki daha çok genç ve ergen kesime hitap ettiği için daha çok dinleniyor evet ama tarkanın ağırlığı her zaman şarkılarını ön plana çıkarmıştır kesinlikle tarkan diyorum

1|0
    0|0
  • Tarkan neredeyse 25 yıldır üretiyor, gündemde kalabiliyor ve dinleniyor. Daha yeni üretmeye başlayan birisi sadece yüzde 10 gibi ufak bir farkla geçebiliyorsa, bu Tarkan için büyük başarıdır.

1|0
    0|0
  • Çok düşündüm, hiçbir fikrim yok çünkü dert etmedim.

Böyle şarkıcı veya şarkı için tartışmaya değmez.

0|0
    0|0
  • Tarkan arabeskte söyler pop da Aleyna tilki 3 günlük pop söyler oda öyle tavan yapar hep aynı tarz şarkılar Tarkan ile kıyaslanamaz adam megastar ünvanınız boşuna almadı

0|0
    0|0
  • İkisini de daha dinlemedim. Merak da etmiyorum. Bir fikrim yok😶

0|0
    0|0
  • İstatistik filan anlamam ama Yolla yolla kaderim yolla..

0|0
    0|0
  • aleynayı herkes meraktan izledi yine ne yapmış misali

0|0
    0|0
  • kazanan onlar bana bir faydalari olmadigi icin beni pekte ilgilendirmiyor

0|0
    0|0
  • Aleyna Tilki büyüsünde gelsin önce. Mega Star olamaz ilerde

1|1
    0|0
  • Tarkan Tevetoğlu'nun ''Yolla'' adlı şarkısı, Aleyna Tilki'nin ''Sen Olsan Bari'' adlı şarkısından daha fazla ses getirmiştir.

1|1
    0|0
  • Sen olsan bari günde 1 kere dinleyeceğime yollayı günde 50 kere dinlerim o derece sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • gizli gizli dinlediğim şarkı tarkanın şarkısı. aleynanın değil. nefret etsemde aleynadan şarkıları iyi. şarkı kıyaslanır belki ama tarkan ve aleyna tilki kıyaslanamaz

0|0
    0|1
  • Tarkan'ın "Yolla" albumü Aleyna Tilki'nin "Sen Olsan Bari" şarkısından daha çok ses getirdi bence

0|1
    0|0
  • Bu ülke de sevilmek için uğraşmıycan , nefret edilmek için uğraşcan inan bana

Maddi olarak daha çok getirisi var
    Ve de takipi elden bırakmazlar sevmedikleri zaman

0|0
    0|0
  • Doğruyu söylemek gerekirse ki ben her daim doğrucu ve olanı söyleyen biriyim aleyna daha çok ses getirdi kız müzik işini başarıyor yaşı daha 17 yi bile doldurmamıştır belki ama gerçekten basarili.

0|0
    0|0
  • İkisi birbirinden saçma. Şarkı mı bunlar. Hele o küçük kızın dinlenmesi bile saçma neyi güzel anlamıyorum..

0|0
    0|0
  • tarkan o cirkin kizla kiyaslanamayacak kadar efsanedir. ama yolla sarkisi da cok fazla dinlendigi icin midemi bulandirmisti

0|0
    0|0
  • tarkan tabikide o kim bir aleyna gidiyor bir amatör ya büyütme yin bunu hemde tarkan la kıyazlanmış...

1|0
    0|0
  • 'Fikrim yok'tan ziyade' Umrumda değil' demek daha doğru olur :)

1|0
    0|0
  • Rakamları yazılı yazacağına normal yazsaydın sinir ettin inan !!

0|0
    0|0
  • Yılların adamıyla iki günlük kızı nasıl kıyaslarsınız aklım almıyor!!!

0|0
    0|0
  • Sayilari rakamla yazsan daha saglikli olurdu. Onun disinda Tarkan daha cok ses getiren bir sanatcidir. Aleyna daha yolun basinda olan biri ve de sonme ihtimali var. Tarkan'in kitlesi belli ama.

0|0
    0|0
  • İkisinide konusmaya değmez. Müzik kulağı olan kimse bunları zaten dinlemez. .
    .. şu tarkanda hala dunya çapinda bir sey yapacaktı. Hala..
    Oynama şıkıdımın ekmeği ile tr de ilah gibi hala..
    Peh!!!

0|0
    0|0
  • Aleyna dinleyenlerin beyin yasinin bayagi geride oldugunu dusunuyorum. Sanatcı degiller benim gözümde.

0|0
    0|0
  • ikisinden birini açınca zaten direk diğerine yönlendiriyor eşit dinliyorum

0|0
    0|0
  • Sen bari in yolla out yollada çok dinlenildi ama sıktı artık

0|0
    0|0
  • Çoğu kişi aleynayı ne yapmış şuna girip bir bakıyım diye dinliyor

0|0
    0|0
Daha Fazla