Dan Brown mu, yoksa Adam Fawer mi ?

Hangisi daha etkileyici roman yazıyor ? Neden ? Ve bu iki yazarın romanlarından en sevdiğiniz hangisi ?

Güncellemeler:
9 Bayan ve 1 Erkek cevapladı soruyu . Bu da bayanların kültürel konularda , erkeklere göre daha ilgili olduğunu gösteriyor . Lütfen kendinize gelin hemcinslerim !

0|0
125

En İyi Kız Görüşü

• Adam Fawer okumadigim için Dan Brown

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• dan brown-cehennem-kayıp sembol-ihanet noktası-dijital kale-da vinci şifresi-melekler ve şeytanları okudum.adam fawer olasılıksız ve empatiyi okuudm.dan brown çok daha iyi kurgulayan çok zeki bir yazar bence.olasılıksızda sıkıldığımı bile hatırlıyorum ama en son cehennemi 1 günde bitirdim.dan brown tarihle bilimi gizemi birleştirdiği için daha ilgi çekici bence

0|0
    0|0
  • Dan Brown hiç okumadım. Ama Olasılıksız (Adam Fawer) 'ın etkisinden uzun müddet kurtulamamamıştım. Tek kelimeyle harikaydı. Empati'yi de okumuştum ama Olasılıksız'ı okumamak olasılıksız diyorum :)

0|0
    0|0
  • Adam Fawer.

0|0
    0|0
  • adam fawer :) dan brown çok hayalci geliyo akıcı değil

0|0
    0|0
  • Adam Fawer.

0|0
    0|0
  • brown daha meşhur. fawer'ın telaffuzu da yaxwi. o yüzden fawer al.

0|0
    0|0
  • Brown dedin de aklıma Brownies geldi.

Var mıdır ki evde..

0|0
    0|0
  • Adam Fawer daha iyi bence

0|0
    0|0
  • adam fawer bence .

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Adam Fawer. Bu adam birde görme engelli ! Görse ne biçim yazardı be !

0|0
    0|0
  • Şarkıcı mı bunlar ?

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Dan Brown eserlerini yaparken gerçekten çok iyi araştırma yapıyor eserleri akılda kalıcı ve sürükleyici ancak favorim Adam Fawer çünkü adamın yazış tekniği çok hoşuma gitti bir o karakterden bir bu karakterden gidip hepsini ustaca birbirine bağlamış, yazdıkları fantastik olmasına rağmen insan acaba bu mümkünmü diye düşünüyor da ve sonuda güzel bitiyor kitaplarının iyi ki okumuşum diyorsun

0|0
    0|0
  • ikisinin de kitaplarını okudum.

öyle derinlemesine kitapları inceleyen,detaycı bir yapıya sahip değilim o yüzden kıyaslamak bana düşmez ama dan brown kitaplarını okurken daha keyif alıyorum.

0|0
    0|0
  • adam fawer ın kitapları biraz daha fantastik tarzda yazılmış ama tercih yapamam çünkü kitaplarına başladığım zaman ikisini de bırakamıyorum :) tavsiye istersen olasılıksız ve empati adam fawer dan dan brown istersen söyle onda çok var beğendiğim

0|0
    0|0
  • İkisini de okudum.Dan Brown bir başka sanki.Benim oyum Dan Brown'a olur.

0|0
    0|0
  • Adam Fawer dan 2 kitap başka gerisi gelmedi Dan Brown ilgisi olanlr için süregelen bir çok kitabı var

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;