Hayvan avcılığı yasaklanmalı mı?

Avcılık yapanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Haddini aşarak, zaten nesli tükenmekte olan canlıları zevk uğruna öldürenler size neler ifade ediyor? Avcı olan var mı?

• Yasaklanmalı.
    A seç
  • Yasaklanmamalı.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Herkesin kendi görüşü,benim yasaklayacağımı düşünenler falan olsa da yorumunuz için teşekkürler.

0|0
1119

En İyi Erkek Görüşü

• dinimizce helal olabilir eskiden teknoloji olmadığı için insanlar giyimlerini,yiyeceklerini vs. şeyleri avcılık yaparak karşılıyorlardı ama şuan buna gerek yok avcılık heves için yapılmaya başlandı buna tamamen karşıyım

4|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• ben et yemeyen bırı olarak hertur hayvanın avlanmasını kesılmesını yenılmesını dogru bulmuyorum,ancak et yıyen bırısı avcılıga karsı ıse orada bır sorun vardır! ha avcıda zevk cın vurup olduruyorsa ondada bır sorun vardır! parasını verdım yerım koftemı dersen sendede bır sorun vardır:)

1|0
    0|0
    • Yani bir tek vejeteryanlarda sorun yok? :)

• et yemıyorum çok çok nadır belki sucuk,oda su b 12 denen basbelası yuzunden,yedıgım seyınde etle alakası kalmıyor komur kıvamına gelıyor,balık ve tavukda yemem...

• o zaman et yiyorsun tamamen yemiyorum diyemezsin b12 ye gelince kabak çekirdeğinde etin iki katı protein mevcut et yemek için hiç bir bahane yok

• Yasaklanmamalı.düzenleme getirilmeli

2|0
    0|0
  • kucukluvumden beri avciligi severim bir cok av hsyvaninin etini yedim kucuk kidlarindan tut tavdan kklik bildircin kuvuk kudlardan bulbul un eti cpk guzrldir avlanmak guzeldir zevklidir

bildircnin eti cok tatlidir ben geyik avlsmak istemisimdir ne lezzetli olur onun etini yemesi

1|0
    0|0
  • avcılığa karşıyım hiç bir canlı öldürülemez heves ve arzu için...

1|0
    0|0
  • Bu işi Zorunluluktan değilde hobi için yapanların topunun amk zevk için hayvan mı öldürülür ya bide kuşu vurup çöpe atan veletler var sapanla veledi-zina amk inşallah bana denk gelmez bu veletler öldürebilirm ciddiyim

1|0
    0|0
  • Bence hayvanlar eğitilmeli, yoksa hayvanların soyu tükenecek.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle yasaklanmalı

3|0
    0|1
  • Yasaklanmalı

3|0
    0|1
  • ama fazlaya kaçmamalı

1|0
    0|0
  • ben öldürsem spor, aslan öldürse vahşet olur ;)

1|0
    0|0
  • lana nın konserine gidiyo musun?

1|0
    0|0
  • Kesinlikle ... Zırf zevk uğruna cancağızlarımı vuruyorlar :(((

1|0
    0|0
  • Yasaklanmamalı.

1|0
    0|1
  • Spor olsun zevk alıyım diye öldürülen hayvanları öldürenler onlardan daha hayvan.

1|0
    0|0
  • Doğanın bir dengesi var insanda bir avcı niye bozmak istiyorsun ?

0|0
    4|1
  • Avlara da silah verelim adil bir dövüş olsun

1|0
    0|0
  • Ben yaban domuzu avlamak çok isterim

1|0
    0|0
  • ya avcılık bir spordur neden yasaklıyosunuz.

madem bu kadar merhametlisiniz insanlarda kalıcı hasarlar oluşturan hatta zaman zaman öldüren boks vs. şiddet içeren sporları yasaklayın.

sizin mantıkla gidersek kırmızı ette yemeyelim oda zevk için öldürmedir bence çünkü et yemedende insan yaşamını sürdürebilir .

0|0
    1|0
    • Et insan vücudu için gereklidir,özellikle sadece kırmızı etin iyileştirebileceği bir çok hastalık vardır. Ayrıca biz yasaklıyoruz demedik fikrini sorduk sadece ' yasaklanmamalı ' demen yeterliydi.Tşkler yorumun için.

Kızlar Ne Diyor 11

• Eziyet çektirmemek şartıyla devam edebilir. Ha kasaptan alıp hayvan yemişiz, ha avlayarak.

1|0
    0|0
  • bilinçsiz ce avlanma yasaklanmalı

1|0
    0|0
  • yasaklanmalı avcılardan nefret ederim spormuş öyle sporu ben öperim

2|0
    0|1
  • avcılıktanda, avı yapandanda nefret ediyorum. Avcılığa gerek kaldığını düşünmüyorum.. boşu boşuna hayvanları katlediyorlar resmen

1|0
    0|0
  • Nesli tükenen hayvanlar için zaten yasaklar var ve yakalananalar cezalanıyor..

insan egosu işte özellikle bu zenginler türü azalmak üzereyse daha çok iştahları açılıyor.

1|0
    0|0
  • Yasaklanmalı

1|0
    0|0
  • Suçsuz canlının zevk için canını alanlardan nefret ediyorum. En kısa zamanda yasaklanmalı

1|0
    0|0
  • A

2|1
    0|1
  • Bence kesinlikle yasaklanmalı.

1|0
    0|0
  • Yasaklanmamalı.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle yasaklanmalı.

Bir zevk uğruna hayvanların öldürülmesine karşıyım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...