Özgün müzik dinleyenler hangi katogoriye girer, kimler dinler?

ewet özgün müzugi kimler dinler alevilermi? dinler çok merak ediyorum yoksa komanıştmi :S merak ediyorum

Güncellemeler:
özgün müziği sevıyorum ne alevıyım ne kurtdum ne cerkez abaza turkkum :) sevıyorum yhaa.)))

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Tabii ki sözler kulağa ne hoş geliyorsa onu dinler.. her türlü dinlerim ben :))

0|0
    0|1
  • Goregrind'i de mormonlar dinliyormuş. :O

0|0
    0|1
  • kafanda hangi kategoriye göre yorumlarsan

0|0
    0|1
  • kürt ve aleviler dinliyor genelde

0|0
    1|0
    • yok dostum ne alaka ben kürt te değilim alevide ama çok severim adamlar söylüyo yani

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende dinlerim severim boşver bu genellemelere takılma.

0|0
    0|1
  • ben dinliyorum alevi değilim kürtte değilim müzikle karakter analizi yapılmaz

0|0
    0|1
  • komanist derken? yeni bi akım mı? nedir?

özgün müziği babam dinler mesela, aleviliğin felsefesini benimsemiş bir ateisttir. sonra annem dinler, inançlı bi annenin, bir ateiste 30 senedir aşık olan kızıdır. kardeşim dinler, sevgilisiyle birlikte. sevgilisi hem şafi hem kürttür. öz amcam olsa bu kadar sevebileceğim amcam dinler, alevidir. öz abim olsa bu kadar sevebileceğim abim dinler, ne alevilikle ne kürtlükle ne komünizmle alakası yoktur.

sadece kendi çevremden örnek verdim gördüğün gibi. insanları yaftalamaktan, kategorize etmekten vazgeç.

0|0
    0|1
    • benım bır ayırımcı oldugumu vurgulamıssın son yazında kusura bakma tatlım cevreme tuttupta ben ozgun muzikten hoslandıgımı kesfettım dıyebılcek kdar cesaretlı deılım neden bılıyomusun cunku cevrem özgun muzıği sorun edebılcek kadar ınanclarına baglı ve en onemlısı aklıma takıldı sordum benımde hosuma gıdıyo asla ayırımcı deılım ınsan olsun yeter ama ailem ıcın bunu dıle getıremem ewet kurt vede alevı ayırımı yaparlar hem yapsam bıle bu benım gorusum ama ayırımcı değilim anlata bıldımmmı

Yükleniyor... ;