Arkadaşlar galaxy s3 hakkında olumlu ve olumsuz yorumlarınızı alabılır mym

arkadaşlar galaxy s3 hakkında olumlu ve olumsuz yorumlarınızı alabılır mym acaba :)

0|0
825

En İyi Erkek Görüşü

• olumsuz yönü olarak narin bir telefon olduğunu söyleyebilirim. onun dışında daha olumsuz bir yönüyle karşılaşmadım. memnunum kendisinden. benim beklentimi karşılayan bir telefon.

0|0
    0|0
    • oyunlarda falan kasma oluyo mu

• evet narin ama nasin diye hosuma gidiyo zaten :)

• zaten bayanlar daha rahat kullanır :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• Telefon güzel ama şimdiki aklım olsa iphone alırım android e bakmam

0|3
    0|0
  • o kadar para vermek yerine alternatifleri değerlendir derim ...yok ben alternatif istemiyorum dersende s4 al en azından verdiğin paray deysin

0|1
    0|0
  • sd kartı hasarlı diyip format attırıyor zorunlu olarak...içindeki dosyalar gidiyor alalı yaklaşık 4 ay oldu 4 defa aynı sorunu yaşadım onun dışında sorun yok...

0|0
    0|0
  • bende kullanıyorum ço güzel bir telefon gözüm başka telefon görmüyo şiddedle almanızı tavsiye ederim birazcık pahalı ama 3 sene gider

0|0
    0|0
  • Git 599 lıraya General Mobile Discovery al Birebir Aynısı Hatta Ekran Çözünürlüğü İnternet hızı daha iyi o kadar para bosuna verme şahsen bence .

0|0
    0|0
    • peki daha düşük fiyata akıllı telefon alma şansı varmı

• iphone dururken yüzüne bakılmaz sanırım.. en başta dokunmatıği iphone kadar iyi ve keskin değil. buda o telefonlar için başlı başına bir sorun.. uğraşma kardeş al iphone kafan rahat olsun

0|0
    0|0
  • al al iyidir iyi ;)

0|0
    0|0
  • htc one kullanıyorum gayet memnnum

0|0
    0|0
  • galaxy s3 mini var memnunum :)

0|0
    0|0
  • boşa para harcama geç onu geç çöpe at

0|2
    0|0
  • LG OPTİMUS G E975 e de bir bak derim.

0|1
    0|0
  • Kız arkadaşıma s3 mini aldım beğendi bayada güzel ama normal s3lerin sıkıntılı olduğu söyleniyor

0|0
    0|0
  • Nexus 4 varken diğerleri çöp...

0|0
    0|0
  • iphone ya da general mobile discovery bunlardan al derim

0|1
    0|0
  • s3yerine s4mini al daha mantıklı aynı fiyat

0|0
    0|0
    • bende öyle dusundum de satıcı da tam tersnı soledi s4 mını yerıne s3 al dedi. daha iyi dıo ama kullananlardan duymak ıstıorm genelde aynı hataları verr ya telefnlar

• ben söyleyim ablamda s4mini var kuzende s3 kuzenim hiç memnun değil ablam çok memnun

• tesekkr ederm dusuncm bunu,

• Samsung tavsiye etmiyorum :D

0|1
    0|0
  • Bir Xperia Sp varken, s3'ün yüzüne bakılmaz.

0|1
    0|0
  • şarjı hiç dayanmıyor

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yok yaklaşık 7 aydır kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim...

0|0
    0|0
  • alırsan bir daha bilgisayarı açmana gerek kalmaz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 8

• belki biliyorsundur ama yine de link vereyim:

link

link

bu videolar da işine yarayabilir:

https://www.youtube.com/watch?v=YZ9gzwSZQB8https://www.youtube.com/watch?v=VWtKztuqzdM

ayrıca kullananlar açısından bakmak istersen ekşi'deki yorumlara bakabilirsin, bu aralar ben de telefon bakıyorum da böyle sitelerin müdavimi oldum o yüzden, bir şey alıyoruz bari tam olsun diye

0|0
    0|0
    • katılıyorum sana canım ayrıca detaylı yorumun ve ilgin için çok tesekkr ederm :)

• Kesinlikle çok memnunum ayrica 10 kere düşürdüm hiç bişey olmadı herkesin elinde görmem dısında sıkıntı yok :)

1|0
    0|0
  • Kullanıyorum memnunum

1|0
    0|0
  • çok güzel telefon :( en fazla vitrin önünde sümüklerim akarken izlerim çok güzel maaşallah

1|0
    0|0
  • ben beğenmyrm..

0|0
    0|0
  • Şarj dışında pek bir sıkıntı yok tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • android sevmiyorum ben pek ama kullananların çoğu memnun diye biliyorum

0|0
    0|0
  • bence cok iyi..ama paran avrsan canım note 2