Kitap önerileriniz lazim ?

Okumasini tavsiye edebileceginiz en begendiginiz bir kitabi önerirmisiniz

0|0
1213

En İyi Kız Görüşü

• girinin tonu serisi benim için güzel ama en beğendiğim kitaplar mı değil en son okudukları olduğu için önerdim Mart menekşeleri ,rüzgarı dizginleyen çocuk ,çoluk çocuk,her kalp kendi sarkısını söyler ,uçurtma avcısı ,cehennem . bir gün ,dostluk ekmeği, piraye, en son kalpler ölür , yüreğim seni çok sevdi gibi gibi bunlar aklıma geldi şimdilik

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 13

• dublörün dilemması diye bir kitap vardı ben beğenmiştim Türk yazar yazmış :) İlla yabancı okuyacam dersen şeker portakalı, momo çocuk anlatır ama klasikleşmiş çok güzel kitaplardır herkes de onaylamıştır. Yok ben büyüdüm dersen körlük, 1984, hayvan çiftliği, fareler ve insanlar eski ve güzeldir. yok yok yok güncel olsun istiyorum dersen. Açlık oyunları, koku, olasılıksız falan iyidir.

0|0
    0|0
  • aylak adam

0|0
    0|0
  • türk edebiyatındaki destanları oku göç,türeyiş,manas,şehname,ilyada odyssseia,ergenekon vs.

0|0
    0|0
  • moğol kurdu'nu okumuştum bir zamanlar..şimdi meslek kitapları okuyorum..birkaç tavsiyem olabilir ama işine yaramaz..

0|0
    0|0
  • Zülfü LİVANELİ-kardeşimin Hikayesi süper

0|0
    0|0
  • Tutunamayanlar-oğuz atay

0|0
    0|0
  • Ahmet Ümit Kar Kokusu - veya Dar Ağacı'nda Üç Fidan Nihat Behram poster hediyeli:)

0|0
    0|0
  • ölü canlar,ana,

0|0
    0|0
  • parfümün dansı - tom robbins

0|0
    0|0
  • MAUN(yaşar nuri öztürk)

0|0
    0|0
  • montaıgne