Reklamı olmayan bir ürün söyleyin bana?

Bir Sektör, Bir Ürün Söyleyin Bana; Reklamı Olmasın , az kazanç sağlasın , Zammı da çok olsun. Ama her yerde satılsın ve insanlarda almayı alışkanlık haline getirsin.Hangi ürün ?

Güncellemeler:
Bağımlılık yapan her ürünün alıcısı vardır tabi her bağımlılık yapan ürün legal olarak satılmaz.

0|0
105

En İyi Kız Görüşü

• İçki ve Tütün mamülleri.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 5

• aklın varsa benim dediğim işe giriş

0|1
    0|0
    • naneli ayran dediğin bildiğimiz cacık işte gerek nane atılır salatalık rendelenir sunulur

• hayır be ondan bahsetmiyorum:D nane aromalı, denizlide AYNES süt ürünleri var, onlar denedi bi ara patladı gitti ya müthiş bişey.. sen de yerel bir ayran üretcisine gidersen bu projeni onlara sunarsan ve eğer yaparlarsa çok değişik bişey olur.. bildiğin kutu ayranlar var ya, işte ona nane aroması veriyolar öyle yani.. dönercilerde yok satar benden demesi.. fikir vereyim dedim, imkanım olsa gireridim böyle değişik bir üretime..

• teşekkürler araştırcam neymiş bakalım nerelerde satılıyormuş

• Düopol olalımda demiyorsun hacı. Fikri sana verelim direkt tekelle kitle piyasayı. Ticarette hızlısında vites boşta.

0|0
    0|0
  • kuzey güney de makara diye bir gıda ürünü sürdüler piyasaya... naneli ayran, yap dene sat... müthiş oluyo dönerlerin yanında.. dönercilere satarsın.. ciddiyim bak

0|0
    0|0
  • ... capusca

0|0
    0|0
  • :)) o ürünü bilen zaten ticarete girer sana söyler mi hiç

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;