Böyle bir hediye hoşunuza gider miydi?

diyelim ki kiz arkadasiniz cok güzel resim ciziyor ve sizin cok güzel bir resminizi cizip size hediye ediyor ama siz iliskinin basindasiniz daha . ne düsünürdünüz bu kiz hemen bana baglanmis felan mi derdiniz yoksa hosunuza mi giderdi

Güncellemeler:
yorumlarinizdan dolayi cok tesekkür ederim bana cok yardimci oldunuz :)

0|0
113

En İyi Erkek Görüşü

• Hoşuma giderdi tabii ki..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Niyete göre aslında..

Eğer erkeğin amacı eğlenmek,vakit geçirmek ise kıza çok büyük bir yazık olur.

Ama gerçekten ortada ciddi birşey varsa çok güzel bir hareket derdim..

Çok da hoşuma giderdi..

0|0
    0|0
  • baglanmıs diye düsünmem hosuma gider sevgilimin yetenegini benim icin kullanması hos olur tabiki bende prensesime defile yaptırıyorum (catwalk) hosuma gidiyor :)))yada sarkı söyletiyorum :))

0|0
    0|0
  • neden hoşa gitmesinki sonuçta verdiği kendi elleriyle hazırladığı bir resim, gayet normal bir hediye bence. sonuçta altına yatmıyorya kız hemen bağlandımı ya desin

0|0
    0|0
  • valla bende çiziyorum .. kimseyede çizerken sormuyorum çizip yolluyorum .. :D birsürü kişiye çizdim kimse öyle düşünemmiştir :D

0|0
    0|0
  • Sevinirdik çiçeem

0|0
    0|0
  • onun ne düşünecegini düşünerek mi resmini çizdin ki ? bir şey olmaz işim bu bir anlam koyma de hevesi kursagında kalır.

0|0
    0|0
  • bağlılık öyle resim çizip vermeyle felan olmaz bağlılık demek sevdiği erkeği erkeği görmekden geçer anlatabildimmi şikerim

0|0
    0|0
  • Kızların beyinlerinin nasıl çalıştığını bu soruyla biraz daha anladım.

0|0
    0|0
  • çok fazla biz sorgulamayız panpa bu yüzden erkeğiz..

0|0
    0|0
  • Çoooooook hoşuma giderdi

0|0
    0|0
  • cok hosuma gıder..degerlı bı hedıye olur..egolarım tavan yapmaz ütopik düşüncelere dalmam:))

0|0
    0|0
  • cok hosuma giderdi

fakat tip yokki bende

resim cok cirkin olur :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hoşuma giderdi...

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;