Hamma böceklerinin gözleri sabundan ya da şampuandan dolayı yanar mı ?

Arkadaşlar hamam böceklerinin gözleri sabundan ya da şampuandan dolayı yanar mı ?

0|0
1431

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 30

Kızlar Ne Diyor 14

• Bunu merak eden kafayı merak ettiM a güzel kızım..

Yoksa alıp ta bir kaçını hamişin yapmadan önce hamama götürüp puri pak mı edeceksin de ondan mı bu derde düştün sen:))

2|0
    0|0
    • Normal insan kafası :D Ne bliym uyku başıma vurdu herhalde

• Kesin..Ya da bir hamam böcüğünün anteni ya da geyiğin boynuzu başına vurmuş:)

Neyse olur böyle şeyler..

Yatmadan önce Kafkanın böceğini falan okuma sakın..

• :D vala herşey beklenr ben ble anlam veremyorum bazen :D

• Hamam böceği vücut direnci çok güçlü olan bir haşeredir. Ultra viole ışınlarına karşı bile dayanıklıdırlar.Sıcaklık ve soğukluk bakımından güçlü yapısı vardır. İnsanların dayanamadığı sıcaklığa ve soğuğa dayanırlar.50 derece sıcaklığa dayandığı gibi -30 derecede de yaşayabilir. Yani ultra viole ışınlarına dayanabilen bir haşerenin şampuandan gözü nasıl yanabilir? Ayrıca hamam böcekleri gündüz değil gece ortaya çıkar ve o saatte şampuan ile banyo yapmaya gelmiyordur herhalde

1|0
    0|0
  • bundan 3 ay önce ofise gittiğimde banyoda lavabnn içinde hamam böceği görmüştüm... ve hemen ağlamaya başladım.. hayvan fobim var... suyu açtım ölmedi cam sil sıktım ölmedi.. cif döktm ölmedi en sonunda pes edecektim ama etmedim :D çamaşır suyu döktüm kola döktüm asit yakar diye yne ölmedi... sonra kireç sökücü döktüm öldü..

tabi o sırada kokular birbirine karıştığı için başım dönmeye başladı kendimi zor dışarı attım.. patron geldiğinde sapsarı olmşsn sen dedi :D :D bir de hayvana çok eziyet çektirmişsin dedi :D dua etsin aramadım patronu.. en korktuğum şey :S bir yandan ağlayıp bir yandan öldürmeye çalşmak nyse aklıma gelmesinn :s

kısacası hiç brşey olmuyor o meretlere...:S

0|0
    1|0
  • dalinle yıka

1|0
    0|0
  • hamam böcekleri çok temizdir ki hatta insana dokundular mı hemen kaçarlarmış temizlenmek için gözün yansa kaç yazar

1|0
    0|0
  • Yanar, mazosist oldukları icin hamamda gezmeye devam ederler

1|1
    0|0
  • hayır alışık onlar

1|0
    0|0
  • kafamda deli sorular:d

1|0
    0|0
  • Dur bir sorup geliyorum

1|0
    0|0
  • hiç denemedim

1|0
    0|0
  • Özlemiştim seni<3.

1|0
    0|0
  • Bari kimligini gizleseydinde rezil olmasaydin :))

0|2
    0|0
  • Kezzap dök bakalım

0|0
    0|0
  • Dalin yakmaz ama.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;