Ne kadar okuyan insana kitap kurdu dersiniz ?

Bir insana kitap kurdu denilmesi için

ne kadar okuması gerekir ?

• Bence
    0%(0)0%(0)Oy Ver0%(0)
  • Haftada iki kitap
    18%(5)18%(6)Oy Ver17%(1)
  • Yanında sürekli bir kitap taşır
    29%(8)26%(9)Oy Ver17%(1)
  • Okuyorsa kendine okuyor bana ne
    7%(2)12%(4)Oy Ver33%(2)
  • Kitaplara aşk derecesinde bağlı olan insandır
    46%(13)44%(15)Oy Ver33%(2)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Haftada şu kadar kitap okumak diyemem. Okumak var okumak var. O kitabın yazarını araştırıyor musun olaylar üzerine yorum yapıyor musun? Yazarın bize sunduğu şekilde okumak çok kolay çünkü. Her yere bir kitap taşır ve aşk derecesinde bağlıdır.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• düzenli okuyan ve sürekli

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bence kitap kurdu, kitap tiryakisidir. Sigara tiryakisi gibi onu her yere yanında taşır, çıkarır okur, okumazsa başı ağrır, ama dudak değil nikotin tiryakisidir.İçerken yani okurken içine çeker, çektikçe rahatlar ama arada ki fark, o içmesi bitince izmarit gibi ezip atmaz saklar..

Ancak kişi okudukça sorgulamaları artar. Duman her zerresini dolaşır durur. Artık normal biri olması beklenemez. Bu da gerçektir.

Ben bir kurt, bağımlı falan değilim ama hafiften bir göz tiryakiliğim var diyebilirim:)

1|1
    0|0
  • Kendini övmek gibi olacak ama benim kadar okuyan insana kitap kurdu derim.

Haftada iki kitap okuduğum zaman kendimi kitap okumuş saymıyorum...

1|1
    1|1
    • Ufak at da civcivler yesin. Bir kere beynin dayanmaz. Ha 50 sayfalık hikaye kitabı okuyorsan o başka :D.

• İspatlamanı isteyen yok onu sen çıkardın. Küçümsediğim de yok sadece gerçeği yansıtmadığını düşündüm. Bu benim özgür düşüncem. Asıl insanlarla konşmasını öğren de hemen savunmaya geçip azarlama insanları. Evet öğrendiklerin sana kalsın ama biraz da kullanmalısın.(Dostca tavsiye) Beni ilgilendirmez evet de benim ne yazacağım veya kime yazacağım da seni ilgilendirmez. İstemiyosan cevap verme. lafın altında kalmıcam diye yazcaksan buyur herzman bekleriz.

• Alaycı yorumlarda bulunan birisi olarak bunu özgür düşünce olarak nitelendirebiliyorsan belki de biraz nezaket içeren kitaplara yönelmelisin.

Tavsiyene ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum.

Her zaman kitapların insanı olgunlaştıracağını düşünmüşümdür ama bugün sayende bu düşünceyi yeniden gözden geçiriyorum.Yazdığının farkında olmayan okuduğunu anlayamayan bir insan nasıl kitaplarla haşır neşir olduğunu iddia eder bunu anlayamıyorum...

• Kitap konusu açıldı mı susmayan insana kitap kurdu derim. :)

1|1
    0|0
  • nereye gıderse gıtsın cantasında mutlaka bır kıtabı vardır. Sıkıldıgında bunaldıgında dırek kıtaba sarılır. Insanlar ve onların konusmaları, dedıkodu falan degıldır o kısının dıkkatını ceken, kıtap okuyup ayrı bır aleme dalmaktır. :)

0|1
    0|0
  • Haftada 2 kitap

0|1
    0|0
  • Kitaplara aşk derecesinde bağlı olan insandır

0|1
    0|0
  • Kitaplara aşk derecesinde bağlı olan insandır ama yanında sürekli kitap taşıyan da olabilir .

0|1
    0|0
  • Yanında sürekli kitap taşır ve onlara aşk derecesinde bağlı olanlara derim abi :)

0|1
    0|0
  • Aşk derecede bağlı olana.

0|1
    0|0
  • Haftada iki kitap

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• o kadar cok kıtap okudum ama bence kıtap kurdu denılen ınsanlar bahsedılen kıtabın konusunu karakterlerını seneler sonra bıle hafızasında tutup su vardıya hanı dıyebılenlerdır ben hafızamda tutamıyorum,cok buyuk eksıklıktır bende,belkıde et yemedıgım ıcın b12 vıtamın eksıklıgı

0|1
    0|0
  • eskiden haftada 1 kitap okuyordum , iş olaylarında girdikten sonra dinlenmeye bile vakit olmuyor.

0|1
    0|0
  • yerinde ve zamanında okuyana merakını ve aklına takılan sorunun cevabını bulmak için okuyana kitap kurdu derim..

0|1
    0|0
  • çok okuyana

0|1
    0|0
  • Okuyorsa kendine okuyor bana ne

0|1
    0|0
  • kitap okumaktan delirmek

0|1
    0|0
  • E şıkkı

0|1
    0|0
  • gülüyorum sadece kitabı okumak marifet değil ki o okuduklarını hayatında pozitif olarak faydalanman ve çevrene katkı yapman önemli olan yoksa haftada 100 kitap oku içine işlemedik den sonra

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;