Perfume: The Story of a Murderer filmini izleyen var mı?

link

Bence muhteşem bir yapım..

İzleyen var mı?

Filmden genel olarak çıkardığınız mesaj nedir?

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• filmi izledim. güzelim kızları öldürüyordu. o yüzden o çocuğu öldürmek istiyordum. çok eski bir film ama. filmden çok şeye çıkarılır. ondan faydalanmak isteyen herkes ölüyor. ilk annesi bunu yaşıyor. sonra biri size takarsa her şekilde ulaşır mantığı var. hele filmin sonunda bütün herkes ona tapıyor ya. orada koptum. ama sonra düşününce bir insan iyi bir mevkide ise katil olmasının bir önemi yoktur.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Patrick Suskend'in filme uyarlanan romanı. Önce romanı okudum sonra filmi izledim. Görsellik bazen kelimelerin arkasında kalıyor ama filmde iyiydi.

1|0
    0|0
  • izledim çarpıcı bir film güzeldi gerilim ve o dönemi yansıtması ama ders çıkarılacak bişey yok

1|0
    0|0
  • Parfüm satışlarını artırmak için yapılmış o_O

İzlediğim en güzel filmlerden.Son 2 sahnesi süperdi.

Yalnız, Jean Baptiste'i bırakan herkes hemen ölüyordu, ona neden değinmediler anlamadım..

0|0
    1|0
    • Nasıl bırakan? Annesi öldü mesela..Ama yetimhanenin sahibi ölmedi onu bırakınca..Bence değinilecek çok bir şey yoktu zaten..

• Şimdi hatırladım, evet, yetimhanenin sahibi olan kadının başına bir şey gelmişti ama orada hemen başka şeylere dikkat çektiler..Köle gibi çalıştığı yerdeki adamın başına nasıl bir şey geldiğini hatırlamıyorum.En iyisi ben bir kere de altyazısız orijinal dilinde izleyeyim.İki kere izlenmesi gereken filmlerden...Bazen de altyazı okuduğum için kaçırmış olabilirim.Aslında filmde "Yes" diyor mesela, "Evet" anlamına geldiğini biliyoruz, yine de otomatik olarak altyazıya bakıyoruz :)))

• Çocuğun terk ettiği her yerde orsanın sahibi öldü..Tekrar izlemeisin :)

• Harika filmdi, Koku ve Saplantı hiç bu kadar ince işlenmemiştir Bir Filmde.

1|0
    0|0
  • Yıllar önce digiturk'te izlemiştim. Harika bir filmdi. Face'te en sevdiğim filmlere de ekledim. Ama aradan uzun zaman geçince, filmin detaylarını unuttum. Sadece ana hatları ile hatırlıyorum.

0|0
    0|0
  • ben izledim gerçi sevişmekten bazı sahneleri hatta çoğunu kaçırmıştım sinemada:))

0|0
    1|0
  • bir bakayım akşam yorum yaparım =) korku yok değil mi sadece gerilim?

0|0
    0|0
  • daha dün izledim ne kadar acayip bir film öyle. o kızlara ne kadar acıdım bilemezsin kahroldum resmen.

0|0
    0|0
  • ne değişik biçim biçim soruların var senin paranoyak kız :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet filmi izledim. İnsan yaşamı üzerinde temizliğin ve kokunun nasıl büyük bir öneme sahip olduğunu anladım. En güzel ve en etkileyici kokunun kadınlara ait olması da çok enteresandı... Bunun yanında filmde kokunun etkisiyle katilin Papa'ya bile yaptırım gücüne sahip olması da çok ilginçti.

Sen hangi mesajları çıkarmıştın?

1|0
    0|0
    • Ama gerçekte en etkileyici ve güzel kokular kadınların değil.

Ben hiç bir şey çıkaramadığım için bu soruyu sordum. :D

• Izledim gayet guzel.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;