Bildik kanalları izleyen varmı?

Gezi olayları sırasındaki umursamazlık ve yanlı yayınlar yapan bildik tv kanallarını izlemeye devam ediyormusunuz?

0|0
729

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç tv izlemiyorum artık,Yalan yanlış olayları ve gereksiz dizileri insan hayatına sokarak insanları uyutma politikası,o yüzden uzun zamandır tv izlemiyorum,

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• Tv izlemem ben, olaylar başladığında halk ve ulusal kanalı açmıştım. Nasıl kanal olduklarını biliyorum çünkü. Sadece onları izledim.

1|0
    0|0
  • bu olaylardan sonra televizyonumu camdan aşağı attım !

1|0
    1|0
  • Ben gezıcı değilim aslında belkı gezıcıyım bılmıyorum ama ızlemıyorum artık basına guvenım kalmadı.

1|0
    0|0
  • ntvsporu hayatımdan çıkardım diğer kanalları zaten izlemiyordum Artık tv de bir tek ligtv izlerim sanırım

1|1
    0|0
    • En babası, 3D smart tv. Ama babama verdim sneden önce, tvsiz uyuyamaz kendisi elinde kumandayla:D

• zaten sevmiyordum, iyice nefret ettim. çok ender açıyorum diyebilirim,genel olarak tercih etmiyorum.

1|0
    0|0
  • Orada neler oldugunu bilmeyen o kadar cok insan var ki.

0|0
    0|0
  • Ben zaten çok az izliyordum ama gezi'den sonra artık hiç izlemiyorum. Twitter'dan takip ediyorum gündemi. Akıllı telefonum ve bilgisayarım, televizyon alışkanlığımı sıfırladı.

1|0
    0|0
  • Halk tv kanal lıstesınden sıldım

0|1
    1|1
  • uydu listesinden sildim izlemiyorum

şimdi hiç görmüyoırum o kanalları

1|1
    0|0
  • ediyorum tabiki. hiç umrumda değil

0|0
    1|0
  • Ben zaten TV pek izlemiyorum. Hatta hiç izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • nerede ne izlemem gerekiyorsa onu izliyorum acip halk tv izleyecek halim yok durup dururken.

0|0
    1|0
  • son 3-4 seneden beri tv izlemeyi sevmiyorum.Heleki politika olayları yüzünden.WORLD TRAVEL CHANEL süper mutlaka izle

0|0
    0|0
  • tv izlemiyorum. 2.gece dolmabahçe taksin beşiktaştaydım. biber gazı kafama isabet etcekti ağaca çarptı ucuz yırttım. halk tv, ulusal, cem tv gibi kanalları çok fazla izledim.ve bunlarında yandaş olduğunu tarafsız yayın yapmadığını gördüm.

ardından çıplak kadın decrimci eşcinsel çekuera vs. gibi şeylere görünce amacın dışına çıkıldığını gördüm pişman oldum

0|0
    0|0
  • Beyaz TV,Ülke TV,CNN Türk gibi gereksiz kanalları sonsuza yolladım.

1|0
    0|1
  • televizyon denen icat zaten aptal kutusudur .

milletin televizyon izleme alışkanlıkları çok garip ki kimisi sohbet ederken meze niyetine kullanır kimisi zaplamak için kullanır

kimsi de özel paketlere üye olur ciddi ciddi harbiden televizyon izler ( mesala belgesel kanallarına üye olur )

protesto edilecek çok kanal var gerçekten ...

ben haberleri internetten takip ediyorum .

0|0
    0|0
  • Evt izliyoruz

0|0
    0|0
  • bildik bilinmedik elde ne varsa onları izliyoruz :)

0|0
    0|0
  • hiç işim olmaz ...hiç...

0|0
    0|0
  • Ben genelde moda ve şöyle kadınları gösteren kanalları izliyom bilindik tv'de güzel bir kadın varsa ve şöyle kocaman gögüsleri varsa izlerim nediyim:):):):

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 7

• evde 3 tv de de halk tv izlendiği anlara denk geldim ulusal tv halkt tv gezi sonrası ağırlıklı izliyorum onun harici tv izlediğim yok zaten

1|1
    1|0
  • ben artık hiç seyretmiyorum, açıp bakmıyorum bile. eskiden de ne oluyor haberimiz olsun diye bakardık, ona da hiç gerek kalmadı.

1|0
    0|0
  • Halk Tv izliyorum.

1|0
    1|0
  • Bence trtbelgesel ızleyın gunumuz satılmış medya kanallarından ıyıdır

0|0
    0|0
  • televizyon izlemiyorumki

0|0
    0|0
  • TVyi açmayalı ay olmuştur kelebeem.

0|1
    0|0
  • Televizyon izlemiyorum.

Genelde öylesin açık olan bir kaç müzik kanalı var.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;