Tarihte en çok etkilendiğiniz dünya lideri hangisidir?

Atatürk neden anketlerde yok diye sormayın ne kadar üstün bir lider olursa olsun dünyayı etkileyen dengeleri bölge şartlarını değiştiren yayılmacı istilacı liderler arasında seçim yapıyoruz.

• Kurt lakaplı Adolf Hitler
    A seç
  • Arap ülkelerinin Şövalyesi lakaplı Saddam Hüseyin
    B seç
  • Cengiz Han Temuçin
    C seç
  • Tanrının kırbacı lakaplı Attila İmparator
    D seç
  • Muhteşem Kanuni lakaplı Sultan Süleyman
    E seç
  • Romanın kabusu lakaplı Hannibal Barca
    F seç
  • Bücür Şeytan lakaplı Josef Stalin
    G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
815

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Adolf Hitler.

2|3
    0|0
  • Hitler.

0|0
    0|0
  • Bütün türk imparatorları ve
    ❤ ❤ATATÜRK ❤ ❤

2|0
    0|0
  • Mustafa Kemal Atatürk ve Che Guevara.

0|0
    1|0
    • hani Atatürk üç kıtada savaşmış (libya trablusgarp şam halep çanakkale anadolu çanakkale) peki Che Guevara köylüleri soymaktan başka ne yaptı? En son kendi adamları ondan sıkıldı yerini konfedarasyon güçlerine bildirmedi mi?

• garibim topu topu 3 sene mücadele verebilmiş. Sırf amerikaya savaç açtığı için bahsi geçen anketteki liderlerle kıyaslanamaz. Saddam Hüseyin 80 devletin ambargolu saldırısına rağmen 20 sene dayanabilmiş. Hitlerin gücü daha mükemmeldi ama karşısındakilerde en az onun kadar güçlüydü.

• Seb şık olarak sunmata tenezzül etmesende Mustafa Kemal Atatürk 😡

0|0
    0|0
    • Atatürk barışçı adam bu dediklerim dönemlerinin süper güçleri. Nasıl kıyaslayacaksın ki?

• Pardon boşa atar yapmışım. İstilacı kısmını gözden kaçırmışım 😒 Cengiz Han o zaman

• sorun değil.

• Stalin adamım

0|0
    0|0
  • Sultan Süleyman, yayılmacı istilâcı saldırgan mıdır?

0|0
    0|0
    • viyanayı ham yapacaktı iran doğudan saldırmasaydı.

• hiçbir zaman bu kaba tâbiri hak eden bir zât değil.

• tabi rica ediyordu macar beyini benim gönerdiğim adam olacak diye bütün küçük milletler bölgelerinde başa geçmek için izin ayrıcalık istiyordu. vergi vermeyeni ne yapıyordu? koskoca avusturya alman kutsal roma imparatorunu veziriyle görüştürüyordu anlaşma yaparken. Bu kibirdir.

Erkekler Ne Diyor 14

• Seçenektekilerden hiç birini sevmiyorum ama en sadisti o olduğu için Adolf Hitler'i seçeyim bari.

5|0
    0|0
  • Cengiz Han daginik Mogol Boylarini toplayip koca bir ordu haline gelip dünyanin altini üstüne getirdigi icin

1|0
    0|0
    • çok farklı bir komutan klasik daeş saldırı taktiğiyle korku saldı hızla yayıldı.

• daesle kiyaslanamaz ya bence
      adamin hirsi ileri görusü cok fazla

• aynı yamyamlık yapış şekilleri vur kır dağıt çal kes yağmala tecavüz et. İleri görüşlü olsaydı ölünce devlet dağılmazdı.

• Madem şıklarda 2 Türk var birini seçelim.
    Tanrı'nın kırbacı Attila.

0|1
    0|0
  • 2 lider arasında kaldım üstün tarih bilgemle diyorum ki atillam varken moğolu ne yapacağım atilla romayı yıktı attı o zamanın en güçlü imparatorluğunu papa önünde diz çöktü ondan daha büyük bir lider varmıdır ki cengiz handa iyide o biraz yaramaz çocuk geleni geçeni kestiği için önünde eğilcek adam kalmadı :/ 2 side barbar öff kararsızlık Atilla bey diyorum ben.

0|0
    0|0
  • Tabiki Stalin, Faşizmi ininde yenen adamdır kendisi.

0|0
    0|1
    • stalin kendisi faşişti.

• yok 1000 milyon , boşaltmıştır köyleri bir kısmınıda idam etmiştir. Sebebi ise Savaşta hitleri desteklemeleriydi ! Bu kadar basit

• çok iyi yalanmış. Hitler geldiği zaman garibanları öne sür savaşın ortasında terket. Sonra savaş bitince hain ilan et öldür. Sadece özbekistanda ermeni rus askerleriyle 3 milyon Türk öldürüldü. Yaptığı katliamları ruslar bile kaldıramadı geberdiğinde heykellerini parçaladılar.

• Fatih Sultan Mehmet Han, Kanuni Sultan Süleyman Han, Yavuz Sultan Selim Han

0|1
    0|0
  • Attila. Bugün kü avrupayı ve dünya tarihini şekillendirmiştir.

0|0
    0|0
  • Fatih Sultan Mehmet <3

1|0
    0|0
  • Benim Liderim Gurur Duyduğum Kişi..
    Mustafa Kemal Atatürk

1|0
    0|0
    • arkadaşım bunlarla kıyaslayamazsın ama değil mi? Atatürk barışçı kendi halinde bir liderdi.

• Lider Derken Diyorum
      Soruyu Yanlış mı Anladım Yoksa

• Atatürk barışçıl kendi ülkesinin içinde liderdi. Benim dediğim barış istemeyen yayılmacı olanlar.

• Stalin

0|0
    0|0
  • Cengiz baba

0|0
    0|0
  • Adolf Hitler

0|0
    0|0
  • Recep tayyip erdogan

0|0
    0|0
  • Recep Tayyip Erdoğan 🇹🇷

1|0
    0|0
    • çüş lan sana istilacı yayılmacı saldırgan diyorum. Bunlardan ne alakası var?

• Açıklamayı okumadım, videoyu izlemedim kusura bakma 😔
      Stalin diyorum o zaman

Yükleniyor... ;