Aranızda puzzle yapan var mı?

Sizce puzzle yapmayı kolaylaştıran püf noktalar nelerdir kaclik yapıyorsunuz ve puzzle markası sizce önemli mi

0|0
42

En İyi Erkek Görüşü

• Marka önemli değil. Puzzle 5000-10.000 yapmışlığımda var. Önce her rengi ayırırım. Kırmızılar bir yere, maviler bir yere artık neyse. Sonra dışını tamamen yaparım. Sonra yavaş yavaş başlarım dizmeye :) canım çekti :/

1|0
    0|0
    • 5000 ne 10000 ne ben burda 1 aydır 1000 lik puzzle bitircem diye kafayı yedim

• Çok zevkli ya :) ablamda arada yardım eder gelirse :) güzel oluyor ben seviyorum 😅

En İyi Kız Görüşü

• Parçaları belirli özelliklerine göre ayırıyorsun. Genelde renklere göre yapılır. Ama atıyorum gök yüzü ve mavi elbise giyen bir kız puzzle ı yapıyorsun o zaman elbise olması muhtemel parçaları başka yere ayırmalısın.
    İkinci olarak en basit görünen yerden başla çerçeveyi oluşturduktan sonra. Mavi elbiseli kızın kırmızı ayakkabıları varsa ve resimde kırmızı renk başka yoksa önce ayakkabı kısmını yap. En az karmaşık olan yerleri sırayla yapman lazım.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• anotolia en guzeli puf noktasida birbine benzeyen renkleri yapmadan once ayirmak

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben bissürü kase alıyorum yanıma, önce köşelere sonra rengine göre diziyorum. Puzzle markasının şöyle önemi var, dandiklerde eksik parça çıkabiliyor parçalar tam oturmayabiliyor, onun dışında sorun yok pek.

1|0
    0|0
  • Renklere köşelere göre ayır

1|0
    0|0
  • var ama çok zorlanıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;