E-book (Elektronik Kitap) mı yoksa Baskı kitap mı tercih edersiniz?

Benim tercihim kesinlikle Baskı kitap.
Elektronik yüzeyde kitap okumaktan nefret ederim.

En sevdiğiniz kitap ne onuda yorumda belirtebilirsiniz :)

• E-Book
    A seç
  • Geleneksel Baskı Kitap
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
46 Oy = Geleneksel Baskı

3 Oy = E-Book

2|1
3714

En İyi Kız Görüşü

• baskı kitap.. kitabı heyecana alacaksın kapağına arka tanıdım yazını bakacaksın kokusunu içine çekeceksin sayfaları hızla bakacaksın sonra tekrar bakacaksın.. kitaplığa koyacaksın nasıl durdu yerini değiştireceksin.. mutluluk verici bişi sonra bir kahve çay ya da manzara karşısına geçip okuyacaksın..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 36

• Ama bilgisayarda çok vakit geçirdiğim için bilgisayarda daha çok bir şeyler okuduğum için e kitaba karşı değilim e kitapta tek sevmediğim şey okuduğunun altını çizemiyor olman

0|1
    0|0
  • Geleneksel baskıyı kesinlikle çok daha fazla seviyorum. Bir kere kitaplığa dizip tek bakış atmakla bile birçok hikayeyi ve dünyayı aklında canlandırabilir insan. Fakat e-kitapta bütün hayalin şarjın bitene veya bildirim gelene kadar. Yine de öğrenci olduğum için e-kitaplara daha çok yönelmek zorunda kalıyorum. Hem para hem de taşıma sebepleriyle.

1|1
    0|0
  • kıtap olsun da hiç farketmez

0|1
    0|0
  • Baskı kitap <3

0|1
    0|0
  • baskı kitap. kitap kokularını her şeye tercih edebilirim. hissetmek var olduğunu bilmek. ah kesinlikle mükemmel..

0|1
    0|0
  • Kitabın aroması kaçıyor o sayfaların şekilleri dizaynı yaprak kalitesi. Kitaptan kitaba değişen bir aura var.

0|1
    0|0
  • tabiki baskı kitap ama bulamadıgım kitapları e book olarak okuyorum

0|1
    0|0
  • Hulki cevizoğlunun her kitabı 👍

0|1
    0|0
  • Baskı kitabı tercih ediyorum... Bazı sebeplerden dolayı belki e-kitap tercih edilebilir ama şarja, elektriğe bağlı oldığumuzdan da sıkıntı.

0|1
    0|0
  • Yüzüm gözüm açılsın diye kitaplığımda göz gezdiren bir insanım ben, elbette baskı:)

1|1
    0|0
  • Baskı ayrı bir haz kitabın kokusunu almak önemli ama e book da tercih ediyorum bazen ebook için epub tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • gece ısıgı acmadan tabletten okumak daha guzel ama

0|1
    0|0
  • Elinde tutup o sayfayı çevirmeden olmuyo😅-baskı kitap-

0|1
    0|0
  • Baskı kitap💕💕🚬

#patates
    #rr

0|1
    0|0
  • Suçve ceza.. yüreğim seni sevdi... böğürtlen kışı... bir psikiyatrın gizli defteri..

0|1
    0|0
  • Kitaba dokunmak, koklamak, sayfa sesleri, beğendiğim yerlerin altını çizmek, kitaba yiyecek veya içecek dökmek... bunlar olmazsa okuyamıyorum, baskı kitap 📚

0|1
    0|0
  • Kesinlikle baskı kitap
    Ama e-book okuduğum da oluyor açıkçası

0|1
    0|0
  • E-kitapta neymişs

0|1
    0|0
  • tabiki baskı kitap

0|1
    0|0
  • Baskı kitap😊

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    16

Erkekler Ne Diyor 13

• Güzel bir soru...

Aslında cevabım kısa olacak.. Bir tablet ile koca bir kütüphane karşılaştırılamaz bile. Durum böyle olunca matbaa baskısı olan bir kitabın yerini hiçbir şey alamaz.

0|0
    0|0
  • Geleneksel Baskı Kitap

5|1
    0|0
  • Kesinlikle Baskı Kitap. Kitapların sayfalarına dokunmak, sayfa kokularının içerisinde o kitabı okumanın mutluluğu tarif edilemez

0|1
    0|0
  • Geleneksel baskının tadı ayrıdır. Kitaplığına dizeceksin. Arşivini yapacaksın. İleride baktığında o kitaplığa neler okumuşum be deyip okuduğun tüm kitapların anıları canlanacak gözünde. Bu dur kitabı kitap yapan aslında :)

0|1
    0|0
  • kaçak pdf takılıyorum ben isteyen varsa yollarım :D :D

0|1
    0|0
  • Baskı kitap abi ya :) o sahafa gideceksin o kitaba dokunacaksın o kokusunu hissedeceksin. Okuyup üzerine notlar alıcaksin. Sonra o kitaplığına koyacaksın öncekiler gibi. Asla şarjları bitmeyecek :D :)

0|0
    0|0
  • Baskı kitap

0|1
    0|0
  • Baskı kitap güzel de ben e-kitap tercih ederim. Taşıması kolay.

0|0
    0|0
  • Elektronik kitapları raflara koyamaz ya da bir sevdiğin insana hediye edemezsin ama baskıyı i

0|0
    0|0
  • Bende bir sürü baskı kitaplar var. Ama daha iyi oluyor.

0|0
    0|0
  • kesinlikla eBook tercih ediyorum, koskocaman bir kütüphaneyi yanımda taşıyorum ama şu var sanat kitapları görsel içerdiğinden onlara basılı kitap okuma hakkını veriyorum :)

0|0
    0|0
  • Kitap kokusu gelecek burnuna...

0|0
    0|0
  • 27 inç retina ekran olunca ekrandan okumak daha iyi oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;