Ya Ben mesafeli ve sogukum ya da diger insanlar cok arabesk ve yapiskan ..!!

Zaman zaman acaba kalpsizmiyim dedigim oluyo cunku etrafimdakiler bunu ima ediyorlar ki Oyle olmadigimi biliyorum fazla Duygusal diyilim ama bazende kimsenin duygulanmadigi seylere cok duygulanirim hatta bazen gozlerim bile dolar.. Yinede cok soguk ve mesafeli, duygusuz ve hatta kalpsiz oldugumu soyleyenler var .. Ruzgar gibi degisken ve napicagimi kestiremediklerini soyleyende var.. Realistim sanirim olaylara farkli noktadan bakiyorum buda yanlis anlasilmama sebep oluyo..:( sizce napmaliyim ?

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bir sey yapmamalısın cunku bende böyle bir ınsanım genelde erkek arkadaslarından veya kız arkadaslarından ayrılınca aglayanları mahvoldum dıyenlerı gorunce acıkcası garıpsıyorum ya da ben duygusuzum. Ama yolda giderken bir cocugun kagıt topladıgını veya bir hayvanın kaza gecırmesını gordugum an cok kotu oluyorum.

0|0
    0|0
    • Aynen :)) bazen bir yetimin fotografi bile yetiyo.. Bazende etrafindakiler seller sular agliyo AMA Ben tam tersine gulumsuyorum mesela arkadasla ayrilinca o agladi AMA Ben yapamadim tam tersine gulumsuyodum, uzulmuyorum diyil AMA Benim aglicagim seyler farkli boyutta sanirim..!

• Izlemis gibiyim sanki ..

• bir de hatırlanılacak biir anı var.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• milleti boşver ...onların canı cehenneme hayat senin hayatın başkacı için değil kendin için yaşa başkaları içinde kendini değiştirmeye çalışma

1|0
    0|0
    • Bende hep ayni seyi soylerim AMA bazen acaba demekte gerekiyo..

• acabayı boşver kendin oldugun için başkaları seni sucluyorsan onlarda kendi oldukları için kendilerini suçlamalılar bu sana yapılan bir haksızlık...

• Bence hiçbirşey yapma. böyle iyidir güzeldir devam et. sana sadece söylemekle kalıyorlarsa arkadaşlıklarına etkisi yoksa üstünde durman bile saçma

0|0
    0|0
  • Kendi bildigin yoldan sasma bence, birilerinin istedigi kalipta olmak zorunda degilsin

0|0
    0|0
  • herkes gibi olmak hiçkimse olmak demek diye bir söz var. kendin ol boşver başkalarını

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir şey yapma sen böyle gayet iyisin

Bende 1 haftadır hiç tanımadığım biri için ağlıyorum ayrıldığım sevgilime bile 1 damla göz yaşı akıtmamışken

0|0
    0|0
  • Farklı olmak iyidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;