Şan dersi neden işe yaramıyor?

Lutfen anlayanlar ve muzikle ilgilenenler cevaplasin.4 aydir san dersi aliyorum ayni zamanda 1 aydir da gitarda akor ogreniyorum. Sesim gayet guzel ancak derslerde belli basli kisa sarkilari soyluyoruz. Ses acma ve diyafram egzersizleri yapiyoruz. Hocam bana nasil soyleyecegimi ne zaman ogreteceksiniz dedim o da onu soyleye soyleye ogreneceksin dedi. Ben san dersine neden gidiyorum sesim gelismeyecekse? Hep ayni seyleri yapiyoruz biktim. Ne olacak bilen biri yorumlar mi?

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• bunu hocanla oturup konus ciddi bir sekilde hocan nasil bir hoca bilemiyorum iyi kaliteli bir ogretmen olduguna emin misin ona emin olman lazim

0|0
    0|0
    • Hocam zamaninda almanyada muzik grubu calistirmis biri 25 yildir da muzik yapan biri. Hocanin kotu olmadigini biliyorum. Ama dedigim gibi kendin soyleyerek gelistireceksin diyor pek ilerleyemiyorum sikinti

Erkekler Ne Diyor 1

• insanın sesi yavaş yavaş açılır, o yüzden biraz sabır etmelisin , benim sesim çok kötüydü, sürekli şarkı söyledim , maça gidip tezahürat yapdım , baya faydası oldu , bu arada, bende şarkı sözü yazıyorum , herkese ücretsiz şarkı veriyorum , haberiniz olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;