Ya ben keman çalıyorum da aranızda var mı müzikle ilgilenen, sesi güzel olan?

Ayrıca Arabesk sevip dinleyen hatta Arabesk söyleyen Arabesk düşkünü Kürt kızlarını nerde bulabilirim? Evlenmek için soruyorum

0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende müzikle uğraşıyordum bir zamanlar güzel sanatlar mezunuyum. Çalgı ve söyleme var. Arabesk dinlemeyen var mı ki yaa tam olmasada yarı kürdüm 😁 şaka maka tam senin aradığın gibiyim desene😁😁 ama evlenmeyi düşünmüyorum 😁

0|1
    0|0
    • Ya sorma ya ben soyle arabeskle uğraşan kafa dengimi bir türlü bulamıyorum biz neslin son harikasiyiz galiba 😕

• O zaman sen melez oluyorsun kurban olurum sana ben ya olsun ama Kürt kanı taşıyorsun♥️ kurban olurum sana ben yaa 😄 neden evlenmeyi düşünmüyorsun 😬 ne güzel işte senin gibi biriyle evlenmek demek ölene kadar mutluluk demek düşünsene bir ben calarim sen söylersin bazen de ikimiz birlikte çalarız 😊 ayrica repertuvarim da geniş baya benim, ama sadece Türk müziği üzerine (genellikle Alaturka yani Türk sanat musikisi, Arabeskin her türlüsü bilhassa '80 öncesi köhne arabesk ve Türk Halk Müziği)
      . Peygamberimiz gençleri çabuk evlendiriniz diyor ama. Aslinda aşk falan geçici biliyor musun, benim aşktan yana pek şansım yok, dostluk daha güzel ve insan iki olgun arkadaş olup kafa dengi olup birbirini anladıktan sonra gerisi geliyor sevgi ve saygı da geliyor bence

• Aşk tabikide geçici. Yok öyle bişey ben inanmıyorum olduğuna. Kafalarımız bir gerçekten 😁 ama maalesef ben düşünmüyorum. Yasak benim evlenmem 😁

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;