Sizce Hannibal Lecter Serisinin En İyi Filmi Hangisi?

Bütün seriyi izledim ve bence en iyi film Kızıl Ejder idi.
Sizce Hannibal Lecter Serisinin En İyi Filmi Hangisi?

• Hannibal Doğuyor
    25%(1)10%(1)Oy Ver0%(0)
  • Kızıl Ejder
    0%(0)0%(0)Oy Ver0%(0)
  • Kuzuların Sessizliği
    75%(3)70%(7)Oy Ver67%(4)
  • Hannibal
    0%(0)20%(2)Oy Ver33%(2)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle kuzuların sessizliği en iyisiydi...

1|0
    0|0
    • Ben çok beğenmiştim ama nedense Edward Norton olan film daha hoşuma gitti hani ilk tutuklandığı zamanı gösteriyor ya.

• Haklısın ama hepsi birbirini tamamlıyor.

• O arası öyle zaten. Hikaye güzel anlatıldı genel olarak. Ama seçim şansımı ben ilk filmden yana kullanırım her zaman🤗

En İyi Kız Görüşü

• adam neden insanları yiyor anlatr mısın?

1|0
    0|0
    • Hannibal Doğuyor filminde Hannibal'ın çocukluğu ve gençliği anlatılıyor. Savaş zamanı ailesini kaybetmiş, sadece kız kardeşi ve kendisi sağ kalmış. Bir gün düşman askerleri bunları yakalamış. Çok açlarmış, ölmek üzereymişler. Askerler ölmemek için Hannibal'ın kız kardeşini yemiş. Haliyle adam aklını kaçırmış. Yıllar sonra kız kardeşini yiyen kişileri bulup hepsini öldürmüş. Sonra durulmuş ve tıp fakültesine gitmiş. Ancak psikopatlığını bir türlü durduramıyor.

• Tam hatırlamıyorum ama o kaçmıştı galiba.

• peki tesekkurler☺️

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• Kessinlikle kuzuların sessizliğiydi bence

1|0
    0|0
    • Ben çok beğenmiştim ama nedense Edward Norton olan film daha hoşuma gitti hani ilk tutuklandığı zamanı gösteriyor ya.

• Kesinlikle 2. ci olarak kızıl ejder ama haniball la Clarice starling ilişkisini diyaloglarına falan hasta olmuştum o yüzden kuzuların sessizliği çok etkilemişti beni

• Ben de o filmi çok sevmiştim. Zaten ilk o filmi izledim galiba ya onu ya da Kızıl Ejderi.

• İlk defa duyuyorum nasıl bir seri güzel mi?

1|0
    0|0
    • Kitaptan uyarlanmış ama kitaplarını okumadım. Bir seri katil var, yamyam aynı zamanda. Onun hayatını anlatıyor. Suç, gerilim, psikoloji tarzı.

• Peki teşekkürler

Yükleniyor...