Merak ettim diyelim ki?

Evleneceksiniz ve eşiniz şu üç uzakdoğu ülkesinden birine mensup düğünüzde gelinlik\damatlık olarak hangisini seçerdiniz? ve onu seçmenizin nedeni nedir?
not:arkadaşlar bence de bizimkiler daha güzel ama bunlar arasından hangisini seçmek isterdiniz

• güney kore
    A seç
  • japonya
    B seç
  • çin
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
seçim nedenini de yazarsanız sevinirim
😎

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Japon japon. Şaşmam. Bir kere güzeller ve erkeklerine ölümüne bağlıdırlar. Hakiki japon geleneğiyle yetişmiş bir karım olsa ona ''Artık senin hizmetini istemiyorum'' dediğim anda babasından kalma katanasını alır ''Sana hizmet etmek benim için onurdu'' der ve kendi canını alır. Tabi ben eşimden böyle bir şey istemem elbette ama kıyasladığın zaman bizim Türk kızı ne kadar basit ve zavallı kalıyor.
    Türk kızı-- Ev isterim araba isterim çamaşır makinası isterim bulaşık makinası isterim let tv isterim espirili olsun isterim beni hep güldürsün isterim hem ağır olsun karizmatik olsun isterim koluma takınca yakışsın isterim bir buçuk yağlı adana isterim tepem atarsa boşamak isterim hayatı boyunca bana nafaka odesin isterim isterim de isterim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu ne ya biri etek giymiş biri mezuniyet töreninde gibi , evlenmezdim mk o yüzden hiçbiri

0|0
    0|0
  • Japonların gelenek ve görenekleri bizim Türklere daha yakın tabiisi de MADE İN JOPON

0|0
    0|0
    • üzgünüm gelenek görenek açısından kore daha yakın ama japonları ben de severim

• Evlenmeyi hiç düşünmüyorum ama Japon kızlara hastayım.. keşke japonyada doğsaydım

0|0
    0|0
  • A seçeneği maviyi severim

0|0
    0|0
  • Japonya tabiki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...