Metalcilere neden önyargıyla yaklaşılıyor?

Bende metalciyim mesela... Davulun her türünü bilir çalarım...
Scream atmak böğürmek olarak nitelendiriliyor.. Screamın tarihini bilmeyen insan diyor bunu..
Screamın çeşit çeşit türleri vardır tiz kalın vs vs değişir..
Metalciler kedi kesiyor?
Ben görüp görebileceğiniz en derin hayvanseverlerden biriyim... Ölmek üzere olan bir köpeği tekrar hayata döndürmüşlüğüm var..
Geçen kızın biri duygusal bir şarkı istedi..

Bunu attım..
Dalga mı geçiyorsun bu ne resmen böğrüyürolar müzik zevki hiç yok dedi.. İsmini vermeyim..
Sanırım arkadaşın ingilizcesi yok...
İngilizce bilen şarkının sözlerini yukarıdan baştan aşağı okusunda bir ders alsın isterim..
Metalciler özetle iyi insanlardır. En azından biz stresimizi müzikle atıyoruzda içimizde nefret biriktirip insanlara kusmuyoruz, şerefsizlik yapmıyoruz.. Ha bu sevgi aşk meselesidir orası ayrı..
Hoşunuza gitmez ona lafım yok ama aşağılamanız yanlış.. Ben Türk sanat müziğini sevmesemde gurur duyarım mesela benim ırkım yapmış derim.. Ama metalcimisiniz direk orasını burasını deldiren hayat karşı öfkeli manyak insanlar aklınıza geliyor.. Ki çeşitli programlara konuk olan Türk yabancı metalcileri bir görseniz o müziği yapan adam bu mu dersiniz. O kadar efendidirler...

Güncellemeler:
Kulağıma küpe takıcam mesela gören insanlar yok gay yok yumuşak olarak nitelendirecek kenarıdında ki Allahın Kölesi yazısını görmeden..
O küpe kulağımdayken günah işlemekten sakınırım diye taktığımı da bilmeden..
Cem sultandan etkilendiğim ve tarihini araştırdığım doğrudur..
Osmanlı tarihini iyi bilir ve severim.

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• şahsen ben önyargılı değilim, hatta metalcilere hak da veriyorum. ben de arada kafa dağıtmak için metal dinliyorum, gerçekten iyi geliyor. o böğürmek de çok zevkli :D ben de yaparım. onlar farklı, insanlardan uzak bir hayat yaşıyorlar, her şeyi takmayan ve mutlu bir yapılar var. depresyonları bile koparak oluyor. gözlemlediklerim bunlar ve seviyorum da. bizim evde böğürmeli :D şarkılar dinlenir :)

0|1
    0|0
    • Scream atmalı demek istiyorsun sanırım :D E yani bizim hayatımız belki farklıdır ama genelde iyi insanlarızdır.. Sessiz ve asosyal oldğumuzda doğrudur :)

• Hımm insanlardan uzak durmak diyorsun.. O da bizim aslında hassas oluşumuzdan... Bazı insanlar ağır olacak derecede kalp kırıyor... Yoksa bizde sosyal olmak isteriz neden olmayalım :)
      Ben yaşadım mesela.. Arkadaşlarım bile neden ortamlara çağırılıpta bulunmadığıma anlam veremiyor.. Yani kızlı erkekli olaylar var ya hani onlar pek bana göre değildir mesela..
      Çoğu insan böyle ortamları sever... Yanımda kardeş gibi sevdiğim 2-3 kişi dışında kimseyi bulundurmam :)

• en güzeli :)

En İyi Erkek Görüşü

• yıllardır dinlerim. malum yaş ilerledi azalttım . ara sıra dinliyorum. adrenalin insanı genç tutar. yeterki dozunu bilmeli.

0|1
    0|0
    • Yani evde başka türlü adrenalin hormonu arttırılamıyor :D
      Birde metal müzik eşliğinde bateri çalan insan zevkten ayrı dünyaları seyehat edip geri geliyor resmen.. Asıl adrenalin öyle yşanır :D

• katılıyorum. müzikle bütünleşmek önemli :).. gitar, bateri, dans bunun bir parçası. müzik dinleyerek transa geçebilmek gibi bir kabiliyetim var. azalsada bu yeteneğimi hiç kaybetmedim. gitar çalmayı çok istediğim halde fırsatım olmadı maalesef...

• Abi sen istedikten sonra neden olmasın ki fırsatı yaş ilerlemişmiş.. Benim babam 50 yaşında gençlerden çok daha iyi futbol oynuyor :D
      Yani yapmak istedikten sonra neden yapamayasın :D Ve evet genelde muzikle trans haline geçenler bu tarzı ya da slow tarzı seçiyor :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• önyargı olmasa olmaz illâ bir şey söyleyecekler, metal müzik dinlemek zor. herkes bir şey diyor laf anlamıyorlar, en iyisi kulakları onlara kapatıp müziğini dinle ben öyle yapıyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Salla gitsin. Anca bilmeden konusurlar.

0|1
    0|0
  • Sinirliyken veriyorum ordan bir Heavy hiç bişey kalmıyor metal müzik candır 👏

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;