🌎Astrolojinin dogruluguna inaniyor musunuz?

Astrolojinin neden dogru veya neden yanlis?
Dinimizce bir dayanagi var mi?
Varsa ayetle sabitle.
Bilimsel ispati var mi? Nedir?
(Kisisel yorum istemiyorum. Bilgi tabanli yorumlar...)

Güncellemeler:
Demek bilen yok!

0|0
54

En İyi Erkek Görüşü

• evet ben astral seyahat yapıyorum geceleri ruhumu bedeninden çıkararak astral boyutta geziyorum mesela

1|0
    0|0
    • Konuyla alaka kuramadim¿

• he ozaman sevindim hayatında başarılar diliyom

En İyi Kız Görüşü

• Gök cisimlerinin sahip olduğu elektromanyetik alan diğer atomları etkiler. İnsan da diğer tüm cisimler gibi atom barındırdığından bundan etkilenir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• İnanmıyorum

0|0
    1|0
  • Burçların genel özelliklerine inanıyorum ancak günlük yorumlara inanmiyorum

0|0
    1|0
  • Araştır kanka :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Astroloji, burçlar doğrudur dini olarak da ispatı vardır. Hicr/16, Furkan/61 ve ayrıyettende Kuranda Buruc Suresi geçer.

0|0
    1|0
    • Andolsun ki; Biz semada burçlar kıldık. Ve bakanlar için onu süsledik.

Ali Bulaç 61- Gökte burçlar kılan, onların içinde bir aydınlık ve nurlu bir ay vareden (Allah) ne yücedir.

Bu ayetlerde bizim gelecegimize etki ettiginden bahsediliyor mu sence

• Kuranda Buruc Suresi geçer.

• Buruc" kelimesi Burc'un çoğulu olup yıldız kümeleri, yani galaksiler demektir. Yıldızlara tapanların burçlara yakıştırdığı paranormal güçlere olan inanç, dünyanın birçok ülkesinde insanlar arasında hala taraftar bulmaktadır. Günlük astroloji falları en modern gazetelerde bile görülebilir. Astrolojiyi dinsel semboller ve öğretilerle karıştırarak saf insanları sömüren şarlatanlar, kendilerine inananları genel ifadelerle kandırmakta bir hayli başarılıdır. Astrolojiyi bir bilim diye sunanların mumlarını söndürmek için şöyle bir deneyi önerebilirsiniz: Doğum günleri hakkında bilgi sahibi olamıyacakları 6 kişi seçmeli, onlara karakterleri ile ilgili beş-altı soru sorma imkanı verilmeli ve cevaplara dayanarak onların burçlarının, yani doğdukları ayların bilinmesi istenmeli. Her burç belli bir karakteri ve kaderi temsil ediyorsa, belli karakter ve kaderlerden kişilerin burçlarını bulmak da mümkün olmalıdır.

• Hayir

0|0
    1|0
  • Inanıyorum ve kuranda da geçer.

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;