Hollanda nasıl bir ülke?

hollanda nasıl bir ülke orada yaşayan var mı vize işleri iş olanakları nasıl türklere bakış açıları nasıl özellikle

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye ve Hollanda arasındaki farkları öğrenerek bakış açılarını az çok anlayabilirsiniz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence Hollanda berbat bir ülke. İmkanın varsa Almanya olabilir ya da Kanada.
    Hollanda gelinecek en son ülke. Almanlar açıksözlü ve direk fikirlerini söylerler. Hollandalılar dünyadaki en sinsi halktır.
    Okumak için Türkiyedeki imkanları denemende fayda var. Özel ya da vakıf üniversitesi. Ekonomik olarak zorsa üniversite bünyesinde çalışabilme olasılıklarını araştırabilirsin.
    Hollandadaki yabancıların çoğu sömürge ülkelerinden ve bu durum biz Türkiyelilere kesinlikle uymuyor. Bizlerede aşağılayıcı bakmaya çalışıyorlar. Çok aşağılık kompleksi olan Hollandalılar Avrupa'nın arka bahçesindeki Alman çingenelerinden oluşuyor. Roman vatandaşlarımızın tırnağı etmezler. Bir memur yasaları istediği gibi kullanabilir. İtiraz Hakkı'n var ama it iti ısırmıyor. Buraya gelenlerin çoğu sağlık problemleriyle karşılaşabilir. Hollanda kriminal bir ülke.

0|0
    1|0
  • hollandayı doğdum doğalı bir google görsellerde gördüm iyiydi :D

0|0
    0|0
  • Gitmeidm bilmiyorm

0|0
    0|0
  • Hiç gitmedim

0|0
    0|0
  • İnekleri şahanedir Hollanda ineği

0|0
    0|0
  • çoooo iyi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;