Ne tür koleksiyon yapabilirim?

Oje ve çizim koleksiyonum var. Ama ben gittiğim her şehir ve ülkeden bir hatıra kalmasını istiyorum, yani koleksiyon yapmak istiyorum. Fikir verebilir misiniz?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette... Magnet kolaksiyonu en popüler olanıdır... Sonra Starbucks Cafe her ülkede ve bir çok şehirde üzerinde o ülkenin adı yazan, o şehrin adı yazan kahve kupaları üretip kendi dükkanlarında satıyor... Bir de şapka önerebilirim. İlgili ülkenin bayrağı, adı ya da ilgili şehrin adı yazan şapkalardan da çok güzel kolaksiyon olur...

1|0
    0|0
    • Magnette iyi fikir

• Magnet her yerde bulunur. Üstelik çok da güzeldir. Buzdolaplarının kapakları sergilemek için ayrıca müsait bilirsin. Bu arada yukarıdaki yorumda sürekli "kolaksiyon" yazmışım. Kendime kızdım dikkatsizliğimden dolayı.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• pul
    kartpostal mesela her gittiğin yörenin bir kartpostalını alabilirsin
    toprak çeşitlerini =P =P
    çicek çeşitleri

0|0
    0|0
  • Ben her gittiğim şehirde bulabileceğim bişe topluyorum, TAŞ, gittiğim her yerde en çok ilgimi çeken taşı alıp evde fışkıyeye benzer güzel bir mermer şekerlikte sergiliyorum

0|0
    0|0
  • ben milli piyango bileti koleksiyonu yapıyorum, küçükken de gazoz kapağı koleksiyonu yaptım

0|0
    0|0
  • Tesbih ve bir zamanlar yüzük koleksiyonum vardı

0|0
    0|0
  • Plakalarını topla her şehir ve ülkenin ya da biletlerini topla

0|0
    0|0
  • sigara peketi biriktiriyorum 46 paket oldu

0|0
    0|0
  • Eski taş plak para eski kitap eski foto silah tedavülden kalkan eşyalar anahtar-lık

0|0
    0|0
  • futbol takım alışveriş merkezlerine

0|0
    0|0
  • her ulkeye gıdıyormusun sen ben tesbıh koleksıyonu ve cakamk yapıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor... ;