Sitede rock müzik dinleyen kimler var?

Sitede rock blues swing folk müzik dinleyen kac kisi var?

1|0
66

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hard Rock ve blues kökenli Aerosmith grubunu çok dinliyorum bir aralar daha da çoktu. The Eagles Hotel California olsun AC DC Guns N Roses olsun. Daha sonra Beatles ve John Lennon un parçalarını seviyorum. Amerikan folk müziklerde harikadır. John Denver, Bob Dylan, Cat Stevens Joan Baez olsun ayrıca gitar ile bu folk müzikleri öğrenmeye çalışıyorum. Eski gruplar da tabi favorilerimdir Scott McKenzie den San Fransisco şarkısı Jefferson Airplane den Volunteers ve Somebody To love şarkısını çok severim. Woodstock taki konserde söylenen Somebody To love şarkısı da bir başkadır. Woodstock başlı başına bir başkadır zaten :) uzun oldu ama güzel bir soru..

0|0
    0|0
    • oh be en azından bir kişi

• Aynen haklısın teşekkürler :) bu sitede müzik zevki bakımdan yalnız olmamak güzel çok memnun oldum.. :)

• bende kardesim. sanatla kal 😊

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Her tür müzik dinlerim.

0|1
    0|0
  • Müziğin türüne göre dinlemek saçma değil mi

0|1
    0|0
    • neden sacma olsun herkedin zevki vardır ruhuna hitap eden her kitabi okuyamaz mesela herkes sevmez polisiye okuyacagm der diger turlere ilgi duymaz korku filmi sevmedigin halde izler misin aksiyonu cok seviyorsan ikisinden hangisini seçersin bu da oyle 😊

• Seni takip ettim az önce

• Şimdi profilinden takip ettim;)

• bazeen

0|1
    0|0
  • Ben varım. Rock dinlerim daha çok..

0|1
    0|0
  • ben sevmıyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5