En çok hangi enstrümanı seversiniz?

Piyano benimki. Özellikle adagietto ve adagio ritmindeki parçalar beni benden alıyor. Başka bir boyuttaymışım gibi hissettiriyor. Sizinki ne?

0|2
2843

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 42

• Müziğin cinsine göre her enstrüman başka şekilde öne çıkıyor.. mesela country müzikte gitar, Türk sanat müziğinde keman, halk müziğinde bağlama gibi.. Türk marşını dinlerken piyano.. Ancak tek başına olduğunda akordiyon başka oluyor.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Elektro gitarda bazı sanatçıları gerçekten çok severim. Bunlar: Slash David Gilmour. Piyano olarak ta Chopin (şopen) dinlerim özellikle C sharp minor 20 ve Spring Waltz ı benim favorilerimdir. Yan flüt var tabii yan flütte genellikle film soundtrackleri dinliyorum Lord of the Rings gibi. Gayda da ise daha çok Kelt, Celtic müzikleri. Kemanı da sona sakladım kemanda da her türlü parçayı dinlerim, Chopin in C sharp minor 20 si gerçekten kemana çok güzel uyarlanmış. Tavsiye ederim..

1|0
    0|0
  • piyano yu severim ama slow bir parçada şarkı eşliğinde severim örn: my immortal -evanescence
    elektro gitar
    bağlama
    dinlemeyi severim

1|0
    0|0
  • Bu sorunun aynısını anket olarak sordum bu kadar yanıt gelmedi acaba erken kapattığımdan olabilir mi? 😐Bu arada benim de cevabım piyano. Böyle her çeşit müziğin piyano versiyonları oluyor ya pop olsun veya R&B olsun çok severek dinlerim. 😊

1|0
    0|0
  • Bağlama güzeldir

1|0
    0|0
  • piyano. azeri kemençesi. hang drum. keman.

1|0
    0|0
  • Elektro Gitar, Bass Gitar, Bateri

1|0
    0|0
  • piyano ve bateri çok severim piyano calabiliyorum ama bateri malesef

1|0
    0|0
  • Keman..

1|0
    0|0
  • Sanirim gitar 😂

1|0
    0|0
  • Turntable

1|0
    0|0
  • klarnet bağlama darbuka rakı masasının olmazsa olmazı

1|0
    0|0
  • piyano

1|0
    0|0
  • Benimde

1|0
    0|0
  • En sevdiğim ve çaldığım enstrümanlar; piyano, ritimli klavye ve bas gitar.

1|0
    0|0
  • Org elektro gitar

1|0
    0|0
  • Bateri

1|0
    0|0
  • Bağlama

1|0
    0|0
  • keman. kanun. klarnet.. piano fazıl say